Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sizi iki tekerden ne soğutabilir? aileniz sevgiliniz maddiyat...?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda nt700deauville
    bu boş laflar tarafına takılmazsak haklısın ama birini bıktırırsan yorulur benim anlattığım bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Beni şu sıralar kötü hava şartları motordan baya soğutmaktaDaha doğrusu Isparta'dan soğutmakta.Şöyle Aydın, İzmir, Mersin, Antalya gibi bi yerde olsaydım.

Motosikleti
    honda nt700deauville
    burdurdayım hesap et bir haftada 397km yapmışım bu soğukta,fakat durumum manevi soğuk filan takmıyorum ben

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    benım kız arkadasım ailem arkadaslarım karsıydı ama vazgecıremedıler suandada butun arklarımın motoru var ailemi alıstırdım ve en sevdıgım artcımda kız arkadasım baktılar vazgeciremiyolar yapcakları bısey yok
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

Motosikleti
    honda nt700deauville
    her şeyin ilacı zaman denilenlerden anladığım kadarıyla 4 yıl oldu bi 44 yıl daha bekleyeceğiz sanırım herkese teşekkürler

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Bence tereddüt etme, sonuçta belli bir yaşa gelmişsin. Açıkca onlarla konuşman senin ciddiyetini belli etmen demektir. En azından motor kullandığından haberleri olur. Sana sadece nasihat ederler dikkat etmen konusunda ama bir daha büyük ölçüde engelleyici bir şey yapacaklarını sanmıyorum...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    abi 2 tekerin yerini hiçbişey tutmaz kızan kızsın darılan darılsın banane
    hayatta herkezin bir tutkusu vardır bana motoru yasakladılar hakkımı helal etmem dediler aldırmam parçalarım benzin döker yakarım dediler hiç birini dinlemedim ya motor ya ben dediler dinlemedim yavaş sür dediler dinlemedim yaşım 2 hafta sonra 24 oluyor 8 senedir motosiklet kullanıyorum ve her tarzda motosiklet kullandım kimse vazgeçiremez ibretlik video yada fotoğraf gösteriyolar aldırmıyorum bu sevda mezarda biter.

ALLAH a şükür bu güne kadar kazam olmadı inşallah bundan sonrada olmaz çok dikkatliyimdir ekipmanlarımı takarım gaza basarım sürat 70 i geçmez keyfime bakarım..

Motosikleti
    honda nt700deauville
    evet dediğimde o zaten belli bir yaştayız kimsenin gönlü kırılmasın merak etmesinler diyosun ama yok bakalım bizler evlatlarımıza nasıl davranıcaz en büyük bedduaları allah sana senin gibi evlat versindir keşke verse diyorum ama allahım vermesin bana benim gibi evlat ekipman önemli insan kendini düşünmüyorsa arkasındakileri düşnerek bir daha motora binemeyeceğini düşünerek hareket ederse bunun önemini anlar ,büyük bir kazadan sonra hiç birşeyin anlamı kalmıyor olan oluyor herkese kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    şimdi yok
    ne zaman olur bilemiyorum ama allah uzun ömür verirse bir gün kendi kendime.. tamam artık yeter diyeceğim zaman olucak diye umuyorum onun haricinde ne doğa ne ailem ne de birgün olacak sevgilim nede istanbul trafiği beni durduramaz.kısacası özğürlüğümü kimse elimden alamaz buna müsade etmem..
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    arkadaşlar benim yaşım 42 benim motorla tanışman 5 sene evvel şindi bu bir tutku bu tutku başka bişe öyle bir an geliyor motorumu ayrı tutuyorum çünki beni yarı yolda bırakmıyor

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı koralayilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baktım ama nasıl alıştırabilirm artçı yapabilirm tarzında topick vardı benimki biraz daha farklı bir boyut reddetcekler yani onun bile muhabbeti yapıldı ilk motorumu benden habersiz sattılar bu derece şimdi yumuşama evresindeler yapıcağım ters bi hareket herşeyi berbat edebilir umarım anladın araştırmadan açmadım konuyu yani.
    Bir keresinde ailem ile aramda geçen bir diyolag sonucu motorumu satacaklarını sölediler...Aldıkları tehdit onlara yetti.Motor benim size noluyor karakol orada çalıntı die anında aratmayı başlarım.Alan da satan da içeri girersiniz...Bu onlara yetti.Açıkçası kolayına bişeyin soğutacağını düşünmüyorum ama.Çok yakınım ciddi ölümlü bir kaza geçirse gözden geçiririm.Ya da büyük bir kaza atlatsam bir süre ara verebilirim...
    AKIN FİDAN

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    herkse motosikletim var dediğinde. İlk söyledikleri şey
    -- Aaa cık cık cık
    -- o kadar para vereceğine araba alırdın
    -- hemen sat bence rüzgar yer hasta olursun
    bla bla bla...

yaw kullanmayan nereden bilecek motosikletin ne demek olduğunu ve insana verdiği hissiyatı ?

4 ay önce motosiklete karşı insanlardım şimdi ise hayat idolum. Hayalimdeki motosiklet Yamaha r6, ancak en az 5 sene daha motosiklet tecrübesine ihtiyacım var onu sürmek için.

Yani motosiklet sevdasının bitmesi için sebeb aramamak lazım. Bu bir tutku, nefes almak gibi.

Soru şuna benziyor - Nefes alma alışkanlığınızdan ne zaman vazgeçersiniz ?
    Bilmem anlatabildim mi ?

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Dağa taşa gitmek için mutlaka bir motorum olur Allah izin verirse ama beni şehir içinde motor sürmekten vazgeçirecek tek şey bu diye düşünüyorum

Ailemin isteklerini kesinlikle gözardı etmem. Hava karanlıksa,yerler kaygan ise,trafik kalabalık ise "motora binme" derler bazen. Bende gönülleri olsun diye alternatifleri tercih ederim. (araba,metro vs.)

Dediğim gibi dağ taş,doğa gezmesinde motorun keyfini verecek başka bir araç tanımıyorum. Ama şehir içinde vazgeçebilirim maddi yönden durumum iyi olursa (Allah başka eksik göstermesin.Büyükte konuşmayalım...)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım kimse yanlış anlamasın ama kim nederse desin ne yapsa yapsın lastiklerimizdeki hava kadar boşşşş yani aşk bu yani gönülden kimse kopartamaz kopardınğını sanar ama sadece üstü küllenirrr üzme kendini aşkımıza elbet alışacaklar
    Drift Religion
    fatih şubesi

celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 250 Siyah
    hocam bence asıl sehiriçi için onemli motor.Soyledigin cadde!!! için ise bilemem tabii

ben kucuklugumden beri motosiklete binmek istedim ama hep korktum cunki araba kullanısımın farkındaydım.cok gecmez kesin olurum diyordum .birgun geldi bir arkadasım ben motosiklet ehliyeti için yazılmaya gidiyorum dedi bende -Dur bende geliyorum dedim ve gittik yazıldık.evde soguk bir ruzgar esti 1 sene motor almadım fakat hep arastırdım hep dergiler internet te sayfalar vs. aradan 1 sene gecti trafik cok sıkısıktı bahane gostererek ilk motorumu aldım 100 cc di korkmadılar 50 yapıyor dedim.sana kucuk dediler aldıktan 15 gun sonra sattım x8 200 aldım ve simdi 250 sini aldım

dediğim odur ki ehliyetin varmı bilmiyorum once onu hallet ve sonra senin için onemli oldugunu konuya onem vererek yakastıgını bilsinler

Motosikleti
    honda nt700deauville
    Alıntı istburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım kimse yanlış anlamasın ama kim nederse desin ne yapsa yapsın lastiklerimizdeki hava kadar boşşşş yani aşk bu yani gönülden kimse kopartamaz kopardınğını sanar ama sadece üstü küllenirrr üzme kendini aşkımıza elbet alışacaklar
    hehehehe aynen dostum herkesin çok güzel başkaldırış hikayesi varmış hakkaten yalnız olmadığımı anladım

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı celebi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bence asıl sehiriçi için onemli motor.Soyledigin cadde!!! için ise bilemem tabii

ben kucuklugumden beri motosiklete binmek istedim ama hep korktum cunki araba kullanısımın farkındaydım.cok gecmez kesin olurum diyordum .birgun geldi bir arkadasım ben motosiklet ehliyeti için yazılmaya gidiyorum dedi bende -Dur bende geliyorum dedim ve gittik yazıldık.evde soguk bir ruzgar esti 1 sene motor almadım fakat hep arastırdım hep dergiler internet te sayfalar vs. aradan 1 sene gecti trafik cok sıkısıktı bahane gostererek ilk motorumu aldım 100 cc di korkmadılar 50 yapıyor dedim.sana kucuk dediler aldıktan 15 gun sonra sattım x8 200 aldım ve simdi 250 sini aldım

dediğim odur ki ehliyetin varmı bilmiyorum once onu hallet ve sonra senin için onemli oldugunu konuya onem vererek yakastıgını bilsinler

İstanbul'un sıkışık trafiğini hesaba katmıyoruz tabi

Tüm etkenleri sıfıra indirdik zahiren

Motorun tehlike(dışardan gelen tehlike)yönü insanı biraz soğutuyor (motora binen kişinin yakınlarını)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    -
    maddiyat tabiki .

Maddiyat ve biraz da ABS+Airbag+Klima..LPG denen olay da her şeyi berbat ediyor..LPG ile şehir içinde 16 Kuruş,uzun yolda 13-14 kuruş yakıyor araba..Bir de Alanya'nın yaz sıcağı ve özellikle neminden dolayı asıl motorun zevkinin çıkacağı yaz mevsiminde kasksız motora binmeye töbeli olduğum için binbir zahmetle jöle manyağı yapıp,dikip parlattığım saçlarım kaskın içinde boynunu bükünce işin tadı kaçıyor.. Motor yürüyünce iyi durunca ter de basmaz mı iyice sinir oluyorum.Araba da klima olayı işi kurtarıyor Allah'tan..

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    birkaç saate kadar hiç bişe diyodum kaza bile yaptık sevgilimle beraber refuja carptık topladık kendimizi devam ettik yola
    ama bugün sevgilim bi amcaya carptı tek basınaydı psikolajikmen cökmüş durumdayım eve gelene kadar yanımdan gecen motorlara bi acaip baktım garip bi durum bu kadar etkilencem aklıma gelmezdi
    soğumuş olabilirmiyim dersiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)