Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Çok Ciddi Bir Zincirleme Kazadan Döndük!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Bugun iş icin oglen saatlerinde birinci kopru kgs gişelerinden çıkmış kadıkoye dogru ilerliyordum. Bilenler bilir gişelerden ciktiktan sonra genelde "tam gaz" gazlar cogu arac (otomobil veya motosiklet farketmeksizin) Ortalama 100, 110km ile seyrederken birden sol yanımdan öyle bir piaggio X9 500 geçti ki, ne oldugunu anlayamadim! En az 140, 150 km ile rahat gidiyordu beni gecmesiyle onumde kaybolması bir oldu! O an içimden "cok tehlikeli gidiyor diye dusundum.

Sagdaki ilk birkac sapagı gectik ve yolun kadıkoye dogru yokus asagi meyil kazandıgı ve en cok surat yapilan o genis viraja dogru yaklaştık ki, birden ilerlerden gelen ve kaskımın içindeki ruzgara ragmen ARD-ARDA DUYDUGUM KARIŞIK BİRCOK ACI FREN SESLERİ VE GÜÜÜÜM diye bir sesle irkildim!!

Sanki bir film gibiydi 100, 110km akış hızına sahip, beş şeritli o koca yoldaki trafik birden-bire yavaşladı ve durdu! Sanki Ata'ya saygı durusuna geçmiş gibi hiçbir araç ilk 10sn kipirdamadan hareketsiz kaldı oylece! Kimse ne oldugunu anlamadı basta. Sonra ben hareketlendim ve aralardan gecerek yaklasık 200mt onumde koca trafigin durmasına sebeb olan noktaya gittim. Gordugum manzara aynen asagidaki gibiydi maalesef.

Beni suratle sollayan X9 yerde pert olmus, surucusü motorundan yaklasik 100mt geride yarı baygın, hareketsiz ve kanlar icinde yatıyordu! Dört otomobil + bir motosiklet kazaya karısmıs ve buyuk bir zincirleme trafik kazasından donmustuk! Hatta kazaya karısan bir albea o hızla ani manevra yaptigi icin takla atmaktan son an'da kurtulmusu!

Hemen motorları guvenlik şeridine çekip arkadası sedyeyle ambulansa kaldirdik, o sırada yoldan gecen cogu motorcu durarak bir birlik olusturduk olay yerinde. Kazaya sebeb olan ve bir motorcu arkadasımızın hayatına resmen gasp eden, gorgu tanıklarının ifadesine gore dört aracın kaza yapmasına neden olan arac istanbul dısından gelmiş, SIRF HAREM GİRİSİNİ KACIRDIGI İCİN "O YOLDA GERİ-GERİ GELME CEHALET VE GAFLETİNİ GOSTEREN" 41 plakalı siyah bir renault'muş!

Adamı linc etmekten zor kurtardık zira motorcu arkadasların bir kısmı ile kazaya karısan arac sahipleri herifin uzerine yuruduler. KAza yapan arkadasın durumu umarim iyidir buradan acil geçmişler olsun diliyorum kendisine ve ailesine. Kesinlikle gormek istemeyecegimiz manzaralar bunlar Allah tum motorcuları korusun ISTANBUL GİBİ BİR MEMLEKETTE...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Çok büyük geçmiş olsun

allah sevdiklerine bağışlasın ne olur
    bende motor alıcam her ne kadar dikkatli olucam desemde bi başkası dikkat etmediği müddetçe kaçınılmaz oluyor bu tür görüntüler
    bu tutkuma ulaşırsam şayet korkarım ki bi gün benide öldürcek

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    İnsanın kanını donduran bir manzara. Umarım sürücüsü sağlıklıdır ama manzara hiç iç açıcı değil.
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Çok kötü olmuş be :S Ucuz atlatılmış desem hafif kalmaz çünkü 110 la seyirlik yollarda hem de istanbul gibi sık trafikli gibi bi yerde :S
    İnşş arkadaşta birşey yoktur

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Arkadaşa çok geçmiş olsun...Bahsettiğin yer kaza yapmak için gerçekten çook sakat.Arkadaş o virajın dışındaki bariyer ayakları tarafından doğranmadığı için çok ama çok şanslıymış.Kendisine acil şifalar diliyorum.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Geçmiş olsun pininfarina..arkadaşa acil şifalar ,limitleri zorlamak çok tehlikeli özellikle İstanbul gibi bir şehirde..Çok kötü olabilirdi kazanın sonuçları...
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

geçmiş olsun her zaman dikkat yetmiyor ama tedbiri elden bırakmayacaksın umarım ciddi bi şeyi yoktur....
    :bounce:

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    :( kaza yapan arkadaşa acil şifalar dilerim. Dostum sizede geçmiş olsun olaya çok yakından şahit olmuşsunuz. Bende atlattığım kazadan sonra psikolojim zaten düzelmemişti bu kaza haberlerini alınca üzülmemek elde değil :( :(
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Çok üzücü. Yavaşlayalım arkadaşlar, Türkiye şartları bizi buna zorluyor...
    Üç boyoz bir kola

alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    geçmiş olsun yaww üzüldüm motor pert..

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Çok zor bi durum Allah şifa versin inşallah bişiyi yoktur...
    Hasan..

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Geçmiş olsun. Allah acil şifa versin motorcuya. İnşallah durumu iyidir.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alla kimsenin başına wermesin allah korusun...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    geçmiş olsun.

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Alıntı alpibox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun yaww üzüldüm motor pert..
    Hocam arkadas pert olmustu, motor pert olsa ne olur! Kaskosu varmiş diye konusuluyordu kaskodan bi-sekilde alir parasını ancak bir tırnagının ucu kırılsa dunyayı verse alamaz maalesef!!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    aynı yerde çok değil aylar önce bende ölüyordum...SYRIANA şahittir...130 a vurduğum hız denemesi yaptığım bir bölge..Mercedesin biri en soldan en sağa bi geçtimi...hızı muhtemelen...70-80..Allahh dedim ve bende terse sola kırdım nası kurtardım Allah bilir...bende hatırlamıyorum...

çok geçmiş olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    94 model 251 mz
    kardes cuvaldızı kendımızede batıralım degılmı sen 110 gıttıgını soyluyosun ve adam yanından kursun gıbı gecmıs gıtmıs o adam kacla gıdıyodur yanı bı dusunelım otoban olabılır basabılırsın ama o kadar da basılmaz zorlanılmaz motor
    bende 251 mz var 120 ustune cıktıgımda sankı motor sahlanıyo on teker yere degmıyo sanıyorum bıde bu scooter yaptıgı hız dogru degıl o kadar hızlı olmasa hafıf yaralanma ıle kurtulabılır neyse arkadasa acıl sıfalar dılıyorum gecmıs olsun
    yolun dogru ıse herzaman savas

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    artı 6 ay önce orda Actıve kuryeden bi arkadaş arabanın ani sağa kırmasıyla yan bariyerlerde patladı...olaydan 1 dakika sonra ordaydım...sol ayak diz altı sadece kaval kemiği vardı yerinde...başkada bişey yoktu diz altında...3 gün kendime gelemedim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    piaggio sahibi kaza yapan arkadasa büyük geçmiş olsun ALLAH ailesine bağışlasın acil şifalar diliyorum..

pininfarina kardes olay senin basına geldi diye çok korktum sizede geçmiş olsun ALLAH korusun ya sizin başınıza gelseydi..

verilmiş sadakanız varmış..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)