Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

babamı nasıl ikna edebilirim fikri olan=?(motor alma)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mkdogday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    d'elight, 2014 x max
    öncelikle herkese merhaba ben 2 yıldır babama motoraldırmaya çalışıom ama bir türlü ikna edemiyorum . . .nasıl ikna edebilirim tavsiyelerinizi bekliyorum. . . (

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    aşağıdaki adreslerden formlardan bak beni örnek göstersen kardeşim sevgili babaya
    http://www.motosiklet.net/modules.ph...c&t=7063#89242
    bu formdada 52 sayfaya bak
    http://www.motosiklet.net/modules.ph...ewtopic&t=2679
    babana bu örnek resimleri göster
    işallah ikna olabilir bunlarla
    ha buarada hoş geldin e demiyi unuttum
    hoş geldin kardeşim
    "mkdogday kardeşim burak şu günlerde derslere başladı pek siteyede giremiyecek sıkı bir çalışma yapması gerekiyor onun yerine ben cevap vereyim 20 gün sonra 49 yaş olacam "

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili mkdogday, bu işlerede babalar ve anneler motordan korkar, onlara motorun dogru kullanıldıgında ve tum gereklerinin yerine getirildiğinde bu işin hiç bir tehlikesi olmadıgından bahset.
    ama yollarda motosiklet sıkıstıran ve deli gibi araba kullanan insanlardan bahsetme sakın, yoksa motoru ruyanda gorursun

Motosikleti
    d'elight, 2014 x max
    saolasın e_erdun abi keşke benim babam da öle niyetli, olsa biraz motor olayına 5 yıl önce filan gençlik krizi tutmuştu o zmn alıcaktı classik bi mototr kendine ama kriz erken bitti . . .

burik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojin as125t yaza inşallah ybr olacak
    walla bende yamaha ybr almak istiyorum ama babamı ikna edemiyorum her yolu deniyorum ama babanın karakterini bilmediğim için yorum yapmam yanlış olur ama acını anlıyorum aynı dert bendede war herkes gezerken biz yaya geziyoruz çok feciiiiii

Motosikleti
    d'elight, 2014 x max
    aynı kaderin yolcusuyuz anlaşılan senin baban gençlik krizine daha girmediyse hala şansın var demektir burik . . . babanın yaş kaç benim babam 43-46 arası girdi de . . .

Bu kadar üzülmeyin arkadaşlar, kendi paranızı kazanınca babanızdan izin almanıza gerek kalmaz. 'baba alımcamda han gisini alsam karar veremiyorum'dersiniz

motorsiklet fuarına götür,hızlı motorları pas geç hiç ilgilenmiyomuş gibi yap.croslara bak,cruiserlara bak,babana bi harleyin o na acaip yakışıcağını söle.ufaktan fiyatlarını söle. bunlar işe yarıyo.
    ama sakın motor standında kırık bacakla dikilen gerizekalıların olduğu standlara gitme(örnek 97yada 98 fuarı titan standı! )

Sgt_Phoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 124 yamaha yedi bizi 125lik diye =)
    Alıntı yavuzk2004 adlı üyeden alıntı
    Bu kadar üzülmeyin arkadaşlar, kendi paranızı kazanınca babanızdan izin almanıza gerek kalmaz. 'baba alımcamda han gisini alsam karar veremiyorum'dersiniz
    Koptum bence babanın motoru kendisine almasını sağla çok yakışır hem az yakıo hem trafikte daha rahat olursun gibilerinden aldırınce senin malın benim malım olayına girersin

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Ben aldırdım..Şartı karnemin iyi olmasıydı.. Sonra ben iyi getirdim.Babam aldı

bende de yok tu motor benim ailemde karşıydı yani anlıyacanız ben de motorsuzlarla aynı kaderin yolcusuydum ama babamı geçenyıl motosiklet fuarına götürdüm eve motorla geldik

Motosikleti
    d'elight, 2014 x max
    aslında bizde öle bianlaşma yapmıştık hatta ben kazanmıştım (ö.s.s) ancak çok iyi bi yeri tutturamayın ca yalan oldu

Motosikleti
    CBR125
    İlk önce babanı sana güvenmesi gerektiği konusunda ikna etmeye çalış,
    - ki sana değil, diğer sürücülere, yayalara güvenmediği konusunda savunma geliştirecektir.
    Ama sakın pes etme, olmadı bir şekilde motor sahibi olup fatura için babandan vergi nosunu iste direk şoka girip, sana kızamasın bile Daha sonra korumaları tektek defile şeklinde babana göster.
    Maximum 2 hafta sonra baba sen inde ben biniyim demeye başlarsın
    Bizzat test ettim işe yarıyor

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yavuzk2004, doğru demiş arkadaşım yazın tatilde çalışır para biriktirirsin gider paranın yettiği motoru alırsın iş bir yerlerden başlamak ve o kendi paranla aldığın motor inan bana çok değerli olur şu an piyasada 400-500 milyona şu rus yapımı vcitesli motorlar var 2. el vede çok ii motor
    hesap ettim yaş 19 gider alırsın kimseyi ikna etmek zorunda deilsin birazcık çalışman lazım o kadar
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    d'elight, 2014 x max
    ben ilerde büyüyünce babamın işini devam ettiricem bu nedenle yazları babamın iş yerinde geçiriyorum işe ısınma ve aşina olma yönünden . . . ama işe geliyorum diye hiç para istemedim. . . istesemde vericeğini sanmam çünkü kendim içiçn gidiyorum para için gitmiyorum. . . ..

Redriver haklısın, ben de motoru almak isterken 'sana guveniyoruzda su deli deli giden arabalara guvenmiyoruz' diye caydırmaya calısmıslardı. Klise olmus haberimiz yok

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    vallah para kazan motor u al belli bir süre bir akrabanın evine kapat kendine güven in gelince babanın karşısına çık o dakikadan sonra pek kızcağını sanmıyorum

melih8007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    mkdogday, kötü bi durum gerçekten her yönden babana bağlı olmandan ötürü (maddi ve manevi) ki bu çok normal sen yaşta ve öğrenci birisi için ama şu durumda senin yapabileceğin atılımlarda yok diil . ehliyetin yoksa ilk önce ehliyet kursuna yazılabilirsin ve böölece nietinin ciddi olduğunu anlar baban . ha ehliyetim zaten var diyosan motosikletten önce güvenlik ekipmanlarını alabilirsin ceket kask gibi ve motor kiralayabilirsin gerçi istanbulda kiralık motorlar baya pahalı sanıyorum onlar için veriiceen depozito ile çin malı motor alabilirsin.
    bilmiyorum ama belkide ilk etepta babanı scooter almaya da ikna edebilirsin . ama işin gerçekten zor. sana kolay gelsin.

bisikletin varsa ona motor tak. baban gerçekten motor istemiyosa o bisikleti de parçalar zaten...

Motosikleti
    d'elight, 2014 x max
    colakoglu ne diyosun anlıyamadım bisikleti niye parçalasın ki

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler