Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Arkadaşlar motor almayı düşünüyorum ama cüsseliyim.Siz ne önerirsiniz??Lütfen yardım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    ne alırsan al ama 250 cc den aşağı alma derim.benim de bir arkaş senin gibi cüsseli biraz cbf 150 ile 100 km hızı bile zor yapıyor,ben 135 yapıyorum tabiki.bir kere daha düşün derim.
    facebook(Fazer Tutkunları)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    99' Kawasaki KLR650
    Arkadaşlar çok teşekkürler ilginize gerçekten...
    Ama tekrar belirtmek istediğim birşey var. Cruiser modellerle iligleniyorum fazlasıyla...O da aile sebebiyle...Benim için sürat önemli değil... babamın 2 arkadaşı, daha hayalini kurduğum motorun üstünden TRAKTÖRLE geçeceklerine yemin ettiler 2 isi de oğullarını motor kazasında kaybettilerbiri 23 biri 22 yaşında iki genç te sevdiğim ağabeylerimdi ama yarışmayı seviyorlardı 900 lük makineleriyle...ve ben 21 yaşındayım ve aslında ciddi bir savaş veriyorum bu konuda...ve onların bu tutkuları yüzünden hayatlarını kaybetmiş olmaları, benim motor hayallerimin yeterince çivilenmesine ve ezilip geçilmesine sebebiyet veriyor.Ailem, özellikle süratli makineler konusunda gerçekten korkaklar ki konunun sadece sürat olmadığını anlamak ta istemiyorlar, isteyeceklerini de sanmıyorum.Daha şimdi sizlerden bahsettim babama ama beni dinlemedi bile ve geçiştirdi yine başka konular açarak...bu da beni çok üzüyor... Konuyu daha fazla değişik yönlerde uzatmak istemiyorum arkadaşlar.Sadece hayallerimi 4 tekerlek altında ezdirmeyeceğimi biliyorum karşımdaki kim olursa olsun... Bu yüzden hem kendi zevkim için hemde ailemi daha kolay alıştırabileceğimi düşündüğüm Cruiser modellerde diretiyorum. İlginize ve sıcak yaklaşımınıza tekrar teşekkürler.

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pen cüsse severler güzeli genç üse

aile hangi motor olursa olsun senin anlattıkların doğrultusunda alışamaz, kullanabileceğin ne ise onu al derim

shadow_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBF 600SA
    nx4 falcon u düşün derim..

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    1.85 boyundayım 93 üzeri kilodayım 5 ay gv250 kullandım gayette iyi durdu.2 ay önce sattım 65 yaşında bir amcaya.Ama param olsa kymco venox alırdım çok güzel bir tasarım.Hastası olmuştum ilk gördüğümde venoxu ama biraz senin bütçeni aşabilir.Ama gv250 4500-5000 ytl e sıfır kadar temiz gv250 bulursun.Ama sakın 2005 model alma bendeki 2005 modeldi bazılarının cdi ünite bozuk veya üretim hatısıyla piyasaya çıktı(şimdi 2005 model gv 250 sahipleri hemen laf sokmaya çalışır ama ben 5 ay kullandım ve bütün ingilizce almnca forumlarda fix 2005 model gv250 lerin cdi ünitesi arızalı deniyor,okuyun ilk bi derim)Sadete gelelim cdi ünitesi bana çok çok pahalıya patladı çünkü garantisi bittikten bir hafta sona bozuldu...Ama 2006 larda daha kaliteli cdi kullanmışlar ama ben yinede uzak dururum.Cruiser haricinde enduroda bak derim en iyi endurolar cüsseli insanları taşıyorlar.Nx4 falcon mesela...Neyse ben senin kafanı bulandırmiyim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)