Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

İnanılmaz...! (Fotolar siddet içerir +18)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Jinlun 250-5
    50km ile giderken kaza yaparsan kafana hiçbirşey olmaz diye bir bilimsel açıklama okudun mu bugüne kadar?

ben buna tamamen karşıyım ve bence motosiklet.net veya diğer bilenen ve binlerce kişinin üye olduğu, günde yüzlerce mesajın yazılıp çizildiği sitelerde bu tarz yanlış anlabilecek yada yoruma açık ifadelerin kullanılmasını da yanlış buluyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabiiki bende karşıyım kaskın kafan yerine kolunda durmasına ama ben sadece bunu da göz onunde bulunduralım dedim ve ben max 50 km dedım normalde yavas giderler o tur yerlerde ss ciler...

yanlış anlayan olduysa duzeltiyorum..bende karşıyım tabiiki kaskın kafa yerine kolda durmasına sokaklarda olsa bıle

AKREPAHMET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaskın önemi bu kadar iyi anlatılabilir. paylaşım için çok çok teşekkürler ilhan_67. gerçekten kask hayattır.
    [I][B][COLOR="Blue"]Ahmet KÖSE[/COLOR][/B][/I]
    [I][B][COLOR="Blue"]05544016341[/COLOR][/B][/I]
    ::tutkuy::

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Kask ama iyi bir kask...
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama kaskı koluna takanlar genelde onu otobanda deil caddelerde yapıyolar ve hızları genelde 50 km yi gecmiyo ben 50 km yi bisikletle de yapıyorum...

koluna takanları desteklediğimden deil ha yanlış anlamayın..!
    oo bak sımdı ayıp ettın sen bı motorla caddede ggıderken 50 km ıle kendımı bı yere at yada motoru yatır bak bakalım ne oluyor bence 2 km hızla gıderken bıle korumalıklar takılmalı
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Her fotoğrafta pantolonu sanki ıslak değil gibi, Kazadan biraz sonra can vermiş olabilir mi ??
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    abi çok feci ya ALLAH ölümün bile hayırlsıını versin çok ibret verici resimler bunlar tırstım valla
    Ölümüm vatanım için olacaksa,Topragimda BORDO-MAVI güller acacaksa,
    Fatiha'dan sonra Trabzonspor Marşı okunacaksa,Mezar taşımda TRABZONLU dogdu TRABZONLU öldü yazacaksa,Varsin böyle ölüm hoşgelsin....

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her fotoğrafta pantolonu sanki ıslak değil gibi, Kazadan biraz sonra can vermiş olabilir mi ??
    olabilir biraz sürüklendikten sonra...benimde aklıma o geliyor.. ama bu görüntüler adam öldükten sonra cekilmiş...pantolonda her fotoda ıslak biraz dikkat..

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    ilk defa gördüm çok şaşırdım
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    Bende görmemiştim bune abi nasıl tır şoförü duramadım diyebilirki oha
    /\LP

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Ya konuyu baştan okuyup ona göre yorum yapalım bence...
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Motosikleti
    JAWA
    arkadaslar pantolonu ıslak degil diyelim falan filan ama herşeyden once o oglanın kesınlıkle boynu kırılmıstır ve allah bılır ne kadar suruklenmıstır.okadar cok suruklenmıskı ayagındakı ayakkabılar bıle cıkmıs sol ayagındakı corapta tam cıkmak uzereymış.kesınlıkle ölmüştür.insanların nasıl ıntıhar ettıgını dusunun bıyere kendılerını asıp sandalyeyı cektıklerını dusunun aynı sey pek bı farkı yok...ama gercekten uzucu...
    benimde kanıma girdiler:)
    NİNJA tu fifti aR:queen:

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bu kazadan çıkarılacak ilk sonuç aşırı hızın zararıdır bence. Kafada istenirse çelik kafes olsun. Kafadan aşağısı olası bir darbede risk altında her zaman. (kaskın faydası da tartışılmaz tabi!)

Allah bu duruma düşürmesin hiçbirimizi. İçler acısı bir durum hakkaten.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    Artık Yok
    Kafa oraya sıkışmışken kendinde de değilse ölmemişse bile boynu kırılıp ölmüştür ve nefes alamıycağı kesin ve çene altında kanda var feci bir ölüm içim ürperdi idam edilirken kafasından asılanları düşünün vucut ağrlını taşıyamaz ve ölür zaten o şidetle çarpmada sanırım tek ayağıda kırık bayağı tırstım ölümünde hayırlısı

Daha öncede açılmıştı bu konu ve adamın ölmüş olduğu söyleniyordu.Tamamen hız yapma hırsının eseri bu.Hız felaket getirir

fernando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-strom
    R.I.P my friend.
    Arkadaşımız kamyonun arkasında patlamış,ölü ama en azından tek parça.daha kötüsünü görmüştüm.
    Öldürmeyen Allah öldürmez fakat bu ar.ın yaşamasına imkan vermiyorum.
    Rahmetli 200km/h kamyon 100km/h ile aynı yöne gidiyorsa 100 km/h bağıl hızla duvara çarpan bu arkadaşımız;
    1.akut olarak travma-beyin hasarından,boyun kırılmasından mütevellit kalp/solunum durmasından,
    2.kısa süre içinde çarpmanın etkisiyle iflas edecek iç organlardan ve iç kanamadan aramızdan ayrılır bence...
    Ayrıca yüksek hızlarda otobüs-kamyon gibi yüksek/büyük ve küt kıçlı araçlara fazla yaklaşmayın zira türbülans muazzamdır.Kask,mont,eldiven vs. koruyucu malzemelerin yerde sürüklenme,takla ve hafif çarpmalarda hayat kurtarıcı olduğunu unutmayalım.otobanda yüksek hızla düşüp sürüklenip bariyerlere çarparsanız rahmetli White kadar temiz bir ölüm olmaz.ne kask ne mont hikaye...
    p.s:barın önüne çekip şekil yapmak için bu makineleri almıyrz.+200 şart
    FARIN DA AÇIK OLSUN YOLUNDA...

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Daha önce defelarca verildi ve o adamın yaşadıgına bana kımse ınandıramaz ayaklara baksana o darbeye beyın mı dayanır...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    tüylerim diken diken oldu ben deha ilk defa görüyorum çok kötü bi kaza olmuş ölmüş mü bilmiyorum ama ölmese bile ölmekten beter olmuş
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    offf offf offf ıcım gıttı fotoları gorunce acaıp kotu oldum....ıyıkı kaskını takmıs aman tanrım yaaa...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    abi adamın ayakları ne kadar kötü olmuş.. içim parçalandı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler