Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

1 saat önce petrol ofisinde yaşadığım bir olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    akşam ofisten çıktım benzin almaya gittim denizlideki bayramyeri mevkiindeki petrol ofisine gittim cebimde 3 tane 1 tl 5 tane 25 kuruş 8 tanede 10 kuruş cekmecemde kalan son param ile benzin alıcam çünkü sabah motora lastik siparişi verdim her neyse dedi,m 5 tl lik benzin alıcam genellikle aldığım yer tamam dedi koydu verdim parayı eline biz fırıncımıyız bu 10 kuruşlar burda geçmez üstünde başka para yokmu diye bağırmaya dedim lanet olsun sus gridim içeri deim geç 1 tl kredi kartı büfedeki adam 1 tl geçemiyoruz dedi başladım bağırmaya haklı olarak sahibi geldi dedi çocuğun işini görün fişimi bile vermedi adam en olduğumu şaşırdım adamların klık kıyafetleri düzene aykırı allahım dedim sen bizi koru bunlardan sonra çektim geldim klavye başına oturdum sinirden çatlıyorum şuan ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    peki yazmak için neden bir saat beklediniz olay anı nerdeydiniz. neyse şaka bir yana ne yazıkki böyle kendini bilmez insanlar çıkıyor hayatta karşımıza kardeşim Allah tekrarını yaşatmasın. hayırlı akşamlar
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    yıllar önce 2000 seneleri felan ist çalışıyorum ozaman paton beni ümraniyeye çek ödemesi almak için bankaya yolladı.. ozamanlar toyum tabi sıra bana geldi görevli bi afet neyse verdim çeki nüfüs cüzdanımıda verdim.. baktı doğum yeri yalova yazıyor oda yalovalıymış bi sevindi beni görünce... [aslen kocaelinde doğdum ama babam ben 8.aylıkken yalovaya taşınmış.burda çıkarmış cüzdanı dip not olarak düşüm dedim].....bende sevindim tabi..sana bi kıyak geçiçem dedii.. ve kasada nekadar eski bozuk demir para varsa bana kakaladı. kal..tk.. azımı açıpta bişide diyemedim elimde bi dünya demir para patrondan bidünya fırça hepsini bana bütünlettirdi tekrardan..kaçyıl geçti hala nasıl böyle aptal yerine konuldumn geçmedi acısı. konuyla alkası yoktu ama aklıma hemen gelir böyle muhabbeti olunca kusura kalmayın...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    görevli yalovalı ama erkek olsaydı sana bu kıyağı yapmazdı...yada sen izin vermezdin.....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    cygnus rs
    o da para değilmi, nesini beğenememiş ayrıca 10 kuruş nasıl geçmez anlamadım

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    bizim insanımız 10 kuruşuda beyenmez oldu ha. almanyayı almanya yapan 1 feniktir. bizde de var 1 kuruş ( gerci görünmez oldular ) ama desene adama 1 kuruşlarla vermeye kalksan cinayet nedeni.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı efe tolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim insanımız 10 kuruşuda beyenmez oldu ha. almanyayı almanya yapan 1 feniktir. bizde de var 1 kuruş ( gerci görünmez oldular ) ama desene adama 1 kuruşlarla vermeye kalksan cinayet nedeni.
    Evet aynen pompacı ile kavga ediyorduk petrol ofisinede telefonla şikayet ettim inş gerekli olanı yaparlar adam biz fırıncımıyız diyo bide :D al çakmağı vur pompaya diyo

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    benimde başıma geldi bi ara öyle olay bozuk para istemediler alalhtan o anda arkadaşta orda benzin alıyodu o yerime verdi bende bzk paraları ona verdim. bidaha da o petrole gitmedim
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yalovalı arkadaşlar kendi içinde tepki göstermek amacıyla o benzinciye uğramıyabilirler..
    zaten bu iş ahlakıyla çalıştığı sürece çok müşteri kaybeder..

Motosikleti
    125CC
    benim motor servisteyken arkadaştan 100 cup almıştım deposu fullmüş meretin. kullandıktan sonra ayıp olmasın diye bir petrole çekip açtım depoyu baktım benzin sallanıyor oradan. hemen kafadan bir hesap yapıp 2 tl dedim adama. 2 tl için pompa açmam demişti -.-...

bu arada bozuk para deyince aklıma bir olay geldi. babam muhasebeci benim bir müşterisine kapattığı işyerinden vergi borcu çıktı. fakat aynı borcu 6 sene öncesinde yatırdığına dair makbuzu var. çok araştırdılar ama makbuzun yerini bulamadıklarından tekrar ödemek zorunda kaldılar malum 6 sene olmuş. müşterimiz miktarını hatırlamıyorum çok küçüktüm bu günün 5 kuruşundan 3 çuval yaptırmıştı parayı. götürdü ziraat bankasında zavallı banka çalışanları o parayı saymak için 3 veznedar görevlendirmişti

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı gokmenkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor servisteyken arkadaştan 100 cup almıştım deposu fullmüş meretin. kullandıktan sonra ayıp olmasın diye bir petrole çekip açtım depoyu baktım benzin sallanıyor oradan. hemen kafadan bir hesap yapıp 2 tl dedim adama. 2 tl için pompa açmam demişti -.-...

bu arada bozuk para deyince aklıma bir olay geldi. babam muhasebeci benim bir müşterisine kapattığı işyerinden vergi borcu çıktı. fakat aynı borcu 6 sene öncesinde yatırdığına dair makbuzu var. çok araştırdılar ama makbuzun yerini bulamadıklarından tekrar ödemek zorunda kaldılar malum 6 sene olmuş. müşterimiz miktarını hatırlamıyorum çok küçüktüm bu günün 5 kuruşundan 3 çuval yaptırmıştı parayı. götürdü ziraat bankasında zavallı banka çalışanları o parayı saymak için 3 veznedar görevlendirmişti
    İşte bu iyiymiş

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı gokmenkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

intikamım fena olucak pompacı yarın 6 kişi gidicem 5 tl yi 5 kruşluklarla ödicem arkadaşlar la nihaha adamlar 3 kişi biz 6 :D

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı efe tolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok acayip ülkede yaşıyoruz.10 kuruşu piyasaya sürüyorlar ama sayılı yerde kullanabiliyoruz.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    5 tl lik benzin verdiklerinide öğrenmiş oldum. Merak ediyordum en az ne kadar alabiliriz diye
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıllar önce 2000 seneleri felan ist çalışıyorum ozaman paton beni ümraniyeye çek ödemesi almak için bankaya yolladı.. ozamanlar toyum tabi sıra bana geldi görevli bi afet neyse verdim çeki nüfüs cüzdanımıda verdim.. baktı doğum yeri yalova yazıyor oda yalovalıymış bi sevindi beni görünce... [aslen kocaelinde doğdum ama babam ben 8.aylıkken yalovaya taşınmış.burda çıkarmış cüzdanı dip not olarak düşüm dedim].....bende sevindim tabi..sana bi kıyak geçiçem dedii.. ve kasada nekadar eski bozuk demir para varsa bana kakaladı. kal..tk.. azımı açıpta bişide diyemedim elimde bi dünya demir para patrondan bidünya fırça hepsini bana bütünlettirdi tekrardan..kaçyıl geçti hala nasıl böyle aptal yerine konuldumn geçmedi acısı. konuyla alkası yoktu ama aklıma hemen gelir böyle muhabbeti olunca kusura kalmayın...

Hemşeri hemşeriyi gurbette severmişşşş :D
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gözünü sevdiğim bir benzincim var ki sormayın vakti zamanında 1,5tl lik benzin almıştım

Sorun eden yerlerde hemen parayı çıkarmıyorum adam benzini dolduruyor para beklerken çıkarıyorum bozuklukları almam bilmem ne derse hadi hadi işimvar gücüm var diyorum hala diretirse pompanın önüne yere bırakıp hızla marş basıp olay yerinden uzaklaşıyorum adam da neye uğradığını şaşırıyor arkamdan bakakalıyor

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    valla yarın herhangı bir benzın istasyonuna gıdıp bozuk para ile benzın almaya calışacağım nedenmı ben uyuz olurum böyle mevzulara gecerli olan para değilmi bu krş. da aynı tl sıde çünki bu aralar patlamaya hazır bomba gıbıyım enterasan olaylar oluyor .bu milllet insanıyetını vallahi yitırmış başıma gelen olayları bır anlatsam bu bozuk para hıkayesınden daha bozuk .Kısadan bu arac sahıplerı fazlasıyla bızlerı hakir görmeye başlamış olması benı cıldırtıyor .

Motosikleti
    125CC
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    intikamım fena olucak pompacı yarın 6 kişi gidicem 5 tl yi 5 kruşluklarla ödicem arkadaşlar la nihaha adamlar 3 kişi biz 6 :D
    hocam olayın şu boyutu da var. müşterimiz işyerine gelip bu olayı anlatınca babam adama "peki sence kendine mi daha çok eziyet ettin bankayamı" diye cevap vermişti malum 3 çuval bozukluk taşımak kolay değil :D

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Bu gibi bir durumda pompacıya ''almıyor musun kardeş?'' sorusunu sorup problemi teyit ettikten sonra, sakince olay yerine bir polis çağırıp, Türkiye'de TL'yi kabul etmediğini anlatıp şikayetçi olmak lazım.

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam ofisten çıktım benzin almaya gittim denizlideki bayramyeri mevkiindeki petrol ofisine gittim cebimde 3 tane 1 tl 5 tane 25 kuruş 8 tanede 10 kuruş cekmecemde kalan son param ile benzin alıcam çünkü sabah motora lastik siparişi verdim her neyse dedi,m 5 tl lik benzin alıcam genellikle aldığım yer tamam dedi koydu verdim parayı eline biz fırıncımıyız bu 10 kuruşlar burda geçmez üstünde başka para yokmu diye bağırmaya dedim lanet olsun sus gridim içeri deim geç 1 tl kredi kartı büfedeki adam 1 tl geçemiyoruz dedi başladım bağırmaya haklı olarak sahibi geldi dedi çocuğun işini görün fişimi bile vermedi adam en olduğumu şaşırdım adamların klık kıyafetleri düzene aykırı allahım dedim sen bizi koru bunlardan sonra çektim geldim klavye başına oturdum sinirden çatlıyorum şuan ....

İNAN PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYAT İNŞAAT MALZEMELERİ S DENIZLI KAKLIK KASABASI İSTASYON MAH. ANKARA ASFALTI 35.KM. 20240 HONAZ DENIZLI

HALIL PEKDEMIR CIFT.GIDA MAD.TIC.SAN.LTD.STI. DENIZLI DELİKTAŞ MAH.FEVZİ ÇAKMAK BULVARI EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ YANI NO:85 MERKEZ DENİZLİ

ÇELİKKOL PETROL MERMER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED Ş DENIZLI ANKARA BULVARI NO:190 MERKEZ DENIZLI

AKDER KOLLEKTİF ŞİRKETİ - FAHRİ GÖKÇEN AKÇA VE ORT DENIZLI ANKARA YOLU 5. KM. PAMUKKALE YOL KAVSAĞI MERKEZ DENİZLİ

İNAN PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYAT İNŞAAT MALZEMELERİ S DENIZLI ACIPAYAM YOLU ÜZERİ DENİZLİ

PAMUKKALE TURİZM SEYAHAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKET DENIZLI KİRİŞHANE MAH.İZMİR BULVARI SANTRAL GARAJI ÇIKIŞI NO:31 MERKEZ DENİZLİ

AKKAR PETROL SAN. VE TİC. LİMİTED ŞİRKETİ DENIZLI DENIZLI-IZMIR KARAYOLU 22. KM DEVLET KARAYOLU UZERI 20300 SARAYKOY DENIZLI

SERVET İNAMLIK-SAFFET İNAMLIK DENIZLI SAMANLIK MAH.TURGUT ÖZAL BULVARI NO:64 TAVAS DENİZLİ

Bu verdiklerımden hangisi. Eger bize bildirirsen MT olarak şikayet edelim. Sesimizi duyuralım. Herkez 5 dakıkasını vererek bi şikayet dilekcesi yazarsa gerekenın yapılacagından kuşkum yok. Gecmiş olsun. Bu arada öle bi haraketi bana yapıcak olsa o pompacıya 10 bar hawa basarım. Yüz wermeye gelmıyor bu zamanda kimseye...
    ....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)