Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Araba ile Motosiklet sınıfları karşılaştırması

Motovento
    REKLAM ALANI
    darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok güzel resimli karşılaştırma olmuş teşekkürler
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Paylaşımınız için teşekkürler. Benim de bir fikrim var. Bizzat marka ve model vererek söyliyim CBF150 honda Katologlarında NAKED olarak versede Net sitesinde COMMUTER olarak vermiş....
    Eger bu commuter ise sizin dediginize uymuyor. Cünkü CBF150 cok rahat ve konforlu. Ayrıca uzun yolda da hiç yormuyor...
    Bence bu Naked ile Commuter arası bi motor. Baksanıza Honda bile hangi sınıfa koyacagını sasırmış durumda. Bildigim bişi var Motor gercekten yeni başlayanlar için cok güzel uygun bir motor...Cukurovanın tozlu bahce yollarında bile banamısın demiyor maşşallah......
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Güzel anlatım olmuş. Konu açılalı biraz zaman geçmiş ama ilk defa gördüm. Paylaşım için sağol. Yeni başlayacaklara hangi modelin ne işe yarayacağı, ne için alına bileceği hakkında güzel bilgi.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşımınız için teşekkürler. Benim de bir fikrim var. Bizzat marka ve model vererek söyliyim CBF150 honda Katologlarında NAKED olarak versede Net sitesinde COMMUTER olarak vermiş....
    Eger bu commuter ise sizin dediginize uymuyor. Cünkü CBF150 cok rahat ve konforlu. Ayrıca uzun yolda da hiç yormuyor...
    Bence bu Naked ile Commuter arası bi motor. Baksanıza Honda bile hangi sınıfa koyacagını sasırmış durumda. Bildigim bişi var Motor gercekten yeni başlayanlar için cok güzel uygun bir motor...Cukurovanın tozlu bahce yollarında bile banamısın demiyor maşşallah......
    Ara ve karma sınıf modellerinden birçok örnek verebiliriz. Ben yazımda da bunların alt detaylarıyla değil ana sınıflarla karşılaştırma yaptım.Ama CBF 150 için ,benim fikrim o bir naked dir.
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

Motosikleti
    honda today
    Ben motosikletimi büyütmek istiyorum. Ne alayım diye kararsızlık içindeydim. Bir çok güzel yazı okudum bu sitede. Sizin yazınızı okuduktan sonra kendime amacım ne diye sordum. Şimdi hangi arabaya baksam bir motosiklet sınıfı aklıma geliyor.Kıyaslamayla çok güzel anlattığınız içinde çok teşekkür ederim.Yeni başlıyanların bu yazıdan çıkartacağı çok ders var.

Motosikleti
    BuKart
    Çok güzel bir anlatımınız var teşekkürler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler