Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bööle bişi nasıl olur?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Velespit :)
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak ettim ne kadarmış peki böle bişeyin fiyatı

fiyatı o sayfalarda vardı. 2500 USD gibi... ıvır zıvır ek parçalar da var tabii.

Kim ne derse desin. yaz gezilerinde bu römorklardan gerekli. Gittiğiniz her yerde kamp yapabilirsiniz. Çadır-çadır sök derdi kalmaz. Merak ettiğim bu römorklar 250 cc motorla da çekilir mi?

Bir de ithal eden bulunur mu?

Satın alsanız internet yoluyla burda teslim alana kadar cücük çıkarırsınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Çok beğendim yaavv, tam aradığım şeylerden. Gogo marka mopetimiz vardı köyde, romörkü el yapımı ahşaptandı, inanılmaz yükler taşırdık. Mopete binmez yanında yürürdük ve belkide 200-300 Kg yük çekerdik. İnanılmazdı.
    Ama burada verilenler gerçekten çok güzellermiş. Tam aradığım şeyler ama 3000$ civarında fiyatları var. Bir de bizim motorları revize edip trafikten de çekebilir iznini almak lazım
    Poturdak

Motosikleti
    Piaggio Typhoon
    ben bir keresinde goldwingle karsilastmistim ve ustune oturdum (kullanmak icin daha cok kucugum :(( ) herneyse motor araba gibi simdi patronum X8 aldi ve gordugum kadariyla goldwing yada silverwingden ozenlenerek yapmis tabii benim dusuncem.. inancim ufak bir Trailer`i 50cc motor bile tasiyabilir (hizindan kaybederek)
    Motorla delirmessen motor kullanmanin ne anlami var ?! (:

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    y6a takılır tabiki ama takılacak motor var takılacak motor var ben bi defa geziye gittim trakyaya adamlar 50 cc motora takmış düz yolda çekiyo tabi herseyin bi yakışanı vardır takıcağın alet en aşağı 500 cc olursa rahat rahat kullanırsın ama en çok endurya gider race makinaya takılmaz bence amannn banane ya :D kim nereye takarsa taksın :D
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    yav arkadaşlar bu goldwing tam canavar ya sadece motorunun resmini inceledim eğilsem dizlerimi kırıp karnıma ceksem içine sıgarım herhal böle bi makina bu yaa

makinanın boş ağırlığı 491 kg içindeki benzin sürücü ve artcıyla 650 kg rahat tutuyor

650 kg seyahat anında bi yere çapmak istemem düşünmesi bile çok kötü

ama ben bir motorun ne 3 tekerli yapmayı nede römork takılması taraftarıyım
    ..::Bu Vatanın Gücü Ne Parasıdır Ne Tankları , Bu Vatanın Asıl Gücü İnanmış Evlatlarıdır::..

Motosikleti
    aprilia leo 150
    arkaya taktıracağımız topuzu motosiklet ruhsatına işletmemiz gerekli diye düşünüyorum ... kesin sıkıntı çıkar trafikte...

elimde ruhsat, "motosilete topuz takıracağım" deyince trafikteki memurların tepkisini merak ediyorum... "yasah gardaşım yasah..." :D
    motosiklet ehliyeti 149,99 ytl :queen:

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    dışarı bakmayın arkadaşlar yanlış hatırlamıyosam ben bu sene motoshow da görmüştüm bunlardan.

yani Türkiyede bunlardan yapıp satan bir yer var.
    Fiyatı da 750-1000$ civarındaydı sanırım.

Bence de tam enduroculara göre bişey bunlar. Yalnız yüksek süratlerde takla atar mı ki bunlar acaba?
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Motosikleti
    Velespit :)
    Yüksek süratle gitmeyi hayal bile etme. römorkla Türk karayollarında azami hız 80'dir. Üstü cezaya tabi

Türkiye'de bu römorkları yapan firmanın linki varsa verebilir misiniz? Ciddi merak ettim. bunlar küçük otomobile de takılır. tatil çok ucuza gelir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)