Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

işte bizi trafıktekı insanlara kötü gösterenlerden bir örnek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şimdi yok
    Arkadaşlar dün bakırköy de tesadüfen bir motosiklet kazasına şahıt oldum gerçi olayın oluşunu görmedim ama oradaki insanlara sorduğumda motorlu gencin tali yoldan çok hızlı bişekilde ana yola çıkması ve anayolda ilerleyen bir otomobile çarpması sonucu meydana gelen kazada scooter sürücüsü ve artçısı hafif yaralarla atlatmişti olayı..Önce kardeşlerimize büyük geçmiş olsun diyorum. ama bir yandan da çok kızıyorum bu tür bilinçsiz motor sürücüsü çok var.. bence önce bunları eğitelim derim çünkü bu tür bilinçsiz ce motor kullananlar oldukça adımız temize çıkmaz ibret almamız gereken resimler

ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ucuz atlatmışlar..Geçmiş olsun..... Ama motorun durumu kendileri kadar iyi değil....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    eeeh bee kardeşim çocuklar 5 metre havalanmıştır araba çarpınca büyük geçmiş olsun
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Allah'tan ciddi bir şeyleri yok

bu tür bilinçsiz ce motor kullananlar oldukça adımız temize çıkmaz
    Haklısın abi ama adımız çıkmış 9'a inmez 8'e
    Çok zor...

Arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eeeh bee kardeşim çocuklar 5 metre havalanmıştır araba çarpınca büyük geçmiş olsun
    oylede olmus batu arkada oturan çocuk çarpmanın etkısıyle yavaya uçup önce arabanın ön camına sonrada yere düşmüş ama gerçekten allah korumus
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    şu scooter olayını bırakın arkadaşlar...hiç binmeyin daha iyi valla.hergün normal bir motosikletle 1 kaza oluyorsa scooterla 10 kaza oluyor.çok dengesiz bir alet. oturuş pozisyonu offside zaten,koltukta oturur gibi ............

Motosikleti
    HACI MURTAZA (BİSİKLETİM)
    verilmiş sadakaları varmış.

Ne insanlar ya sanki gazı kökleyince motorun üstünde bişilker değişiyo yaa
    herkez kapmış motorunu iyi ama ben nasıl motor sahibi olucammmm.Ağlamak istiiiyomm ya motorum yokkkkkkkkkk:salut:

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı togepi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu scooter olayını bırakın arkadaşlar...hiç binmeyin daha iyi valla.hergün normal bir motosikletle 1 kaza oluyorsa scooterla 10 kaza oluyor.çok dengesiz bir alet. oturuş pozisyonu offside zaten,koltukta oturur gibi ............
    kardeş güzel söylüyorsun ben 7 sene scooter kullandım ve 1 kez kaza yaptım oda çarptıgım adam zıl zurna sarhoştu yoluma fırladı.neyse asıl önemlı olan kullandıgın arac ne olursa olsun kullanıcı önemlı olan kullanıcı olmasın böyle şeyler artık yazık hem cana yazık hem mala yazık abicim ya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    Alıntı tanrinin_kirbaci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş güzel söylüyorsun ben 7 sene scooter kullandım ve 1 kez kaza yaptım oda çarptıgım adam zıl zurna sarhoştu yoluma fırladı.neyse asıl önemlı olan kullandıgın arac ne olursa olsun kullanıcı önemlı olan kullanıcı olmasın böyle şeyler artık yazık hem cana yazık hem mala yazık abicim ya
    kesinlikle haklısın abi,ama insanlarımız scooter'ı sanki normal bir motosikletmiş gibi kullanmaya çalışıyor,normal bi motosiklette yaptığı sürati, yaptığı dönüşü scooter'la yapmaya çalışıyor.dolayısıylada böyle kazalar meydana geliyor....scooter çok daha farklı ve denge kurmanın daha zor olduğu bir alet.ona göre kullanmak gerekiyor..

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ucuz atlatmışlar valla......
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Maalesef bunların sayıları azımsanamayacak kadar fazla arkadaşlar...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yargısız infaz yapmayalım arkadaşlar. çevredekiler zaten motosiklete kötü gözle bakıyorlar. Suç diğer sürücüde olsa bile onlar motosiklette derler..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yargısız infaz yapmayalım arkadaşlar. çevredekiler zaten motosiklete kötü gözle bakıyorlar. Suç diğer sürücüde olsa bile onlar motosiklette derler..
    arkadasım burda netıcesı ve bu kazaya sebebiyeti belli olan bır olay var ve emın ol benım cevremde çok görüyorum 2 gun once bısıkelete bınen adama bı bakmısın motor ustunde.motor ustunde olmasına dedıgımde yok ama olay ortada talı yoldan çıkıp arabaya gırıyor yavas ta deıl şimdi kim suçlu ? onemlı olan haklıyı haksızı aramak deıl burda cevremızde tanıdıgımız butur motor kullanan arkadaslara bu tür örneklerı gösterıp onları bılınclendırmek kaybettıkten sonra bır anlamı yok dimi

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kardeşlerimize geçmiş olsun ama bunun sonu gelmeyecek gibi herkes eğitimsiz,ehliyetsiz çinli bir motor kapıp trafiğe atlıyor.Ben de 2 ay önce tam keeway arn125 alıyordum herşey tamamdı sonra birden vazgeçtim.Beklerim 3-4 ay hem B hem A2 ehliyetim olur eğitimli ve sorunsuzca kullanırım dedim ve nihayetinde öyle oluyor.Umarım bundan sonra bu arkadaşlar da dikkatli olurlar

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı tanrinin_kirbaci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevremızde tanıdıgımız butur motor kullanan arkadaslara bu tür örneklerı gösterıp onları bılınclendırmek
    tanrinin_kirbaci57 sen ne kadar anlatırsan anlat anlattıkların karşındakinin anlayabileceği kadardır...bu tarz tipler çevremizde çok var ama gidip yanına bunun doğru olmadığını söylediğinde sana pek kulak asmaz...nasılki araba kullananlarında beyefendileri ve zibidileri var bu motosiklet kullananlar içinde geçerli ve biz ne yaparsak yapalım olmayada devam edecekler...iki kişiye anlatsan yarın yeni iki bilinçiz kullanıcı katılır yani bunu eksiltmenin yolu yok böyle kabul etmemiz gerekir....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Geçmiş olsun ama Yavf arkadaşlar neler var neler caddelerde ben bile bazı motorcular ben bunlara
    illegal motorcular diyorum kas yok saçlar jöleli kıyafetler günün modası ehliyet desen
    o kadar ağır ki taşımak zor yaa gerek yok.Hele birde kaza yapıncaki halleri ne kadar acı
    kendilerine verdikleri zarara mı yanarsın suçsuz günahsız insanlara
    olanlara mı yanarsınız ama sorsanız en kral motorcular da onlardır.

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanrinin_kirbaci57 sen ne kadar anlatırsan anlat anlattıkların karşındakinin anlayabileceği kadardır...bu tarz tipler çevremizde çok var ama gidip yanına bunun doğru olmadığını söylediğinde sana pek kulak asmaz...nasılki araba kullananlarında beyefendileri ve zibidileri var bu motosiklet kullananlar içinde geçerli ve biz ne yaparsak yapalım olmayada devam edecekler...iki kişiye anlatsan yarın yeni iki bilinçiz kullanıcı katılır yani bunu eksiltmenin yolu yok böyle kabul etmemiz gerekir....
    kesinlikle haklısın ama ben bu konuda bırkac kısıyı bılıncsız ve tehlıkelı bır sekılde motor kullanmaktan vazgecırdım sınopta bunlardan bırı kardesımdı kendı yaptıgım kazayı anlattım arkadaslarımın basına gelenlerı bu yolda olenlerı anlattım emın ol ıse yarıyor

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    geçmiş olsun ucuz atlatmışlar...Daha da kötü durumda olabilirlerdi
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paşam kazaya karışan arabayı göremedim..34 plakalı clio mu? Kangoo mu? Yoksa arka tamponu görünen Hundai mi..Çözemedim yaw..Yinede iki tarafa geçmiş olsun..Motorsiklet kullanan ne kadar bilinçsiz sürücü varsa bir o kadar da oto sürücüsü vardır kanâatimce..Biraz daha Dikkat..Eğitim-Uygulama...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paşam kazaya karışan arabayı göremedim..34 plakalı clio mu? Kangoo mu? Yoksa arka tamponu görünen Hundai mi..Çözemedim yaw..Yinede iki tarafa geçmiş olsun..Motorsiklet kullanan ne kadar bilinçsiz sürücü varsa bir o kadar da oto sürücüsü vardır kanâatimce..Biraz daha Dikkat..Eğitim-Uygulama...
    clio hocam digerlerı ordann gecerken duran araclar motor arabaya yandan çarpıyo on kapı hızasından

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)