Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kinetic Honda motorumu baştan yaratıyorum yardım!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    onurozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1997 kinetic modified
    merhaba arkadaşlar aranızda yeni sayılırım gerçi üye olalı çok oldu ama yazı pek yazmıyodum ben Onur İstanbulda yaşıyorum tiyatrocuyum bunların pek bi önemi yok asıl önemli olan şu;

uzun zamandır 1997 model kinetic honda motorumun yanına birde keeway arn 125 almaya niyetlenmiştim sonra arn den vazgeçmenin kinetic i baştan yaratmanın daha dikkat çekeceği aklıma geldi ve böyle bir işe soyundum ben kinetic i baştan yaratıcam yaptığım piyasa araştırmalarına göre tahmin ettiğiniz kadar fazla masrafı olmayacak ama sakın onu yaptıracağına yeni bi motor al demeyin ben honda kinetic i baştan yaratacağım...

ufaktan modifiye de istiyorum performans değil görüntü modifiyesi ve bu konuda yardımlarınızı bekliyorum...

daha sonra resimlerinide ekleyeceğim motorun öncelikle motor bakımı yapılacak,eksoz değişecek,amortisör bakımı yapılacak,fren balataları değiştirilecek,lastikler değiştirilecek,direksiyon aksamı değiştirilecek ve bir problemi kalamayacak bunlardan sonra kaporta sökülüp ezik vuruk yerler düzeltilecek ve beyaz boya yapılacak jantlar kırmızıya boyanacak ve sac olan kaporta takılacak vede son işlem sticker larla süslenecek

ve İstanbul sokaklarında süpper bir kinetic honda dolaşacak.............

şimdiden yardımlarınızı bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Türkiye'de ilk satılan Honda Kinetik'i babam aldı. Sene 1990... 6 milyona almıştık. Tabi ben ondan çok daha fazla biniyordum Yola çıktığımızda insanlar bize bakıyordu çünkü o zamanlar yolda gün içinde öyle bir sürü motor göremezdiniz. Zamanının iyi motorlarındandır. Babam hala Datça'da kullanıyor. Ne de olsa Honda !!! Umarım görünüşte güzel birşeyler yaparsın. Yaptıklarının resmini siteye koyarsan çok sevinirim.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    şimdiden kolay gelsin diyelim bari.fotoları bekliyoruz
    ha bu arada
    hoşgeldin

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aşağıdaki linki bi incele istersen görsel olarak bişiler yapabilmişmiyiz....

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=6778
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı

olleyyy... hoca air brushlar süper görünüyo... benim kaskada bişeyler yapabilsek keşke..
    CBR 600F Honda,

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    dostum saqna bol şanslar aynı motor un 2004 modelide ben de var işallah güzel bir modifiye yaparsın biz de örnek alırız
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

onurozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1997 kinetic modified
    Hoşbulduk...

bugün bütün yedek parçalarını aldım motorun sirkeciden yarın motorla beraber teslim ediyorum artık bakıcaz...

Ya air brush uygulamaları süper olmuş ama pek taraftar değilim ruhsatta problem çıkabilir daha çok sticker yapıştırmak istiyorum bi sürü ama ne olabilir bi fikir verirseniz sevinirim...

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    merhaba bende de kinetic zoom var aynı motor sayılır eğer başladıysan işlemleri yaptırmaya bana da bilgi verirsen çok sevinirim bende kinetici satıp ybr 125 almayı düşünüyodum sonra daha ilginç olması açısından kinetici modifiye yapmaya başladım
    bu hafta motoru için bazı işlemler yaptırıyorum sonra da kendi ellerimle aydınlatma olarak modifiye ardındanda kaportacı ve boyacı arkadaşlarımla kaporta modifiyesine geçeceğiz[IMG][/IMG]

Honda Kinetic

Birde Bnm war honda kinetic 99 model fazla modifiye yapmadım yapmamak istedim çünkü her yteri full orjinall lasitikleri bile :D 17567 km de bizde bu motoru aldığımızda millet bize araba parası verdiler şu motora demişlerdi kardeşş :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

barış abi cruser motorun koltuğundaki kedi patisi izlerine bayıldım valla..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler