Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Degerli fikirlerinize ihtiyacim var...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Apprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı iumdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akif duyarliligin beni etkiledi bak ne yapalim senle biliyormusun elimizdeki eski motosikletleri de korelilere caponlara satalim o zaman belki cari acik dengelenir saka bir yana ikinci el mevzusu icin motordan anlayan tanidigim yok kisacasi riske girmek istemme sifir olsun benim olsun hehehehehe
    buna diyecek birşey yok tabi riske girmek istememen doğal.
    tanıdık olsa iyiydi

akif kim bu arada

aktif online yazıyor altta sende de adaşız galiba
    "kick start my heart"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gsr-x 1000
    [QUOTE=iumdemir;996368]tesekkur ederim herman ben kucuklugumden beri oyle ya da boyle motosiklet kullaniyorum cin motosikletleri surecini de gectim simdilerde tek istegim racing sinifina giris yapmak tabi 250 lik dusuk ccler ile... hyosung meslesine gelirsem bisi sorcam herkes hyorsungu goklere cikarirken neden pek tavsiye etmiyorsun paylasirmisin benimle eger bu kadar tavsiye edilmeyecek ise kawasaki dusunurum ancak onunda ikinci el piyasasi dusuk diyorlar ...

senı tanımadıgım ıcın bogle bır tavsıye yaptım cin motoru alma ok ılk motorum jınlundu 10000 km salladım onunla hoysung yenı gelmıstı o zaman 650 lıgıne heves ettım alıcaktım bu konuda guvendıgım motorcu abılerımın tavsıyesıne uydumve 2. motorum f 600 aldım sansa kısmet arkadasımın bırıde 650 hoysung almıs denedım dunyalar kadar fark var lastıklerı dar gorunum f600 gıbı dııl eger ıcındekı seytanı durdurabılırsen butun motorları kullanabılırsın ınan kardesım bunu ıcten sogluyorum bır hondanın durmasıyla bır hoysungun durması cok farklı motorda bılıyosun hızlı gıtmek dııl durdurabılmek onemı az parada vermıyosun yanı senın yerınde olsam bır motorları dener arasındakı farkı anlar sonra alırsım alırım sonra ben ne yaptım deme derım bu benım sahsı gorusum
    ben rüzgara sevdalıyım ölüme diiillll :bounce:

[QUOTE=HERMAN;996481]
    Alıntı iumdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkur ederim herman ben kucuklugumden beri oyle ya da boyle motosiklet kullaniyorum cin motosikletleri surecini de gectim simdilerde tek istegim racing sinifina giris yapmak tabi 250 lik dusuk ccler ile... hyosung meslesine gelirsem bisi sorcam herkes hyorsungu goklere cikarirken neden pek tavsiye etmiyorsun paylasirmisin benimle eger bu kadar tavsiye edilmeyecek ise kawasaki dusunurum ancak onunda ikinci el piyasasi dusuk diyorlar ...

senı tanımadıgım ıcın bogle bır tavsıye yaptım cin motoru alma ok ılk motorum jınlundu 10000 km salladım onunla hoysung yenı gelmıstı o zaman 650 lıgıne heves ettım alıcaktım bu konuda guvendıgım motorcu abılerımın tavsıyesıne uydumve 2. motorum f 600 aldım sansa kısmet arkadasımın bırıde 650 hoysung almıs denedım dunyalar kadar fark var lastıklerı dar gorunum f600 gıbı dııl eger ıcındekı seytanı durdurabılırsen butun motorları kullanabılırsın ınan kardesım bunu ıcten sogluyorum bır hondanın durmasıyla bır hoysungun durması cok farklı motorda bılıyosun hızlı gıtmek dııl durdurabılmek onemı az parada vermıyosun yanı senın yerınde olsam bır motorları dener arasındakı farkı anlar sonra alırsım alırım sonra ben ne yaptım deme derım bu benım sahsı gorusum
    dogrudur en iyisi test surusu yapmaktir zaten o kadar parayi verdikten sonra bir test surusu yaptirmamazlik etmezler herhalde dedigin gibi bakalim gorelim diymi...

Alıntı Apprentice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna diyecek birşey yok tabi riske girmek istememen doğal.
    tanıdık olsa iyiydi

akif kim bu arada

aktif online yazıyor altta sende de adaşız galiba

super ya hahaha aktif akif bak iste gecenin bu saatinde cok guldum acemilik diyelim yoksa adin akif mi adasiz derken karisiklik dizboyu adim murat soyadim demir adas olma ihtimalimiz de yuksek hani hehehehehe

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler