Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

istanbulda kredi kartına ya da peşin taksit yapan motosiklet satıcıları arıyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

istanbulda kredi kartına ya da peşin taksit yapan motosiklet satıcılarının bayilerinin adreslerini arıyorumtavsiyesi olan arkadaşlardan yardım istiyorumalıcağım motor honda cbr 125 r ama bunun gibi küçük yarış motorları gibi uygun olan tavsiyesi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum...

arkadaşlar bana yardım edin
    ๘ஜ>>::alkiis:::mrgreen::flower:::kalbim::::146::<<๘۩~~ººº::tutkuy::ººº~~®¤ۜ๘۩ஜ>>::friends:::kalbim::::pulp:::king::rendeer:๘۩<

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    cbr 125 tarzı motor ıstıyosan cok önerebiliriz. ama çin

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    kredi kartının limiti oldukça yüksek olmalı

ama daha önemlisi fazlasıyla fark ödüorsun. kredi çekip almak bile daha iyi bence. ki onu bile tavsiye etmem.

yamahanın kredi kartlı böyle bir kampanyası var. honda da kredi almana yardım ediyor. gerisi senin bileceğin iş. yine de sen böyle yardım talebinde bulundukça, yardım etmek isteyen bir dolu arkadaş olacaktır

Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kredi kartının limiti oldukça yüksek olmalı

ama daha önemlisi fazlasıyla fark ödüorsun. kredi çekip almak bile daha iyi bence. ki onu bile tavsiye etmem.

yamahanın kredi kartlı böyle bir kampanyası var. honda da kredi almana yardım ediyor. gerisi senin bileceğin iş. yine de sen böyle yardım talebinde bulundukça, yardım etmek isteyen bir dolu arkadaş olacaktır
    bankadan nasıl kredi çekiceğimi bilmiyorum artı sigorta da istiyolarmış ben daha 18 yaşımı doldurmadığım için çekemiyorum...ama annem adına çekebilirim bilmiyorum...
    ๘ஜ>>::alkiis:::mrgreen::flower:::kalbim::::146::<<๘۩~~ººº::tutkuy::ººº~~®¤ۜ๘۩ஜ>>::friends:::kalbim::::pulp:::king::rendeer:๘۩<

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı ezo101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bankadan nasıl kredi çekiceğimi bilmiyorum artı sigorta da istiyolarmış ben daha 18 yaşımı doldurmadığım için çekemiyorum...ama annem adına çekebilirim bilmiyorum...
    bankadan zaten sen kendın cekemessın... 18 ını bıle doldurmamıssın ancak ailen alabilir

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    18 yaşını doldursan bile kolay kredi alamıyorsun iş yerinden teminat v.s. olursa işin kolaylaşır ancak..
    Bence ilk motor olacaksa cbr yerine türevlerinden alabilirsin çünkü krenajları v.s. kırılırsa bayağı bir para ödersin
    Sahibinden de araştır biraz elden taksit yapanlarda mevcut ayrıca ikinci eller daha hesaplı..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 tarzı motor ıstıyosan cok önerebiliriz. ama çin
    lütfen önerin o zaman

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yardımsevenler derneğinin gönül dostları burada toplanmış.Potansiyel kefiller bile vardır aramızda

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    lütfen önerin o zaman

hiç daha önce motor kullandın mı ?

yada bence kendine önce motor aramak yerine öncelikle bir kursa yazdır bak bakaLım yapabilecekmisin senin aradığın vitesli motor mu die..

ondan sonra bunları araştır..

gerçi artık normal başlıklar haline geldi..

Motosikleti
    HONDA TİTAN CG ES 125 - YAMAHA BWS 100
    selam ezo 101. İstanbulda motosiklet satan herkez gerek kredi kartı gerek senet sepet gerekse banka kredisi ile motoru bi şekilde satar önemli olan senin herhangi i bir motorcuya gitmen yeterli. Ama birincisi honda cbr 125 senin için ilk başta hızlı bir motor olur. her zaman küçükten büyüğe doğru git. ben 12 senedir motor ve araba üstündeyim. İstanbulda oturuyorum burda motorum var konyadada var mevzu şu ; Konya'daki motorum yamaha bw's 100 otomatik vites scooter. hem seri hem ekonomik artı sorun çıkarmayan bir motor. ve cbr 125 den daha fazla tad alabileceğin bir motor. ve cbr parçaları çok pahalı o motora göre ve scooter daha güvenli senin için. ikinci elleri 1000 ytlden başlıyor. sıfırı 3.500 ytl. parlament mavi bws 100 öneriririm eğer yeni başlıyacaksan. çok seri bir motor vede 120 km hıza ulaştım ben

Motosikleti
    dragstar xvs 650
    Nasıl Bir Motor Istiyorsun önce Onu Belirle...

Alıntı Loft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç daha önce motor kullandın mı ?

yada bence kendine önce motor aramak yerine öncelikle bir kursa yazdır bak bakaLım yapabilecekmisin senin aradığın vitesli motor mu die..

ondan sonra bunları araştır..

gerçi artık normal başlıklar haline geldi..
    zaten motor kullmayı öğreniyorum

Alıntı WERTOL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl Bir Motor Istiyorsun önce Onu Belirle...
    dikkat edersen yukarıya yazmıştım

sipsivri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XL 650 V TRANSALP
    CBR 125 alacaksan Honda Pendik Bayi Güngör Motor'la görüşmeni tavsiye ederim.Kredi kartına taksit yapıyorlar.Eğer kartınızın limiti müsaitse kesinlikle taşıt veya tüketici kredisinden daha hesaplı oluyor.Ben kendilerinden 12 ay vade ile Transalp aldım.Dediğim gibi banka kredilerinden çok daha ucuza geldi.

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    eğitim alıyorsan sorun yok ama o zamanda paranı biriktir öle al

bak ben biriktiriyorum Nasip olursa bende alıcam..

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Bana sanki bu üye baska bir erkek üyeymişde işletiliyormuşuz izlenimi veriyor 2 baslığı kitlenmiş nedir bu kardeşim kesin buda kitlenir
    Bu arada bilgi olsun pendikdeki honda bayisi peşin fiyatına 6 taksit yapıyor.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    adaş nerelerdein yawwww bak seni neelerden topluyoruz yaaa
    arkadaşım ezo nasılsın öncelikle hayırlı işler ben sana yardımcı olamayacagım çnkü böle bi yer bilmiyorum
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    yaşın tutmuyor ve motosiklet alıp kullanmak mı istiyorsun? hadi bye ufaklık ben kaçar

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardımsevenler derneğinin gönül dostları burada toplanmış.Potansiyel kefiller bile vardır aramızda
    alemsim
    ona ne şüphe

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    lütfen önerin o zaman
    eeet benm motordan önerebiliriz.çünkü cbr 125 parçaları çok pahalı.ramzey-yuan-kuba-skyjet 150-23.ben kullanıyorum.memnunum.cbr 125 e çok benziyor.çok az büyük cbr den benm motor

Alıntı VECTRALP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam ezo 101. İstanbulda motosiklet satan herkez gerek kredi kartı gerek senet sepet gerekse banka kredisi ile motoru bi şekilde satar önemli olan senin herhangi i bir motorcuya gitmen yeterli. Ama birincisi honda cbr 125 senin için ilk başta hızlı bir motor olur. her zaman küçükten büyüğe doğru git. ben 12 senedir motor ve araba üstündeyim. İstanbulda oturuyorum burda motorum var konyadada var mevzu şu ; Konya'daki motorum yamaha bw's 100 otomatik vites scooter. hem seri hem ekonomik artı sorun çıkarmayan bir motor. ve cbr 125 den daha fazla tad alabileceğin bir motor. ve cbr parçaları çok pahalı o motora göre ve scooter daha güvenli senin için. ikinci elleri 1000 ytlden başlıyor. sıfırı 3.500 ytl. parlament mavi bws 100 öneriririm eğer yeni başlıyacaksan. çok seri bir motor vede 120 km hıza ulaştım ben
    ya abi nasıl bi anlatım.cbr 125 çok hızlı diyosun.bws de 120 yaptım diyosun.cbr de zaten 130 yapıo
    Orgazma Dudak Büktürür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adaş nerelerdein yawwww bak seni neelerden topluyoruz yaaa
    arkadaşım ezo nasılsın öncelikle hayırlı işler ben sana yardımcı olamayacagım çnkü böle bi yer bilmiyorum
    yardım sever ve cürretkar erdinçpolat yardımcı olamadı? gözlerime inanamıyorum seni kınıyorum Forumdan uzaklaştırılman gerekiyor daha fazla barınma burada seni seviyorum abicim

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    daha yeni yetme yaw krediymiş para biriktir para bu motoru öyle her canin istediginde alirsan bi zevk alamazsin o motoru almak için biraz caba göster yeme içme para biriktir öyle al ozamana kadar zaten bi 20 yasini doldurmuş olursun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)