Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sizi iki tekerden ne soğutabilir? aileniz sevgiliniz maddiyat...?

Motovento
    REKLAM ALANI
    celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 250 Siyah
    gecmis olsun :((((((((((((((((((((((

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motosiklet tutkunuyum, motosiklete aşığım, motosiklet benim herşeyim gibi boş lafları konuşmanın hiç bir anlamı yok.

Eğer insanın içindeyse bu sevgi, zaten hiç kimse soğutamaz. Paran yoktur alamazsın. Ailen baskı yapıyordur kullanamazsın.Bunlar insanı motosikletten soğutmaz sadece ayırır.

kardesım alnından opmek ıstıyorum tam benı anlatmıssın.....
    MT ANTALYA

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    Alıntı celebi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmis olsun :((((((((((((((((((((((
    üstüme alınarak
    tesekkür ediyorum celebi allah beterinden esirgesin hepinizi

Motosikleti
    honda nt700deauville
    Alıntı ayshegül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birkaç saate kadar hiç bişe diyodum kaza bile yaptık sevgilimle beraber refuja carptık topladık kendimizi devam ettik yola
    ama bugün sevgilim bi amcaya carptı tek basınaydı psikolajikmen cökmüş durumdayım eve gelene kadar yanımdan gecen motorlara bi acaip baktım garip bi durum bu kadar etkilencem aklıma gelmezdi
    soğumuş olabilirmiyim dersiniz
    en kısa zamanda atlatman dileğiyle işte sğumaktan kastım yani benim seçeneklerim çeşitli baskılardı ama birde spğumanın bu yönü var işte herhangi bir kaza yada tehlike atlatmak bunlarda soğutabiliyor ,bu psikolojiyi atlatıcağınızı umuyorum geçmiş olsun

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    valla iki teker iki ayağım gibi benim hayat tarzım onsuz yapamam otoyola çıkıp vın vın vın diyip ibre 280 e yapışınca sadece motor sen ve ölüm kokusu oluyo bunu göze alan birinin karşısına çıkıp motordan vazgeç denilmez benim babam 30 senelik motorcu annemde onunla binio oda bi o kadar vardır amcam akrabalarım bütün çevrem motorcu eeee kız arkadaşıma gelince sevmesede alışcak mecbur benim motor sevgimi bilio asla önüme geçmez bu konuda...
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

Motosikleti
    honda nt700deauville
    sen allahın sevgili kuluymuşsun be kayku bütün aile motorcu senin bu topickte işin ne dostum bozdun çökerttn moralimi başlığa bi bak tebrik ediyorum aileni

Motosikleti
    600f
    benı motorumdan sadece benım bı tur ıcın verdıgım ve onunda 100 metre ıcındekı baska bı kısıye vermesı sonucu dusmesı ve neredeyse 1 hafta gecmesıne ragmen hala gereklı parcaların alınmamıs ve tamırata baslanmamıs olmasından baska hıcbırsey sogutamaz ve hıc kımse benım almıs oldugum bıseye karısamaz sadece kendı fıkırlerını soyleme hakları vardır ve oda cekıncelerınden dolayı hep ıyı yonde olur motosıklet bana gore herkonuda ınsanın ozgur olmasından baska bısey degıldır .

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    Alıntı koralayilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en kısa zamanda atlatman dileğiyle işte sğumaktan kastım yani benim seçeneklerim çeşitli baskılardı ama birde spğumanın bu yönü var işte herhangi bir kaza yada tehlike atlatmak bunlarda soğutabiliyor ,bu psikolojiyi atlatıcağınızı umuyorum geçmiş olsun
    yaa kazayı ben yapsam ve ya beraber yapsak bu kadar etkilenmezdim ama tek basına oluncaa böle oldu sanırım yani herşey olup bittikten sonra yanına gittim

Motosikleti
    as t1
    beni motordan soğutan tekşey havaların soğuk olması onundışında hiçbişey beni sevgilimden soğutamaz.
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    beni hiç birşey bu sevdadan vazgeçiremez 17 yıldırda kimse vazgeçiremedi bundan sonra zor ancak mezarda ölümüne kankayız motorumla ben
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

chopper-delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti
    soğumam motorsikletten içimdeki o tutkuyu atamam ama birğün motorsiklet süremez hale gelirsem yada seytan kulana kurşun sakat kalırsam ancak ozaman ben kendi kendimi (motosiklet sevgisini ve tutkusunu bastırarak) kandırarak motosikletten soğuturum kendimi nedenmi ? Kedi ulaçamadığı cigere pis dermiş de ondan

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Kadın dırdırı
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadın dırdırı
    kadın dırdırı nası soğutabilir yaw
    dırdır seni soğutuyosaa cabuk pes ediyosun derim

Motosikleti
    iki tabana devam , sattım :(
    Kendine şu soruyu sormalısın bence."Ben motorsikletim olmadan mutlu olabilirmiyim , onsuz yapabilirmiyim?" Sevdiklerinin düşüncesi tabiki önemli ama hayat senin hayatın , önemli olan da budur.Çünkü sen mutlu olacağın şeyi yapmak istiyorsun fakat çevrendekiler istemiyor , peki şu açıdan bakarsak sen mutsuz olduğunda onlar mutlu olabilecek mi?
    Herkesin taviz vermesi gereken konular vardır fakat sen sorunun cevabını yanıtlayabiliyorsan burada ne yapman gerektiğini zaten bulacaksın.Seni seven insanlar zaten sana destek olacaktır , bugün olmasa da yarın anlayacaklardır senin gerçekten ne istediğini.
    Yapman gereken tek şey kendini dinlemek , ve bunu motorun üstündeyken yaparsan cevabını daha kolay bulacaksın ...
    Aileni ikna etmen zor olmasa da kız arkadaşın konusunda işin biraz zor , çünkü kızlarla uğraşmak zor
    Sana bol şanslar ...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah göstermesin ama, sakat kalmadıkça motosikletten kopabileceğimi sanmıyorum.
    Soğumak mevzusuna gelince, sevgili fln dinlemem, motorumu sevmeyenden buz gibi soğurum.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Motora bin oğlum...Motor hayattır...Hatırlayanlar vardır bunu.Büyük konuşmak istemem ama şu an soğutabilecek hiçbir neden aklıma gelmiyor belki kısa süreli uzaklaştırabilir ama soğutabilir mi bilmem
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadın dırdırı

"Kadın" ı egale edeceksin o zaman

Motosikleti
    iki tabana devam , sattım :(
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Kadın" ı egale edeceksin o zaman

Motorsuz yaşamaya bir kadın neden olacaksa dediğin doğru , EGALE edeceksin ama motorunun arkasında sana sarılan bir bayanın olması da gerekiyor

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Gündemi değiştirmiş gördüm kendimi
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    kolay kolay hiç bişe benı motor tutkumdan ayıramaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)