Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gezilerinizde Ya Da Yolculuklarınızda Yaşadığınız En Farklı Olay Neydi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En hassas yeriniz neresi?

İşte tam oradan arı soktu...
    deme abi yaaaaaaaaaa
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    motorumla gezerken ozaman mobletim vardı tam gaz 90 la giderken kafama eşek arısı çarpmıştı ve inanın beyin sarsıntısı geçirmiştim desem yeridir
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı selcuk543 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumla gezerken ozaman mobletim vardı tam gaz 90 la giderken kafama eşek arısı çarpmıştı ve inanın beyin sarsıntısı geçirmiştim desem yeridir
    baq işte.bilinçsiz motorcu.hani kask.kask tamıyosan hala iyi olmuş sana
    Orgazma Dudak Büktürür

CERREZCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında Olacak
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi topik olmuş heee

Şimdi buradan ismini vermek istemediğim METALGOD arkadaşın, çeşitli gerekçelerle 2 gün süren şarköy gezimizde sadece 3 KERE benzini bitti
    Son benzin bitişinde, aynamda kaybolduğunu görüp sağda az beklemeye karar verdik. Bahse Konu Şahıs ittire kaktıra motoru geliyor, yüzünde suçlu çocukların ifadesi Tam o anda bir şey oldu! dedim otobanda kontrolden çıkan bir kamyonun altında kaldık heral. Ne olduğunu anlayamadan yerede yapışmışız. Meğer sağ şeritten yavaş yavaş 100Km/h hızla gelen bir kamyondan düşen Karpuz, sol ayağıma (ki yere basan ayağım) çarpmış. Bir de yere yabışıp kafamı kaldırınca her yer kıpkırmızı ''Aha deedim bağırsaklarımız da saçılmış Lan'' Sonara ayağıma baktım, dedim yok yav kurtulmuşuz ama bacağı kaybettik galiba

Metalgod kardeşime ilişmeyin sakın, onun bir kusuru yok, depo küçük depo

İşte buna çok güldüm. Allah'ta seni güldürsün.

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baq işte.bilinçsiz motorcu.hani kask.kask tamıyosan hala iyi olmuş sana
    ozamanlar takmıyodum önemsemiyodum ama sonra öğrendim kaskın ne iyi bişey olduğunu motosiklet kazalarını falan görmeye başladıktan sonra
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    ben eksik kalmıyım..

askere gitmeden önce bi arkadasla (arkadasın motoru virago)antalyadan cıktık izmire gidiyoz hava karanlık tıngır mıngır gidiyoz motorda sarsıntı yok rüzgar suratımızı yalıyor gecenin körü benzinimiz burdur taraflarında azalmaya basladı neyse ilk benzinlikte depoyu fulledik arkadas yorgun olduğunu söyledi motoru ben kullanmaya basladım neyse baya bi gittikten sonra artcımın uyuduğunu fark ettim herifi dürtüyom ıııhhh diyo uyanmıyo çimdikliyom banmısın demiyo kaskımla kafasına vuruyom yine ses yok motoru cektim sağa uyandırmaya calısıyom uyanmıyo tokatlıyom küfür ediyo(olm s.... git basımdan) diyo neyse onu uyandıramıcagımı anladım türk icatlarından birini keşfettim pantolonumun kemerini cıkardım bindim motora kemerimle artcımı kendime belinden bagladım bizimkinin rahatı yerinde galiba enseme kafayı koymuş uyuyor neyse baya bi gittik izmire bikac saat kaldı birden ensemde bi üşüme hissettim artcımı yokladım herif isitifini bozmadan uyuyo elimi enseme attım ııyyyhhhggkk
    herifin salyası ensemden içeri akmış ve belime kadar sayla içindeyim içimden söylenip duruyom acaba durup dövsemmi yoksa bi şekilde salyadan kurtulsammı sonra amaaann battı balık yan gider deyip devam ettim yola sonra izmire gelmek üzereyiz bu arada sabah olmuş bizimki uyanmış belindeki agrıyı soruyo
    arkadas: la manyak ne derdin vardı beni deli gibi bagladın?
    ben: olm düşerdin dedim
    arkadas: la bi git işine ben evde yatağımda hiç kıpırdamadan yatarım bişi olmaz dedi
    bende: hııı bilirim bilirim o yüzden gece motora yan binmeye çalıştın dimi dedim

(artiz kendi yatagı sandı yan yatmaya çalıştı uykusuda agır)
    arkadas kemeri çözdü benim belime uydurma bi şekilde bagladı..

arkadas: amma uyumuşum dedi.
    ben: la adi deli manyak ensemi salya sümük ettin dedim
    arkadas: la olm yürü git ne salyası dedi
    ben: olm yola çıktık 3 saat dayanamadın hemen uyudun sarstım çimdikledim tokatladım uyanmadın bende sen düşme diye kendime bagladım ne var bunda sen sabaha kadar salya sümük içinde bırak bide azarla baslarım böle yolculuğa dedim..
    ensemdeki sümükleri görmüş pis pis mal mal gülüyo neyse izmire geldik levhaları takip ederekten otogara kadar gelmiştik motoru kenara çektim bende düşük bel pantolon vardı millet işe gidiyo otobüs duragına 20mt filen uzaktayız ben motordan inince bide pantolon düşmezmi millet gülüyo bizimki gülmekten yere yattı bende kendimi toparlayıp kemerimi bagladım o an deve kusu gibi kafamı kuma gömmek istedim neyse toparlandık 1-2 dk uyuşan ayaklarımızı dinlendirdik atladık motora arkadasın ananesine gittik mükellef bi kahvaltı yaptık ben hala ensemde kuruyan salya ile duruyom kahvaltıdan sonra banyoya girdim ensemi çitileye çitileye kızarttım yataga bi yattım ancak 3 saat uyuyabildim kalktığımda sarhoş gibiydim 3 gün izmirde dolaştık sonra aynı yolu geri teptik bu sefer uyanıklık ettim ilk ben sürdüm bizimki uyuyamadı gece saat 3 filen oldu uyuklamaya basladım motoru kenara cektim didona o geçti bende deli yatarım (evde yastıga basımı koyarım sabah kalktığımda yastıkta ayaklarım yatıyor olur) çıkardım kemeri bağladım kemeri belimizden vurdum kafayı yattım herifin boyu benden uzun ensesine yetişemedim yoksa ne yapacagımı biliyodum antalyaya gelmişiz organize sanayi taraflarındayız kepezin üstü neyse ilk beni eve bıraktı eşyalarımı motordan alıp eve girdim eşofmanımı giyip yattım (yatış o yatış) tam 14 saat uyumusum normalde fazla uyumam yoldada uyudum ne bilim kendi yatağım çok rahat geldi..

ama bi daha onunla aynı motora binersem 2 olsun..

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Dragger kardeşim, motorda böyle uzun saatler boyunca deliksiz uyunabileceğini hiç düşünmemiştim. Allah ta sizi güldürsün...
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    hyosung gt250 r siyah
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi topik olmuş heee

Şimdi buradan ismini vermek istemediğim METALGOD arkadaşın, çeşitli gerekçelerle 2 gün süren şarköy gezimizde sadece 3 KERE benzini bitti
    Son benzin bitişinde, aynamda kaybolduğunu görüp sağda az beklemeye karar verdik. Bahse Konu Şahıs ittire kaktıra motoru geliyor, yüzünde suçlu çocukların ifadesi Tam o anda bir şey oldu! dedim otobanda kontrolden çıkan bir kamyonun altında kaldık heral. Ne olduğunu anlayamadan yerede yapışmışız. Meğer sağ şeritten yavaş yavaş 100Km/h hızla gelen bir kamyondan düşen Karpuz, sol ayağıma (ki yere basan ayağım) çarpmış. Bir de yere yabışıp kafamı kaldırınca her yer kıpkırmızı ''Aha deedim bağırsaklarımız da saçılmış Lan'' Sonara ayağıma baktım, dedim yok yav kurtulmuşuz ama bacağı kaybettik galiba

Metalgod kardeşime ilişmeyin sakın, onun bir kusuru yok, depo küçük depo
    tek kelimeyle harika..ne denebilirki
    hyobusa...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dragger kardeşim, motorda böyle uzun saatler boyunca deliksiz uyunabileceğini hiç düşünmemiştim. Allah ta sizi güldürsün...
    amin cümlemizin yüzünden gülücükler eksik olmasın ALLAH hepimizi ailelerimize bağışlasın..

abi valla ibonun azizliğine uğradık gezi rezillikle basladı rezillikle bitti..

ya enseme salyası değilde altına işeseydi napcaktım onu düşünemedim bile..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)