Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

"bmw" ler hakkında bildikleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı unveraet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bende r65 1983 bmw var. Bir arkadaşım ne kadar yakar bu aletler diye sormuş,

yeni şehirler arası yol yaptım 270 ytl/km oldu(bir fikir verir). Şehir içi tahminim 350 yi buluyordur.

kardeş kusura bakma biraz yabancıyım 270 ytl/km ne demek tam anlamadım 2 seçemnek aklıma geliyor
    270 km de 1 ytl (çok çok çok az inandırıcı değil) veya
    1 km de 270 ytl (yorum yapma ihtiyacı bile hissetmiyorum matematiksel açıklması bu diye yazıyorum)
    ayrıca yorum yazdığınız için teşekkür ederim. real de bazı arkadaşlardan duyduklarım beni soğutmuştu tekrar aklıma girdi
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW
    [

bide bunlara bak bende bu modellerin hastasıyım
    [/IMG]
    BMW R27R69R80 en sonR1200GS

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    Alıntı mehmet06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [

bide bunlara bak bende bu modellerin hastasıyım
    IMG][/IMG]

hani nerede bakalım düzeltte bakalım kardeş.
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    arkadaşlar burdan olmasa da yakıt durumlarını ögrendim yinede teşekkür ederim (burdada vardı ama ben anlamadım :S )
    bmw sitesinde kataloglara baktım daha önce çok bakmıştım ama yeni farkettim :D

100 kmde genelde 4.5 ile 6 litre arası değişiyor tabi onlar sadece fikir olsun diye ortalama değerleri yazıyorlar üstündeki yükle şehir içi dura kalka dura kalka tabiiki değişecektir

Motosikleti
    BMW R65 1983
    anlatamayan benim heralde,, 83 model bir r 65 uzun yolda km de 27ykr yakıyor. Şehir içinde ise km de 30-35 ykr civarı yakar. sen kataloglardan 100 km de max 6 litre yaktığını görmüşsün 6 litre bile bence çok çok az çünkü 3.31 YTL olan litre benzin fiyatının olduğu yerde bu km de 19-20 ykr eder. Ki bence çok çok düşük. Baktığın katalog yeni model enjeksiyonlular için falan olmasın.

İşte size nostaljik BMW galerisi, açılan sayfadan galeriye giriniz veya siteyi geziniz. Hoş bir BMW sitesi. A dan Z ye. Parça teknik çizimleri bile var.
    http://www.ulismotorradladen.de/englisch/englisch.htm

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    arkadaşlar bende 1950 model r 25/2 var motor gerçekten bir harika onu sadece yaz aylarında haftasonları birer saatten toplam iki saat keyif için kullanıyorum
    bakımlı olanlar hala ilk günkü gibi dehşet çalışabiliyorlar benimkisinin ruhsat sahibi sormadan etmeden hurda belgesi alarak motoru trafikten sildirmiş ilçede sorun olmuyor ama zaten böyle yakıtı olan bi motorla şehirler arası gezemem
    maaşı benzinliğe yatırırız alimallah
    :cherry:ferda:cherry:gülbenli:cherry:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki
    Bildiğim ve gördüğüm, Kaba çirkin ama sağlam bMW her babayiğidin harcı değil, BMW kulllanlara ayrı bir sempati ve saygım var.

Motosikleti
    BMW R27
    Merhaba.
    Bende de R27 var. Ruhsatında 1952 model yazıyor. Ama ben yanlış yazıldığını düşünüyorum. Çünkü gerek yaptığım araştırmada gerekse motoru komple revizyondan geçiren Düzce'de Tahsin ustaya göre 1966 model olması gerektiği kanısına vardım. Benden önceki sahibi 12 volta çevirmiş. Şu anda şarj sorunu yok. Usta Honda karbüratörü takmış. Uzun yol yapmadığım için ne kadar yaktığını hesaplayamadım.
    Motorun resmini koyuyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar model konusunda yanılıp yanılmadığımı söyleyebilirler.

Zonguldak MT

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    Ilhan Abi O Makinaya 1950 Model Bmw R 51/2 Veririm Ben R 27 Hastasıyım
    :cherry:ferda:cherry:gülbenli:cherry:

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    beyler dün enver usta diye birinin yanına gittim adam esaslı bir bmw ustası elinde yaklaşık 80 tane motoru varmış polisler bile servisten kaçıp bu ustanın yanına gidiyor dükkanın önünde bi r80 vardı taş gibi üstüne bindim motor tam anlamıyla canavar (hala bi tane sürmek nasip olmadı) benzin durumuna gelince adam 1 litre ile 20 km gidersin diyor motorun fiyatı 4500 bu motorlar kendilerine göre çok ucuz sebebi ise servisi yedek parçaları. yoksa inanıyorum ki kolay kolay bu motorun şu sorunu var deyip vazgeçecek adam yok :D

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    bmw dünyanın en iyi motorudur

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaşlar benim rahmetli dedem yaşasaydı size bu motorlar hakkında bolca bilgi verirdi onda bir zamanlar 6 adet bmw varmış borç karşılığı almış 5 ini satmış birine de kendi binmiş beşik amortisör dediklerinden
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Babamla eniştem bu bmw daki esneme,süspansiyon olayını anlata anlata bitiremiyorlar.Gençliklerinde jawa,honda ve BMW üçlüsü revaçtaymış.Bmw nun devirsiz tıkır,tıkır boxer motoru ve yumuşak beşik gibi süspansiyonuna olan hayranlıklarını sanki o günü yaşıyorlamış gibi hala anlatıyorlar.Gerçekten de arabalarda oldugu gibi motosikletinde lüks sınıfını elinde tutan kaliteli bi marka..

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    ne kadar gerçekçi motorlar
    Yolver gitsin .

Motosikleti
    Yakında olacak
    bizim burda yunus ekiplerinde bir tane BMW motor var aynı kamyon gibi,koooccaman...
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz:cat:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)