Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet yan etkileri TEMBELLİK ÜŞENGEÇLİK..

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim bizde tuvalete bile motosikletle digiyoz ama senin gibi göbeğimiz yok suçu motosiklete atmasana dağa çık sen seni anca dağ paklar dağ adamı nolcak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bizde tuvalete bile motosikletle digiyoz ama senin gibi göbeğimiz yok suçu motosiklete atmasana dağa çık sen seni anca dağ paklar dağ adamı nolcak
    hormonlu vitamin takviyeli çakma badici....

Alıntı Loft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana şişko demedim ki

sadece şiiiiiişşşşşşkkkkkkkkkooooooooooo dedim
    gururumlan oynadın...

Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rica ederim mt abim şişkoooooooo değil sadece yarım dünyaaaaa..
    ulan fişekci Niyazi...

Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doru abı ben Bakkala bıle motorla gıdıyorum her yere motorla gıdıyorum gercı artık IStanbuldayım 5-6 aydırda Düzce deyken hep ogleydı..Gercekten ınsan yol yurumeye usenıyoo azıcık yol gozumde buyuyor.. Malesef dogru..
    buralarda nerdesin dostum...gelek ziyaretine...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hormonlu vitamin takviyeli çakma badici....:...
    arkadaşım gram ilaç kullanmadım hatta senden daha naturelim zaten ilaç kullansam bu yaşda fit olmazdım ölüp gidecen genç yaşda spor yap küt nolduğunu bile anlamazsın tehlikeli yaşlar başlıyor yapsanda kendine yapmasanda banane ya alla alla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    kızma şiman abi pardon yarım dünya ayyy şey yarım abi üfff mt abi hah şimdi oldu kızma abim seni çok severi bilirsin sana kıyarmıyım canım abim..

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Enduro, süpermoto kullanın zıplamaktan yağlarınız azıcık erir.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar sizi bilmemde ben yıllardır motosiklete binerim...iyiliğine iyide bu meret bizi fena tembel yaptı...vallahi 122 kilo olduysam bunu sebebi bu düldüldür...
    bu teorim doğrumudur...Motosiklet = Tembellik...
    bazı mesafeleri yürüyerekde halledebilirmiyiz...motora bindiğimizde yapacağımız işe ek mesafe çıkarmıyormuyuz sizce...hani şurayada gideyim veya şurayıda göreyim gibilerinden...yakacağı benzin için değilde beden sağlığı için bazen bisikletede binmek gerekir bence...
    kendimize yapacağımız en büyük işkence BİSİKLET e binmektir..

ben motor olmazsa halim duman diyenlerdenim agalar...bu çanağı artık taşıyamaz durumdayım...çanak çömlek Motora emanet...
    Durum vahim o zaman.
    Geçen sene ben de öyleydim.Ama sadece motor değil motor+araba=tembellik'ti bendeki denklem.
    Bu yüzden motor üzerinde yuva yapmış manda gibiydim geçen yıl Ağustos'ta.Tişörtün altından fırlayan göbeğim ile depo acaip benzerlik arzediyordu
    Kendi çözümlerimi yarattım.
    Biraz sağ el -sol kulak bir tarif olacak ama.
    "motoru adamakıllı temizleyip,pasta cila çekeceksin,çift disk kilidinden sonra motosikletin üzerine kolay kaldırılmayan bir örtü sereceksin,korumalı giysilerini evde ayrı ayrı yerlere saklayacaksın mümkünse sakladığın yerleri de hatırlayamayacak kadar zor olmalı.
    Böyle olunca bana benzeyeceksin tembelliğin şekil değiştirecek
    amaaan,şimdi kaskı bul,motorun anahtarını bul,bellik bul,montu bul,çizmeleri bul,eldiveni bul,örtüyü kaldır,tertemiz motoru üç km lik yol için kirlek olacak iş değil.ya da bin arabaya git gelince park yeri ara on dakika.
    en iyisi yaya.Bi tek ayakkabıyı fırçalarsın gelince

Şu tembellik yüzünden her sabah en az 3 km yürüyorum ve motora binmek zor geliyo kısa mesafelerde.Nasıl temiz bir motorcuyum anlayın artık.Motorumu satarken problem olacağını sanmam

Bu sene müşterinin motoruyla gezen motosikletçi çıragı gibiyim yaa.
    30 senedir içtiğim en son 3 paket/gün mallboro yoğunluğundaki sigarayı da bıraktım,yeşil çay,zencefil,licopen,lecithin,ıspanak,ısırgan,keçi peyniri ile beslenip,şakaklarımdaki kırarmış saçları uzattım,güzel havalarda Chinaharley'e biniyorum.kara gözlüklerimi takıyorum"Nüfusçuya söylesem beni 10-15 yaş küçük yazsa" diye düşünüyorum.Akranlarımın torunlarını sünnet ettirdiği yaştayım,Bu ben miyim?
    iyi ki motorum var yaaa.

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eee sizde spor salonuna motosikletle gidin kardeşim belkide motosikletim olmadığı için böyle diyom .

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    boyum 1,70 m kilom 65 3 seneden beri motor üstünden inmedim ki. Hatta askerde daha da kiloluydum. Şırnakın zorlu dağlarında fink attığım halde. abi fazla kilolarınıza talibim. şöyle bir 5-10 kilo daha alabilirim. ama gerçekten metehan abi doğru bir noktaya parmak basmışsın. Ama sizde benim gibi yaparsanız fazla kilolarınızdan kurtulabilmeniz hiç de zor değil. hem motora biniyorsunuz hemde zayıflıyorsunuz. nasıl iyimi Bizim motorlar az da olsa titremeli mübarek. Kalça kası göbek kası (türk kası) bırakmıyor mübarek şiddtele tavsiye edilir. Birde şikayet ediyorsun metehan abi cbf 150 gibi nerdeyse hiç titremesi olmayan rahat motora binersen tabi kilo alırsın. bin benim ki gibi titremeli bir motora bak 1 senede nasıl kilo veriyorsun.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

tembellikten bahs açılmışken ..padişahın biri ist da tembelllerin boş gezenlerin sayısı çoğalınca bi tane tembelhane yaptırmış ki işsiz sapsızlar etrafa zarar vermesinler burda kalsınlar da onları kontrol edelim diye... tabi tembelhaneye çok kişi başvurup yer sıkıntısı çekilince ikinci bir bina lazım olmuş. bunu duyan vezir yada padişah her kimse işte... tembelhanenin bir ucundan yangın çıkartın..canını seven tembel olmayanlar kaçarlar, gerçekten tembeller ise yangında bile kaçmaya üşenirler demiş... ve tenbelhaneyi yakmışlar.. bütün tembeller dışarıya fırlamıış ancak iki kişi kalmış içerde .. gerçek tembel 2 kişiden biri yangın devam ederken yattığu yerden kalkmış ve sigarasını yakmak için 2 3 metre öteye tavandan düşen köz'e yaklaşmış.. bunu gören diğer gerçek tenbel seslenmiş arkadaşına..:- hiç üşenmiyosun bi de sigaranı yakmak için kalkıp hareket ediyosun,, sabret azcıkta üstümüzdeki tavan yansın, ordan düşen közle sigaranı yerinden kalkmadan yakarsın...

alıntı rekoru bu topıcte kırılmıstır herhalde

Motosikleti
    asya 19 a vardi:(
    3 yildir motora oyle alismisimki nerdeyse hic biyere yurumuyorum gibi bisey tatil ve is amacli 3 gun once marmarise geldim 1 kilometre bile yuruyemiyorum korkunc eziyet gibi geliyo hatta bugun nerdeyse aglicaktim utanmasam yoldan gecen hic tanimadigim motosikletli arkadaslara beni ileri kadar gotursene diye yalvarcak duruma geldim

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    yaklaşık 1 yıldır Motosiklet kullanmıyorum,yürüyorum genellikle bayağı kilo aldım, göbek yaptım ben. Bu durumu nasıl anlatacağız peki?
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Mete-Han abi bunları dert etmeyin, çok güzel şeyler bunlar, kilolarınızıda verirsiniz, bakkalada motosikletle gidersiniz hiç sorun değil. Birde gelelim faydalı tarafından bakalım motosiklete binmek bize neleri kazandırdı?
    Bana çok şey kazandırdı diyebilirim. hatta sizin yakındığınız kiloları ben alabilsem çok mutlu olacağım bana tam 7 kilo yada 10 kilo lazım ki motosikletin üzerinden uçmıyım yani birde bu açıdan bakın

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    yani ekmek almaya bakkala motorla gidilirmi...gidiyoruzdur hepimiz...evi sapa yerde olan varsa tabi...
    Sen 1000 lik makineye geçte o zaman bakalım gidecekmisin ekmeğe motosikletinle...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    benim de bilgisayara format atcam 2 aydır atcam

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    evet ya motor varken insan kısa mesafeye bile yürümek istemiyor
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    abi hala bakkala gitmeye üşeniyorum olmaz böyle bişey üfff annem terlikle beni bekliyor kesin kafama vuracak..

Ben aynı fikirde değilim. Önceden ekmek almaya gitmemek için ayak direrdim, binbir türlü zorluk çıkarırdım. Motor aldıktan sonra ise üşenmeden atlayıp gidiyorum ya. Hatta döndüğümde eşim "Hayatım limonu söylemeyi unutmuşum." dese diye bekliyorum

Motosikleti
    today
    abi çok güzel bir konu açmışsın.aynen dediğin gibi motosiklete binmeye başladığımdan beri yürüdüğümü hatırlamıyorum.sadece akşamları dükkanı kapatıp eve giderken yürüyorum o da mecburiyetten çünkü motosikleti koycak yerim yok dükkanda bırakıyorum.ya kendi adıma tembelliğin son noktasındayım son bir senede yaklaşık 6-7 kilo aldım.angarya işlere motorla gitmeme gibi bazı kurallar koymalıyım kendime sanırım bu sorun motosiklet kullanan birçok insanda var

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)