Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Çift Motor Mobilet - Moped

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Beldeyama Bionik 52 / 49.5 CC
    arkadaslar bu airsal 70 silindir olayını nasıl yapabilirim nerden bulabilirim fiyatı ne kadardır bilgisi olan yok mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Beldeyama Bionik 52 / 49.5 CC
    cok uzun zaman oldu ama hala nerden bulabilirim ögrenemedim :( yokmu bilen ? :( airsal 70 cc silindir nerden bulurum fiyatı ne kadardır

Motosikleti
    activia
    kardeş medmex arkadasımız bu olaya gonul vermiş biridir.msnini al irtibata gec o seni en iyi sekilde yonlendirir.umarım yardımcı olmusumdur.kolay gelsin simdiden.medmexin sitesi

http://www.medmex.com.tr.tc/ orada maili var tekrar kolay gelsin.

Motosikleti
    eet var tabikide mopet
    edirnede bu çiftlerden cok sayıda bulunmakta hata biri benm arkadasımdma vardı moped gostergesini bilenler varsa 90ı gecip 2ye getiriyordu ama baqladılar motoru.tavsiye ederim gercekten muhtesem bi makine cift ama işçilk cok onemli bu tarz işlerde 2 adet glardoni (italyan) 70 cc motor 2tane 19 19 dellrto(italyan) daha bunlar gbi bir cok sey var biz hesapladık kendi motorum şasisine koyduqumda 700 u gozden cıkarman lasım ama profesyonel istiyorsan.Not 2haftada da bi debriyaj deiqisirsin kayısla :D

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı ErcN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki çift motor takmadan çekişi yada hızı artırmanın baska bi yolu yokmudur ? Çark dişlisi degişerek falan ?
    birader sen mobiletle üniye giderken pedal atmasanda karizman olmaz merak etme istersen 4 motorlu olsun. ona harcayacagın parayla tarz bi scot al zn125 gibi vespa gibi gorunur tarzı bu derler şeklinde olur her türlüde gidersin. temizi 1 milyar. bionikide bi zahmet bırak artık üniversite cagına geldin madem.
    Now the world is gone. Im just one.

yah arkadaşlar ben küçüğüm daha 15 yaşındayım ama motor delisiyim ben bionik 52 lik alcam ama birtürlü bulamıyorum şunların fiyatlarını yadım istiyorum

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    En iyisi 100cc yapmak tek motor 90-100km gidiyor hemde benim motora yakın bir hızda kalkıyor
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Gördüğüm ihtiyaç üzerine mesajlarımı siliyorum......

motor lazım

ya arkadaşlar ben daha yeniyim de bana pejo polini motorlazım acil uygun bi fiyata

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:02 PM ----------

ya arkadaşlar ben daha yeniyim herkeze s.a. bana acil uygun bi fiyata 70cc polini motor lazım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:07 PM ----------

Alıntı ufuch adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .................................
    slm bana 70cc polini silindir lazım beyler haberiniz olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:13 PM ----------

eger varsa öyle bi silindir elinizde beni arayın 05444672382

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:19 PM ----------

ya çift motor olsada olur bana kapışmaya gelenler çk oluyo onlara inat bi tane çıkarmak istiyom varsa beni arayın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:53 PM ----------

ya çift pejo da olur varsa alırım bana kapışmaya gelenler çk oluyo onlara inat çıkaracam bi canavar beni arayın varsa ama temiz olsun

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Bencede hiç uğraşma o motosikleti canavara çevirmene gerek yok yazık olur.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı motomucit21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor hem cekış hem hız istıyorsan kavramanı 3 bılyaya dusur orumcek yayını da bı fazlalastır varsa elın az kücük bı kayış ayarla bak nasıl gıdıyor motorun tabı ekzoz olarak da mobis cır cır olsun ondan sonra kım tutar senı

topram nasılsın bı goruselım yaw az icat yapmak lazım ben senı tanıyomdur ama bı tanısalım galık:D
    4 bilya olursa daha ii gider 3 tanede yaprak =) ama değmez ben gece gündüz uğraştım pejo için yok olmuyo en son yok pahasına gitti bak yine hatırladım motorumu :D en son çift kişi 80 demişti :d (105 15-15 :D)
    kardeş valla bence hiç uğraşma sat o motoru cup al derim rahat en azından tamam bende pejo hastasıyım engellenemiyo ama cupla daha rahat edersin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:58 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:54 AM ----------

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hız takosu yanlış, Edirne de 100 yaptığı iddia edilen bir mopede bindim, taş çatlasın 70 i zor buldu, benim motorla ölçünce, ama kadran sondaydı artık düşünün
    kullanıcıdan kullanıcıya değişir hız :D benim motorla 80 ifalan geçemzdi arkadaşım ama ben 90-100 ver yansın yaa =)
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    off mobilet zevk işidir ama bu silindirlerin en kralı eskiden glardoni idi yanlış hatırlamıyorsam 70cc oluyorlardı kendileri
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    bence çift silindir yaptır sen arkadaşım.1 yılda bi cbr 125 parası verirsin benzine

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    Alıntı swalbard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bitane jawa bul temiz paşalar gibi gez
    hee canım al bi jawa 350 yaksın km de 350

paşa gibi gez ondan sonra..

jawa alınca incir agacı bedava zaten

kawasaki er5 yamaha xjr 1300

çift silinir moped

bende çift silindir moped var

üzerinde 2 adet 46 glardon silindir

15 15 karbüratör

ince kayış

en ufak dişli takılı

kısacası ne biliyonuzmu hız tam olarak 160 15-15 karbü oldugu için 19 - 19 taksam 180 bile yaparım nese çift silindir yapacaklar için yukarıda verdiğim özellikte yapın 19 -19 karbü takmayın 15 - 15 takın motorunuz acayip ceker 15 - 15 karbü ilede fazla bezzin yemez yaklaşık 15 km yulu 5 tl bezzinle rahatca gidersiniz ben okula gidiyorum 15 yol günde 8 tl ye gidiyom geliyom otobüsle gidersem 10 tl ye daha ucuza bile geliyo )

motor usta biri tarafından yapılırsa kesinlikle sorun cıkarmaz kayış kopmasına gelincce in ce kayış takın örnek= 10 tl yerine 20 tl verin iyi marka alın kopmaz ) eyvall

Motosikleti
    1965 JAWA
    Alıntı swalbard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bitane jawa bul temiz paşalar gibi gez
    Arkadaş doğru söylemiş bak bana

http://www.facebook.com/video/video.php?v=184643628617

emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Ben olan birinden duydum.Çift silindir olduğu zaman hem çok yakıyor hemde kalkışları iyi olmuyormuş.Ayrıca çok tehlikeli.Bende çoğu arkadaş gibi yeni daha büyük cc li bir motor almanı tavsiye ederim.Herkese kazasız belasız sürüşler

arkadaşlar ben tamirciyim ben çift mobilet motoru yapmak istiyorumda bu iki grankı kaynatılıyormu acaba bide 15 15 garburatör ne oluyor uzun minaremi acaba bide kalkışı önemli benim için kalkışı serimi yoksa yavaşmı acaba oluyor şimdiden teşekürler .)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler