Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

385 dolarlik NOLAN Kask 120 dolar..İnternette Firsatlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Bi Ricam var...bu topikte geyik yapmayınız...millet bişeyler görsün kafalar karışmasın..ok..

Bu iş için İngilizce azda olsa bilmeniz veya bilen birinden yardım almanız gerekir...yoksa sitede benim gibi kafanız karışıyor...

Evet arkadaşlar MD de sürekli takip ettiğim bir üye arkadaşın topiğini buraya alıntı yaparak sizlere İnternet Üzerinden yapılan alışverişlerde uygun fiyat avantajı hakkında bilgiler aktaracağım..

ÜRÜNLERDEN GÜMRÜK BEDELİ ALINMIYOR....BELLİ BİR RAKAMIN ALTINDA OLDUĞU İÇİN...

örneğini verdim bu kask modeli Nolan X-801R ....

gitti gidiyorda 2.elde bile 300 gaymeden açılış fiyatı var...400-450-500 arasında değişen fiyatı var...

89 dolar bedelle bu siteden alınmıştır...40 dolarda kargo ücreti...adrese gelmiştir..

bu site EBAY tarzı...tahminlerime göre RAF ÖMRÜNÜ tamamlayan malları uygun fiyata satıyor...fiyatlar harika...be paketleyip 40 dolara size sağlam bir şekilde yolluyor...evet olay bu kadar basit...şimdi alıntılar yaparak olayları size aktarıyorum...

sitenin adı...

www.denniskirk.com

buradan sonrakiler aynen alıntıdır...işinize yararsa...

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    26 şubatta verilen kask siparişi 03.03.2008 itibariyle elimde sorunsuz..
    tasıma kılıfı bugu camı ve bılımum el kıtabıyla bende..
    gözlüğümü biraz kastırması dısında super oldu
    tekrar tesekkurler mete abi

Alıntı akhunma adlı üyeden alıntı
    ARKADAŞLAR FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜM...

Son Mesajdan 5 dakika sonra eklendi:

Bİ DE BU VAR. BUĞU ÖNLEYİCİ CAMMIŞ... BU DA YANINDA GELDİ.

Tüm üyelerine selamlar, sevgiler. Yaklaşık 1 ay önce Derbi GPR 125 R :deli: satın aldım ve bu kültüre ilk adımımı attım. Yılların arabacısı bir anda motorcu oldu çıktı ve neden daha önceden bu iki tekerlekli huzur makinasına merak salmadığını sorgular oldu...

Hemen konuya gelmek istiyorum. Her tür motosiklet kullanıcısına hitap edecek ve çok faydalı bir olay olduğunu düşündüğüm için sizlerle paylaşmak istiyorum.

Motoru aldım ama kask, mont, eldiven gibi güvenlik ekipmanlarını - özellikle kaliteli olanları - nasıl ve nereden alacağımı bilmiyordum. Ve...........

www.denniskirk.com diye bir siteye ulaştım.

BURAYA DİKKAT!

Siteye üye oldunuz... Fatura ve Ulaşım adresini falan doldurdunuz vb. işlemleri yaptınız.

Siteye girişte sol üst tarafta OUTLET STORE diye bir bölüm var. Buradan motosiklet tipinizi seçiyorsunuz. Racing motosikletler (Metric Bike) olarak geçiyor. Motor tercihinizi tıkladıktan sonra, sayfanın ortasında çıkan SHOP BY DISCOUNT bölümünde 25-49% / 50-59% / 60-74% / 75-90% bölümleri var. Burada SIFIR ürünler süper ucuz fiyatlara satılıyor.

Örnek verecek olursam (Kendi yaptığım bir satınalma işlemi) 75-90% bölümünden Nolan X-801R model kaskın internette bulabildiğim en düşük fiyatı 300 Euro iken bu siteden 96 Dolara satın aldım ve kaskım 9 gün sonra iş adresime teslim edildi

BURAYA ÇOK DİKKAT!

Üyelikten sonra Login olup beğendiğiniz ürünü ADD TO CHART diyerek sepete ekliyorsunuz. Daha sonra GO TO CHECK OUT diyerek devam ediyoruz. Karşımıza FATURA adresimiz çıkıyor. Doğruluğundan emin olup devam ediyoruz. Ve son olarak nasıl gönderileceğini soruyor. (UPS vb.) Türkiye için Teslimatta ödeme (COD) yani (Cash On Delivery) seçeneği yok. En ucuzu EXPRESS MAIL. Peki "BÜTÜN HERŞEY DAHİL FİYATINI NEDİR?" diyenleri duyar gibiyim.

OLAY ŞÖYLE OLUYOR. KAYIT OLDUM, SİPARİŞİ VERDİM, LİMİTİ OLAN BİR KREDİ KARTIMI YAZDIM VE GÖNDERİ TÜRÜNÜ SEÇTİM (EXPRESS MAIL TAVSİYEM ÇÜNKÜ EN UCUZU). DAHA SONRA HEMEN BİR E-MAİL ALIYORSUNZ. FATURA GİBİ BİŞİ.
    BU ŞU DEMEK. SİPARİŞİNİZİ ALDIK. BEKLEYİN HESABI.

SONRA BU AMCAMLAR SİPARİŞ VERDİĞİNİZ ŞEYİN AĞIRLIĞINI ÖLÇÜP, KARGO FİYATINI HESAPLAYIP SİZE E-MAİL ATIYORLAR. (YAKLAŞIK 1 EN GEÇ 2 GÜN SONRA) DİYO Kİ SİPARİŞİN BU KADAR TUTTU KARGO DA BU KADAR TUTUYO TAMAM MI GÖNDERELİM Mİ DİYOLAR

YANİ SİPARİŞ (MESELA BENİM KASK) 89 DOLAR + 40 DOLAR (BENİM KARGO ÜCRETİNİ BU KADAR HESAPLAMIŞLAR) TOPLAM 129 DOLAR = YAKLAŞIK 150 YTL. YE KASKIMI ALMIŞ OLDUM

9 GÜN SONRA KASKIM GELDİ. ON NUMARA PAKETLENMİŞ OLARAK

UMARIM YETERİ KADAR ANLATABİLMİŞİMDİR. İNGİLİZCESİ OLAN ARKADAŞLAR ÇOK RAHAT BU SİTEYE GİRİP KARIŞTIRABİLİRLER. ABİ NE ARARSANIZ VAR. VE EN ÖNEMLİSİ İŞLEMLER ÇOK BASİT, GÜVENLİ VE HARBİDEN ÇOK UCUZ ARKADAŞLAR. Bİ BAKIN DERİM.

BU KONU İLE İLGİLİ TÜM YORUMLARINIZI BEKLİYORUM. HERKESE GÜVENLİ VE KAZASIZ SÜRÜŞLER DİLEĞİYLE...

site kullanımı şu şekilde...

www.denniskirk.com dan KASK, MONT, ELDİVEN VB. SİPARİŞ ÖLÇÜLERİ NASIL ALINIR - DERS 1 :o

UMARIM BİRİLERİNİN İŞİNE YARAR. YORUM YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

Son Mesajdan 8 dakika sonra eklendi:

BU ARADA DENNİS KİRK AMCAM ARADI. "TÜRKİYE' DEN DELİ SİPARİŞ GELİYO, ORALARA GELİNCE Bİ GÜZELLİK YAPICAM SANA" DEDİ

aynı kasktan hemen edinen arkadaşlar...çok basit diyorlar...

Alıntı bulosel adlı üyeden alıntı
    Tesekkür ederim arkadaslar...
    İste kaskım, NOLAN X-801R TIGER SS REPLICA,

Bu da kitapcıgı ve siyah bir parca, bunun ne oldugunu anlamadım :D

Alıntı 10_uR adlı üyeden alıntı

Bu Faturası

Bunlarda Mont içi korumalıkları

Slowokan'a yardımları için çok teşekkürler

aynı siteden deri mont alanlar...

Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı
    6630 la kalite bukadar arkdaslar

Son Mesajdan 5 dakika sonra eklendi:

artık biz bu konuda tecrubelimi olduk ;)
    canna aldığın firmadan ürünun barkod numarasını al bu numara sana heryerde lazım olucak. bir ay beklemen gerekiyor.bişi yapmak için erken. 20 gun sonra 444 1 788 ptt cağrı merkezinden bilgi alabilirsin.

Alıntı beyazs adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar,

07/01/2008 tarihinde verdigim kask siparisim, bugun (29/01/2008) tarihinde geldi USPS ile siparis etmistim.

Gelen PTT gorevlisine 2 YTL odedim sadece. :-)

Kaskı denedim, ancak ufak geldi, biraz sıktı. Isteyen arkadasa, 140 $'a (bana maliyeti) verebilirim. Sıfırı 385.95 $'dır. Ilgilenenler PM atabilir ya da 0-536-2177123 numaradan bana ulaşabilir.

Nolan X-801R Helmets - Sea Replica, Large beden. (MEDIUM giyenlere olur. Cunku ben normalde Large kask kullanıyorum ancak bana kucuk geldi) Koruma kılıfı ve buğu önleyici camı ile beraber.

sadece Nolan değil...başka markalarda var...

Alıntı MithatKILIC adlı üyeden alıntı
    Alıntı mikitv adlı üyeden alıntı
    Alıntı gundelfingen adlı üyeden alıntı
    bugün gelmiş Türkiyeye bakalım ne zaman elime ulaşacak
    Arrived Abroad, February 13, 2008, 7:35 am, TURKEY
    International Dispatch, February 09, 2008, 11:02 am, O'HARE APT/CHICAGO
    Processed, February 09, 2008, 11:01 am, CHICAGO, IL 60666
    Processed, February 08, 2008, 8:15 pm, GRAND RAPIDS, MI 49588
    Processed, February 08, 2008, 5:50 pm, GRAND RAPIDS, MI 49501
    Electronic Shipping Info Received, February 08, 2008

benimkide gelmiş sabırsızlıkla bekliyoruz

inşallah bir aksilik çıkmaz, gerçi satıcıya gift yaz dedim, yazamıyorsanda 70.usd falan değer yaz dedim,tamam dedi ama, birde yazarsa 422.usd , tam pişmaniye olurum , 8O

5. günde paket ofisime geldi , çok sevindim , resimler aşağıda
    :-)

Alıntı gundelfingen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen ay denniskirk ten aldım ben de

X-801R M beden kaskımı.85 dolar+46 dolar kargo parası ve 5 günde postacı dayı ücretsiz olarak ulaştırdı elime.Kaskların bu kadar ucuz olması yapım yılından kaynaklanmakta.Benim aldığım kask eylül 2004 yapımı ama tabi ki sıfır.Tek kötü yanı boyun altı birleştirme aparatı çıtçıtlı ya da geçme değil bildiğiniz kayışları bağlamanız gerekyor.Biraz da ağır ama yine de Türkiyede halen 390 euro (dolar da olabilir hatırlamadım şimdi) ya satılması karşısında bu kadar ucuz olması cazip geliyor.Korkunuz olmasın gayet güvenilir site.

saygılarımla...

Mete Han Prodikşın ve Bilumum Ekşın A.Ş itinayla sunar..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    evt bu siteyi bende o forumdan görmüştüm.şu an hala takiptediyim ama kafamda bir soru işareti var acaba kaç dolara kadar gümrükten sorunsuzca geçer.bunu kesin olarak bir öğrensem dalıcam siteye
    Drift Religion

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Metehan var ya senin acilen bir Alo Beyaz Masa tarzinda bir sey acman gerekiyor. yukarida anlattigin sekilde mal alma sansimiz varsa super olur. Benim cunku korumalarin hic biri yok ve alisveris yapmam gerekiyor. Peki garanti olayi nasil isliyor? Gelen urunde bir problem yasanirsa neerye basvuracak bu vatandaslar?
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan var ya senin acilen bir Alo Beyaz Masa tarzinda bir sey acman gerekiyor. yukarida anlattigin sekilde mal alma sansimiz varsa super olur. Benim cunku korumalarin hic biri yok ve alisveris yapmam gerekiyor. Peki garanti olayi nasil isliyor? Gelen urunde bir problem yasanirsa neerye basvuracak bu vatandaslar?
    onu bana sormucan reis beg...bak herifin biri arabanla beni al otoparka bırak diyo şimdi msnde...ne diyim bu hibinyoya...kankamız işte...ama ev otopark arasıda uzak Allah var...

motör işyerinde...araba kapıda...valla makina var ama canım istemiyo kanka be...bizden geçti artık...

büyüdük olm...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt bu siteyi bende o forumdan görmüştüm.şu an hala takiptediyim ama kafamda bir soru işareti var acaba kaç dolara kadar gümrükten sorunsuzca geçer.bunu kesin olarak bir öğrensem dalıcam siteye
    posta yoluyla gelen eşyada kıymet 100 $ dır. Bunun üstü kıymetindeki eşyanın tamamı vergiye tabi.AB gelen eşyada %18 KDV, 30,3 YTL Damga vergisi, Beyanname ücreti, vs.vs yani altından kalkamayacağınız bürokrasi bilen 1 günde bilmeyene çok zor gelir.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    posta yoluyla gelen eşyada kıymet 100 $ dır. Bunun üstü kıymetindeki eşyanın tamamı vergiye tabi.AB gelen eşyada %18 KDV, 30,3 YTL Damga vergisi, Beyanname ücreti, vs.vs yani altından kalkamayacağınız bürokrasi bilen 1 günde bilmeyene çok zor gelir.
    teşekkürler.artık ufak tefek şeyler alıcaz heralde.
    Drift Religion

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ben Nolan X-801R'i takip ediyordum ama fiyatı artmıştı yoksa çok iyidi fiyatı

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Konu hepimizin ilgisini cekmis:

aargh, muratgergerli, Pınarr, sahrutay, ucanteneke5, BJK, forrap, audionaut, ennginn, deli_mavi, superzzt, eric_cartman

Bu garanti surecinin nasil isledigi konusunda bilgisi olan lutfen bizmle paylasabilir mi?
    = = = Be Aprilia racer! = = =

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sitei biraz inceledim..Ve makul fiyatlarda ürüne rastlamak mümkün..

Arkadaşın aldığı NOLAN X-801R kask malesef şuan yok...
    Ama dediğim gibi fiyat olarak hayli aşağı...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    YBR 125
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    peki iyide gümrükten nasıl geçiyor bu kask mont v.s,yani ebayda dahada ucuza bulunabilir

http://search.ebay.com/search/search...6saslc%3D2&sad
    is=200&fpos=ZIP%2FPostal&sabfmts=1&saobfmts=insif& ftrt=1&ftrv=1&saprclo=&saprchi=&fsop=32%26fsoo%3D2 &fgtp=

inceleyin derim
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sitei biraz inceledim..Ve makul fiyatlarda ürüne rastlamak mümkün..

Arkadaşın aldığı NOLAN X-801R kask malesef şuan yok...
    Ama dediğim gibi fiyat olarak hayli aşağı...

Alıntı maviergün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler paşam..Ben bulamamıştım..Evet satıştaymış..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    evet en kısa zamanda kafada deneyıp modelden alalım bı dane..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

imacosfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk
    güzel olay.. uygun mont bulmak lazım.. bakak inceleyek barem..

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    sitede bedenler vardı(yani örnek olarak)
    istedigim modelden bi tane kalmıs kaptım walla..
    X-801R Tiger SS Replica Helmet xl aldım olmazsa satarım

bu arada metehan teşekkürler..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

designer-samo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    ya bu beden olayı normalde L giyiyorum lazer marka , her markanın kalıpları farklı olabilir ya burlarda deneyip alıcağımız modeli sipariş vericez yada bodoslama dalıcaz :D
    herşey sende biter, yeterki sen karar ver

Motosikleti
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sitede bedenler vardı(yani örnek olarak)
    istedigim modelden bi tane kalmıs kaptım walla..
    X-801R Tiger SS Replica Helmet xl aldım olmazsa satarım

bu arada metehan teşekkürler..
    şimdiden hayırlı olsun dostum...siftahı senden oldu...

Motosikleti
    Honda Beat
    abi bu ucuz kasklar hep KOCAMAN Yaa,,, bu amerikalilarin kafalarida büyük olur,, biz XXL veya X alirsak AYVAYİ YEDİK kavaya huni gecir daha iyi

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Mete abi ne 120 doları yaw:S
    476 dolar filan yazıyor :S
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4
    Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar,
    100 doğru ama $ yanlış. Değeri 100 Euro yu geçmeyen eşyalar gümrük vergisinden muaftır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler