Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorunu kapan sınava gelmis

Motovento
    REKLAM ALANI
    phar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    A2 icin gittim sabah okulun bahcesine, bahce motosiklet dolu. Ne guzel ya... Nerden baksanız 30 motor sayılır. Ama hakkını vermek lazım yarısında kask vardı...

Bazen dusunuyorum kurallara uyuyoruz da biz mi zekiyiz, yoksa kuralları esnetip de onlar mı hayatın kaymagını yiyolar... Tabi bunu sırf motor uzerine degil genel olarak merak ediyorum.
    4 tekerleğin konforu, 2 tekerleğin tadı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    arkadasım ben yazıldım ehlıyet için adama dedım dersler ne zaman ne zaman gelmelıyım dedım dedı sen hiç rahatını bozme dedı sen temmuzda sınava gir dedi gerisini biz hallederız dedı yanı eğitim falan hakgetire ben dedım eğitim almak ıstıorum dedım ararız bız senı dedı

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ver parayı gir sınava al ehliyeti git , daha sonra ölürsen öl , diyo bizim sürücü kurslarımız . Ve işin garibi bunları denetliyende yok. Üstüne üstlük sınava girdiğin hocalar'da motosikletin hiçbirşeyinden anlamıyo . okul bahçesinde gir sınava, kaskın varmış yokmuş sorun değil. üç kukanın arasından sılalom yap bahçede bir yarım daire çiz olay tamamdır hayırlı olsun.

Onur Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial rs 151 peugeot 307 premium
    Ben bu kadar para veriyorum (200 ytl)eğitim isterim dedim adam bana senin motorunun arkasındanmı koşacam ? araba değilki bu dedi saati 40 ytl den ders veren hoca var istersen
    Biz bu parayı sırf evraklarımızı takipetsinler diyemi veriyoruz ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    as 150 t 'idi as 220 t oldu ahmet abim sağolsun :D:)
    demekki neymiş ehliyet çok gerekli değilmiş :p

niye almayaçalışıyoruz ki biz o zaman birşeyler öğretmeyeceklerse ben düşe kalka zaten öğrenirim
    :bestmt:

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    bende gittim yakın zamanda karamanın ileri gelen sürücü kurslarına adamlar bana her yaptığın devamsızlık milli eğitim müdürlüğüne gönderiliyor dersleri kaçırmaman lazım dedi
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    tek tek kursları gezmedim tabi bilemem ama bu anlattıklarınızın yanında motosiklet.net de reklamı bulunan surucu kursu bu konuda fevkalade. gecen hafta basladı dersler 2 gunu de gittim ogretmenler ilgili hatta bisiklete bile binmemis bi bayan icin kostular bisiklet getirdiler.

De işte... 20 soru soruyorlar... hepsi birbirinin aynı... insanlar ehliyet sınavına motorlarıyla geliyorlar... 3 kafaya 1 kask... ne bileyim... kötü işte.

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    sınava gittiğimde bende çok şaşırmıştım neredeyse benden başka herkes motoruyla gelmişti gıcık olmuştum
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    ben ehliyet alırken kursun asyanın şu büyük 150lilik motorlarından vardı.çalıştırmak için dahi yarım saat ugraştılar bence en iyisi kendi motorunla gitmek.Kütahya için söyliyeyim kendi gittiğim kurstaki hocaların motosiklet kullanabileceklerinden dahi şüpheliyim.bide Kütahyada ki en köklü ve iyi kurs

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı qwertyuıop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demekki neymiş ehliyet çok gerekli değilmiş :p
    Maalesef ehliyet gerçekten çok gerekli evrak olarak, ceza yememek, vede haklı olduğun kazada haksız çıkmamak için .

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    benim bildiğim hiç bir kurs eğitim vermez onun ücreti ayrı diye biliyorum aldığınız sadece ehliyet için trafik ve motor kursu

Motosikleti
    -
    bende bugun sınavdaydım cok sukur iyi geçti..

block - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malaguti Specte 125 GP
    bende bu gün girdim .. iyiydi .. dediğin gibi motorun kapan gelmiş bi taneside sıfır motoruyla gelmiş 1 hafta olmuş alalı millet onun etrafındaydı .

bu arada ben hiç derse girmedim kurs 50 tane soru verdi ezberle dedi geçersin ... işallah geçicez ..

direksiyon eğitimi bilmiyorum ama benim kurs tanıdık ellerinde bi titan bide kanuni var bu sonuçlar açıklandıktan sonra alırım diye düşünüyorum ..

bide sınavdaki en canımı sıkan şey ben sadece motordan girdim ilk 45 dk çıkmak yasakta zaten sınav 5 dkda bitti 40 dk ayar oldum orda ...bilseydim çalıştığım soruları yanıma alır kontrol ederdim yanlış yaptığım var mı diye ..
    böle bi ensantane paylaşmak istedim .. sizlerle :D

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    polis ekipleri işi bilmiyor

motorla sınava gelen adamda ehliyet ne arar,kapıya koçanla oturacak varya hepsini bitirirdi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    GT650R
    Bende sınava girdim, adamın biri motorla gelmiş, brandasını çemiş zuhahah, yuhhanna dedim, bakkala girecek branda çek, görmemişin bir motoru olmuş, 10 dk iş için branda çekmiş yeni ya ondandır.
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

motorla sınava gelen adamda ehliyet ne arar,kapıya koçanla oturacak varya hepsini bitirirdi
    Aynı fikre kapıldım dogrusu Her okulun onune bir ekip koysalar her okuldan en az 30 ceza cıkar... ekonomi belini dogrultur valla

Ya ben gercekten ehliyetin gelmesine 1 hafta kala cıksam trafige o bi haftada kime carpcam kim bana carpcak diye saclarım dokulur stresten. Anlamıyorum ki ben insanları...

Alıntı urcolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sınava girdim, adamın biri motorla gelmiş, brandasını çemiş zuhahah, yuhhanna dedim, bakkala girecek branda çek, görmemişin bir motoru olmuş, 10 dk iş için branda çekmiş yeni ya ondandır.
    Keşke MT sizi tebrik eder yazıp iliştirseydin brandanın kenarına

Motosikleti
    -
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

haklı valla .

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    bende sınava giderken motorumla gitmiştim. orda bitane ts350 jawa'cı gelmişti. gelirken deli adam kapıdan motoru geçiremedi onda da afedersin hayvan gibi koruma demiri taktırmış hadi ordan geçti içerde park alanı vardı orda da vitesi düşüremedi paldır küldür atladı kaldırımdan çiçeklerin arasından. dedim bu adam ehliyet alamasın

axoyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya / As 200 Gy-2 yok artık
    ben arabayla sınava gittim kurs önce sınav için motor bulamadı, sonra bulduğu motorda yoldan geçen meraklı bir kuryenin cup motoruydu motor otomatik vitesti nasıl olduysa aldık işte
    BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLMA

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)