Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yamaha kullanmak bunları haketmekmi anlamına geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 yzf r1-Honda beat 2007
    arkadaşlar selamlar 2001 model r1 motosikletim var 2 ay önce küçük bir kaza sonucu ön jant'ımı kırdım allahtan bende ve motorda başka birşey yok herşey ondan sonra başladı servisine sipariş verdim 350 euro fiyat verdiler tamam dedim ama ne yazık ki hala ne gelen var nede giden bende mayıs ayından beri hiçbir yere kıpırdıyamadım marmok festivaline gidecektim gidemedim kuşadası na gidecektim gidemedim şimdi bazılarınız otur paşa paşa bekle parçanı diyordur içinden beklerim tamam ama ya grenajlarda yada bilemedin başka bi yerinde bi sorun oluşsaydı ne olacaktı artık yıllar geçerdi herhalde parça için. Sonunda demem o ki yamaha almadan bir kere daha düşünün binemeden parça beklemek mi yoksa düzgün parça temin eden bi markanın malını almak mı artık siz karar verin cümleten hayırlı akşamlar...
    Erkek Adam Renkli Takım Tutmaz Yada boşver tutsada farketmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    walla nediyim arkadaşım umarımm parçan en yakın sürede gelir

Küçük bir kaza sonucu ön jant kırılmış..dalgamı geçiyorsun birader

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    kawasakiler çok parça beklerdi. heralde yamaha da kawasakiden ne eksiğim var diyip müşterilerine parça bekleme opsiyonu sunuyorlar
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    kaza küçük hasar küçük ama müşteri memnuniyetsizliği ne kadar büyük

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Bende yaklaşık 5 senedir yamaha kullanıyorum ve parça değiştirmişliğimde var ve hiçbir problem yaşamadım, aradığım her parçayı buldum. Aranan parça çok sık kullanılmayan ve ellerinde kalmayan bi parçaysa bu durum normaldir sanırım. Ön jant arıyosanız çeşitli jant markaları var onların R1 e uygun olan modelini alabilirsiniz.

Bir problem yaşadığımızda hemen markayı kötülemenin doğru olmadığını düşünüyorum.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bende geçen hafta ön amartüsör tüpü için garanti formu kestirdim beldeyamaya bekliyorum bakalım beni arayacaklardı
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ford fusion 1.6 lux'un modelini yazmami$sin hocam.. Hatirlatiim dedim
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    senin paşa gönlün bilir bilader illa racing olunca bi yerlere mi patlamak gerekiyor ben yaşadığıma şükrediyorum düşseydim ölürdüm dengesizin biri yolda kaldırım taşını bırakınca sende ona çarparsan jant kırılıyor.herneyse konu yu farklı yönlere çekmesek güzel kardeşim sorun farklı çözüm farklı ok

Motosikleti
    honda dylan
    arkadaslar boyle sorunlar yasadıgımızda nereye basvurabılırız.bende bazı sorunlar yasadım.tuketıcı haklarına basvursak aceba fırmalara uyarıda bulunurlarmı.bılgısı olan varmı.

Motosikleti
    pardon kardeşim 2005 model haa onuda sıfır aldım sen onuda merak edrsin şimdi

Motosikleti
    honda dylan
    buarada gecmıs olsun.............

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Yamahaya topic mailini gönderdim.

Belki ilgilenirler.

Banada bildir.Bende Yamaha kullanıyorum.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    her markada yedek parca sikintisi cekiliyor.
    zengin bir ulke degiliz, bu yuzden cogu alanda bunun sikintilarini cekiyoruz...

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Alıntı aytu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda demem o ki yamaha almadan bir kere daha düşünün binemeden parça beklemek mi yoksa düzgün parça temin eden bi markanın malını almak mı artık siz karar verin cümleten hayırlı akşamlar...
    Öncelikle geçmiş olsun ve sonrasında şunu demeleyim ki marka fanatizmi yapmadan cevap veriyorum pire için yorgan yakılmaz..İçinde bulunduğun durumu gerçekten iyi anlıyorum..Ben bile motora birgün binemedeğim zaman kendimi rahatsız hissediyorum..Yazdıklarından anladığım kadarıyla sorun servisten kaynaklanıyor...Kapora yada ücret vermediysen eğer başka bi servise uğra derim ya da diğer arkadaşların dediği gibi başka jant markalarını da deneyebilirsin..Ayrıca beldeyama' ya mail atarak içinde bulunduğun durumu iletebilirsin..En kısa zamanda motoruna binmen dileğiyle
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    aslında yamahadan beklenmeyecek bi durum gibi,inşallah bu yazıları takip ediyolardır
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu tür yedek parça geleceginde genelde kargo problemleri oluyor kuzenim nıssandan araba için yedek parça siparişi vermişti kargoda 15 gün boyunca parça ucakta olarak gözüktü gerisini siz düşünün
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    ilginiz için çok teşekkür ederim arkadaşlar amaç malı kötülemek değil sadece yedek parçaya ihtiycınız olduğunda ne gibi sıkıntılar sizi bekliyor onu anımsatmaktı yoksa motosikletimden çok memnunum 1 kere olsun üzmedi beni...

Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tür yedek parça geleceginde genelde kargo problemleri oluyor kuzenim nıssandan araba için yedek parça siparişi vermişti kargoda 15 gün boyunca parça ucakta olarak gözüktü gerisini siz düşünün
    uçakla 15 gün eyvah benim bu jant kesin ağustos sonunda gelir

Bir motorcuya spariş verip sonra oturup beklerseniz olacağı bu?
    Araştırın ist den ank. dan bayilerini arayın.
    olmazsa web sitesinden genel merkezi arayın

iş bitiricilik deniliyor bu sanata.

muammerakbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlikkle haklısın...benim kuzen parçaları tam 3 ay bekledi ve en son japonyadan geldiler çok şükürrrr..beldeyama ne kadar da işi alsa...hala çok kusurlu ve eksikler.ne kadar KOÇ bünyesinde de olsalar boş...sonuçta türkiyede yüksek satış grafiği yok.ve üzerine hiç düşmüyorlar.ülkemizde satış-servis yedek parça hizmetini en iyi yapan firma sadece HONDA.onun dışında pek yok...tabii z-motor beldeyama o kadar kötü değiller...idare edeceksin artık...ki çok daha kötüleri var...mesela borusan BMW.....tabii ben bmw markasını hiç sevmem.(bu tabii ki zevk meselası..bu benim görüşümdür.).ama durum bu....bekle derim.kolay gelsin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)