Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

sizi iki tekerden ne soğutabilir? aileniz sevgiliniz maddiyat...?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda nt700deauville
    kimse bizi anlayamıyor gün aşırı ya ailemele yada kız arkadaşımla tartışıp duruyoruz motorun dikkatli sürülmesi konusunda ne zaman alışacaklar bu iki teker aşkıma bilemiyorum aynı dertten sıyrılanlar varsa önerilerini beklerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym mio
    İçimde böyle bir tutku varken hiçbir şey,
    Çok sevidğim insanları kaybetmeme de neden oldu ama vazgeçmedi,gencimde daha vazgeçmicim...
    Yalnız buna benzer baya topic açılmıştı....
    Sana önerim, kaçak iş yap
    Bence ciddi bir konuşma yapmalısın onlara, daha sonrada motorunu alıp eve git,her gün temizle ki sevdiğini anlasınlar..

Motorun zaten var sanırsam, e o halde sen gene iyisin
    İstersen birr şkilde senin aklının uyduğu şekilde,içinden geldiği tarzda halledersin
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    KAWASAKİ KX 250
    ben hiçbirini dinlemedim dinlemiyorumda bana kız arkadaşım motor yada ben seç dedi motoru şeçtim 2 gün küstü 3. gün beni cok sevdigi için kabul etti babam binmeyeceksin dedi evden kovdu şimdi yarışlara giderken para sıkıştırıyorr sponsorum oldu...
    işin özü yılmamakk
    [MEDIA][/MEDIA][COLOR="Black"]:pr:[B]asfalt bizi bozar abi[/B][/COLOR]

Motosikleti
    honda nt700deauville
    baktım ama nasıl alıştırabilirm artçı yapabilirm tarzında topick vardı benimki biraz daha farklı bir boyut reddetcekler yani onun bile muhabbeti yapıldı ilk motorumu benden habersiz sattılar bu derece şimdi yumuşama evresindeler yapıcağım ters bi hareket herşeyi berbat edebilir umarım anladın araştırmadan açmadım konuyu yani.

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı koralayilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baktım ama nasıl alıştırabilirm artçı yapabilirm tarzında topick vardı benimki biraz daha farklı bir boyut reddetcekler yani onun bile muhabbeti yapıldı ilk motorumu benden habersiz sattılar bu derece şimdi yumuşama evresindeler yapıcağım ters bi hareket herşeyi berbat edebilir umarım anladın araştırmadan açmadım konuyu yani.
    Sende ters bir hareket yapma
    Dikkatli git, tabi bu seni aksiliklerden korumayabilir ama sana güvenioruz

Motosikleti
    honda nt700deauville
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçimde böyle bir tutku varken hiçbir şey,
    Çok sevidğim insanları kaybetmeme de neden oldu ama vazgeçmedi,gencimde daha vazgeçmicim...
    Yalnız buna benzer baya topic açılmıştı....
    Sana önerim, kaçak iş yap
    Bence ciddi bir konuşma yapmalısın onlara, daha sonrada motorunu alıp eve git,her gün temizle ki sevdiğini anlasınlar..

Motorun zaten var sanırsam, e o halde sen gene iyisin
    İstersen birr şkilde senin aklının uyduğu şekilde,içinden geldiği tarzda halledersin
    okuyorum göz önünde olmadığım için aldım burda yine motor memlekete gidince iki sokak aşağıya arkadaşın garaja kitliyoruz umarm alışırlar

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    sadece ve sadece ülkemin henüz motosikletler için düzenlenmemiş trafik kuralları ve yollarda motorcuyu görmezden gelen denyolar...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    honda nt700deauville
    Alıntı ffilozoff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hiçbirini dinlemedim dinlemiyorumda bana kız arkadaşım motor yada ben seç dedi motoru şeçtim 2 gün küstü 3. gün beni cok sevdigi için kabul etti babam binmeyeceksin dedi evden kovdu şimdi yarışlara giderken para sıkıştırıyorr sponsorum oldu...
    işin özü yılmamakk
    darısı başımıza benim yarış filan oralarda gözüm yok hocam yaww şuan senin atlattığın evrelerdeyiz

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece ve sadece ülkemin henüz motosikletler için düzenlenmemiş trafik kuralları ve yollarda motorcuyu görmezden gelen denyolar...
    Bak engelleyen en önemlisi bu aslında...
    Çok doğru söyledin Bülent

ilk motorumu benden habersiz sattılar bu derece

arkadaşım bana bunu yapacaklar ewe bir daha gelmezdim Allah yardımcın olsun...

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rıza olmadan güzel şeyler yaşanmaz. çocuk bile güzel doğmaz anlamışındır sen =)
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    honda cbr125r kırmızı
    kaza
    2 gün önce kaza mı yaptım
    kaburgamı bekliyorum düzelsin diye

Motosikleti
    honda nt700deauville
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rıza olmadan güzel şeyler yaşanmaz. çocuk bile güzel doğmaz anlamışındır sen =)
    kaçak işlerde heyecanlıdır dostum öle deme

Alıntı mizu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza
    e gün önce kaza mı yaptım
    kaburgamı bekliyorum düzelsin diye
    geçmiş olsun dostum sen bu aşkla iyileşmesini beklemzsin gibime geliyo

Alıntı burak5535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorumu benden habersiz sattılar bu derece

arkadaşım bana bunu yapacaklar ewe bir daha gelmezdim Allah yardımcın olsun...
    evet bu derecede ama bülent arkadaşımızın dediği gibi KORKTUKLARI O DENYOLAR

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Hiç bi şey soğutamaz valla, hatta o kadar çok seviyorum ki yanına iki teker daha koyasım geliyo
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    hiç bir şey!birgün motosiklete binemeyecek duruma gelsem bile ki bundan kastım yaşlılıktır bu aşk devam eder
    herkesin ve herşeyin yeri ayrı sonuçta;)

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    walla ben vaktinde motor almaya niyetlendiğimde aevin her tarafını motosiklet dergileriyle doldurdum hep motor muhabbetleri açtım veeeeee sonuç farkına bile varmada alıştılar sorun yok
    İMZA:BİR DOST

Motosikleti
    honda nt700deauville
    sonsuza kadar iki teker ilerde maddi durumum çok çok iyi olursa bu sitede motor almak için kıvranan birine yardım edicem

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Ben motosiklet tutkunuyum, motosiklete aşığım, motosiklet benim herşeyim gibi boş lafları konuşmanın hiç bir anlamı yok.

Eğer insanın içindeyse bu sevgi, zaten hiç kimse soğutamaz. Paran yoktur alamazsın. Ailen baskı yapıyordur kullanamazsın.Bunlar insanı motosikletten soğutmaz sadece ayırır.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    honda nt700deauville
    Alıntı blackhawk06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla ben vaktinde motor almaya niyetlendiğimde aevin her tarafını motosiklet dergileriyle doldurdum hep motor muhabbetleri açtım veeeeee sonuç farkına bile varmada alıştılar sorun yok
    evde kaskla gezenler filan varmış işin tuhaf tarafı bu 3. motor ve haberleri yok bide bizim ufaklığın kanına girdim parmak motor alıcam ona

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motosiklet tutkunuyum, motosiklete aşığım, motosiklet benim herşeyim gibi boş lafları konuşmanın hiç bir anlamı yok.

Eğer insanın içindeyse bu sevgi, zaten hiç kimse soğutamaz. Paran yoktur alamazsın. Ailen baskı yapıyordur kullanamazsın.Bunlar insanı motosikletten soğutmaz sadece ayırır.
    +25 en kral cevap bu heralde

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)