Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet yan etkileri TEMBELLİK ÜŞENGEÇLİK..

Motovento
    REKLAM ALANI
    RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    walla bende wc'ye bile motosikletle gidicek gibi hiç üzerinden inmiyorum ama maaşallah manken gibiyim. zaten sokakta yürüyemiyorum kızlar saldırıyo bana geçen gömleğimi yırttılar. onların arasından en hızlı motosikletle sıyrılıyorum
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    motosikletin yan etkileri kaç gündür bellik takmıyorum mont giymiyorum karnım ağrıyoo =))

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletle alakası yok, tamamen pispoğazlık. bir de motora çamur atıyor kıro

hah topiğin anlam ve önemini belirten en iyi açıklama .(nokta)'yı koyuş

Alıntı Loft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şşiiiiişşşkoooo şiiiişşşkooo

kavgada sölenmez
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    mt abi yine enteresan bi başlıkla karşımızdasın..

abi söylediklerine aynen katılıyorum motora öyle bağlanmışızki evimizden 4 apartman ilerideki bakkala bile motorla gider oldum..

gram gobek yok eritecek bişey yok zaten 2 öğün yemek yiyorum öğlen sandviç akşam atıştırmalık bişiyler sonra yatıyorum sporu yürüyüşü vs kaslarımı güçlendirmek için yapmayı düşünüyorum ama bunun motorla yapılanı yokmu..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    aga alıcam ben bi bisiklet böyle olmuyo
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    yav siz tembel adam görmemişsinizben tembellikten motora binmiyom .
    şimdi in aşağıya brandayı aç,apartmanın kapılarını aç,motoru çıkar, çalıştır ısıt,brandayı topla, çantaya sıkıştır,motorun sağını solunu tozunu sil.haa gene unutuyodum apartmanın kapılarını kapa.aha yağmurda başladı ......anlıcanız gene motora binemedik zaten ehliyet e çeyrek var çıkıcam şimdi yola bide hükümetle uğraş üstelik 70 kiloyum 122 kiloya daha çoook varyav ağalar tembelliğin motosikletle alakası yok ruhumda var

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında mete abı senın ıs cok uzak deıl her sabah 1 saat erken kalk ve yuru Ama o rampayı cıkmak ıcın 1 saat daha erken kalkmak oda sneın ısne gelmes

bu arada bugun saat 9 bulent abıyı yolda gıderken gordum sonra 50 metre ılerdede senı gordum kafanda mavı kask ustunde acık kahveyı takım elbıse bole agzım acık kaldı

alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    vallahi doğru artık yürüyemiorum bile...

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    kankaaaaaaaa seneye böyle gidersen sen hayabusayada binemiyecen 200 kg yi bulursun kanımca sana üç tekerleklilerden lazım olcek bu arada göbeklilerden adem duymasın kendisi airgöbek olarak kullanıyor ss sürerken, alınır sanada iki kelam iteler bu arada

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı exorcist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ynalış

hayabusa ve 1100 XX kullananların alayı göbekli
    yok oyle bişey tıg gibiyim
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    bahane ... gibidir herkeste bulunur

ağırmı oldu ne
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

valla benım hıc ole deıl ben bodye dersaneye ozel derse gıderken yuruyorum sporum geregıde yurumek zorundayım basketbolda oynuorum

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi sen bombasın ya başka bişey demicem
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı anf125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet buna bende katılıyorum. Yalnız tembelleştirmekten ziyade yürüme sporundan alı koyuyor.Mesela şehir içinde birkaç yere uğrayacağım zaman (banka, postane, hastane gibi) çoğunlukla motosikletle giderim. Motosiklet bu yerler arasında insanı yürümekten kurtarıyor yada alıkoyuyor. Ama bunun yanında zamandan büyük tasarruf sağladığıda göz ardı edilmemeli. 1-1,5 saatte halledilecek işleri 10-15 dakikada eğlenceli bir şekilde halletmemizi sağlıyor. Diğer yandan en kısa mesafede bile motosikleti kullanmak pek te sportmence değil. örneğin benim evle en yakın bakkal arası 500-600 metre falan acil değilse bisikletle hiç acelesi yoksa tadını çıkarta çıkarta yürüyerek giderim. Bizler neden motosikleti seviyoruz? Bizim sevdiğimiz aslında hayattan zevk almak. Biz anlarımızın tadını çıkarmak için motosiklete biniyoruz. mete_han sana tavsiyem spor yapman. Tempolu koşu oldukça iyi bir spor. Bizim burda Halka açık stat var iki üç akşamda bir gider beş on tur koşarım. Formda kalmak için çok iyi. İyi bir motorcu yetenekli olduğu kadar zinde ve formda da olmalı bence. Arkadaşlar lütfen suyunu değil tadını çıkaralım.
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allaha çok şükür öle bi sorunum yok
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diafona ne gerek var caycı karsıda motosikletle soylemek espiri idi ama inan 2 sokak arkası ev ana caddeden geçmek paasına motosikletle eve gidiyom ya:( pişmanım :( suçsuzum bizi bu hale getirenler utansın
    Alıntı yucika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boğazına hakim olamayanlar suçu motosiklete atmışlar bakıyorum da
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletle alakası yok, tamamen pispoğazlık. bir de motora çamur atıyor kıro
    Alıntı exorcist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ynalış

hayabusa ve 1100 XX kullananların alayı göbekli
    Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin bende ki yan etkisi, motosiklete binmeye başladığımdan beri bir havalara girdim, her kız binemez bu 2 tekere gibisinden
    şşiiiiişşşkoooo şiiiişşşkooo
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak aklıma ne getirdin;

kranka pedal bağlayıp spor yapacaksak kontağı kapatıp allah ne verdiyse pedal basalım
    Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göbek değil o Türk kası...
    Alıntı aragon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaha çok doğru bende 1 yıldır motora biniyom bir yıldır tam 5 kilo amlışım.yürümeyü unuttum şerevime yav.
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katılıyorum ben de motor aldıktan sonra dramatik olarak kilo almaya başladım.insan motora binmek için bahane arıyor hele bir de gezi yapmaya fırsatı yoksa en ufak yere motorla gidiyor.

ama sanırım bu benim motosiklet hayatımın da sonunu getirecek.95 kilo adam mopede biner mi yav
    bir yerden sonraisyan edebilir benim karakaçan.
    Alıntı RoLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bende wc'ye bile motosikletle gidicek gibi hiç üzerinden inmiyorum ama maaşallah manken gibiyim. zaten sokakta yürüyemiyorum kızlar saldırıyo bana geçen gömleğimi yırttılar. onların arasından en hızlı motosikletle sıyrılıyorum
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletin yan etkileri kaç gündür bellik takmıyorum mont giymiyorum karnım ağrıyoo =))
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hah topiğin anlam ve önemini belirten en iyi açıklama .(nokta)'yı koyuş

kavgada sölenmez
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt abi yine enteresan bi başlıkla karşımızdasın..

abi söylediklerine aynen katılıyorum motora öyle bağlanmışızki evimizden 4 apartman ilerideki bakkala bile motorla gider oldum..

gram gobek yok eritecek bişey yok zaten 2 öğün yemek yiyorum öğlen sandviç akşam atıştırmalık bişiyler sonra yatıyorum sporu yürüyüşü vs kaslarımı güçlendirmek için yapmayı düşünüyorum ama bunun motorla yapılanı yokmu..
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga alıcam ben bi bisiklet böyle olmuyo
    Alıntı ozzy73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav siz tembel adam görmemişsinizben tembellikten motora binmiyom .
    şimdi in aşağıya brandayı aç,apartmanın kapılarını aç,motoru çıkar, çalıştır ısıt,brandayı topla, çantaya sıkıştır,motorun sağını solunu tozunu sil.haa gene unutuyodum apartmanın kapılarını kapa.aha yağmurda başladı ......anlıcanız gene motora binemedik zaten ehliyet e çeyrek var çıkıcam şimdi yola bide hükümetle uğraş üstelik 70 kiloyum 122 kiloya daha çoook varyav ağalar tembelliğin motosikletle alakası yok ruhumda var
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında mete abı senın ıs cok uzak deıl her sabah 1 saat erken kalk ve yuru Ama o rampayı cıkmak ıcın 1 saat daha erken kalkmak oda sneın ısne gelmes

bu arada bugun saat 9 bulent abıyı yolda gıderken gordum sonra 50 metre ılerdede senı gordum kafanda mavı kask ustunde acık kahveyı takım elbıse bole agzım acık kaldı
    Alıntı alpibox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi doğru artık yürüyemiorum bile...
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kankaaaaaaaa seneye böyle gidersen sen hayabusayada binemiyecen 200 kg yi bulursun kanımca sana üç tekerleklilerden lazım olcek bu arada göbeklilerden adem duymasın kendisi airgöbek olarak kullanıyor ss sürerken, alınır sanada iki kelam iteler bu arada
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok oyle bişey tıg gibiyim
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahane ... gibidir herkeste bulunur

ağırmı oldu ne
    Alıntı ByPaTr10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla benım hıc ole deıl ben bodye dersaneye ozel derse gıderken yuruyorum sporum geregıde yurumek zorundayım basketbolda oynuorum

tek tek cevap yazmıştım...hepsini yanlışlıkla sildim...

ama o bana şiko diyenle hesaplaşıcam...18 Mayısta...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    bisiklet e binmek en büyük işkence olur heralde ama zayıflama yönünden iyi bi spor aleti olur sadece bacak kası yaparsınuız spor yaptıgım zamanlar bende 80 kg dum şimdi ise 90 a cıktım göbek önde gidiyoz

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    motosikletim arkadaşımın dükkanında duruyor, aşşa yukarı 500 mt uzaklıkta evime, oraya bile minibüsle giidiyorum
    yani motorla pek ilgisi olmayabilir
    GKN MOTORS

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    ben sana şişko demedim ki

sadece şiiiiiişşşşşşkkkkkkkkkooooooooooo dedim

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    arkadaşlar merak etmeyin yakında herkesin göbegi eriyecek hemde kendiliginden.nasılmı?
    artan benzin fiyatlarından kimsenin motora benzin alacak durumu kalmayacak o yüzden mecburen bazı yerlere yürüyerek gidecegiz buda göbegin erimesine sebep olacak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    ben sana şişko demedim ki

sadece şiiiiiişşşşşşkkkkkkkkkooooooooooo dedim
    rica ederim mt abim şişkoooooooo değil sadece yarım dünyaaaaa..

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Doru abı ben Bakkala bıle motorla gıdıyorum her yere motorla gıdıyorum gercı artık IStanbuldayım 5-6 aydırda Düzce deyken hep ogleydı..Gercekten ınsan yol yurumeye usenıyoo azıcık yol gozumde buyuyor.. Malesef dogru..
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)