Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yamaha kullanmak bunları haketmekmi anlamına geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunları hak etmen için yamaha kullanmanda gerekmiyor.
    Türkiye de yaşamanız yeterli.
    Çünki hiçbir ülkede böyle bir sorun için bu kadar bekleyeceginizi tahmin dahi edemiyorum.
    Sakın kimseye söyleme ama İnsanlarımız biraz vurdumduymaz ve ilgisizlerdir. Özellikle bazı esnaf milletimiz.
    Bana kanuninin fabrikası gebzede oldugu halde bi gosterge 5 ayda geldi. Garantiden degismesi gereken birşeydi.
    Bak bunda da bizim canım türkiyemin paspal insanlarının sorumsuzlugu nedeni ile yasanıyor.
    Marka degil üstadım insan insan.....
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aytu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 yzf r1-Honda beat 2007
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motorcuya spariş verip sonra oturup beklerseniz olacağı bu?
    Araştırın ist den ank. dan bayilerini arayın.
    olmazsa web sitesinden genel merkezi arayın

iş bitiricilik deniliyor bu sanata.
    Ah be güzel kardeşim aramadım mı sandın ana bayii bölge bayii hepsi aynı şeyi söylüyor siparişiniz alındı,çıkma istersen çok nereden baksan 10-15 tane bulmuşumdur ama kimbilir üzerinde hangi arkadaşımın ahı vardır sen o yönünü hiç düşündün mü acaba şunu bilin ki yedek parçada sıkıntı yaşandığı sürece sizin bizim motosikletlerimiz daha fazla çalınacak ve parçalanacak ve sizinde arkadaşımızın tabiriyle işiniz bitirilecek

bide bu genel merkezin numarası lazım olursa ararsın : 0-212-2775797
    Erkek Adam Renkli Takım Tutmaz Yada boşver tutsada farketmez

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    dostum önce geçmiş olsun sınırım seni benden iyi anlayan olmaz yamaha xt 225 için vites dişlisi istedim 15 gün dediler 60 günde kavğa dögüş zorla aldım beyin istedim üç ay sonra yanlış parça geldi istersen adanada cantı çok güzel tamir ediyorlar yardımcı olurum.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Sizin gittiğiniz serviste iş yok, 1,5 yıldır yamaha kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Alıntı kroscu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum önce geçmiş olsun sınırım seni benden iyi anlayan olmaz yamaha xt 225 için vites dişlisi istedim 15 gün dediler 60 günde kavğa dögüş zorla aldım beyin istedim üç ay sonra yanlış parça geldi istersen adanada cantı çok güzel tamir ediyorlar yardımcı olurum.
    çok teşekkür edrim ama tamirden yana değilim riski fazla bu makina ile 300 km üstüne çıkyorsun o andaki en ufak bir dengesizlik ölümle sonuçlanır tamire karşıyım ama yinede çok sağol

Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin gittiğiniz serviste iş yok, 1,5 yıldır yamaha kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım..
    o zaman bi yardımcı olda buluver jant ı bakalım sana ne diyecekler

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    arkadaşlar bende daha once dragstar 1100 vardı direksiyon yamulmustu yok mok dediler bende bir mail atım bunu yedek parcasını bulundurmak zorundasınız diye sizi tuketiciyi korumaya şikayet ederim diye birde servisiniz yetkili ise oda bastırınca ben 2.3. kere sıfır motor ustunden ihtiyacım olan parcaları sokturup ihtiyacımı gordum yani bu demeki diş gösterceksiniz o zaman hemen halediyorlar haletmeselerde tuketiciyi korumaya bir dilekce yine halederler....

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Umarım parçan kısa sürede gelir.

Yamaha'da daha öncede böyle sorunlar olmuştu....
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servıslerı ıyı secmek gerekıyor gercekten servısten servıse fark var...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bazı yerlerde çok iyi fiyata gayet temiz çıkma jantlar var.. onlara bak ..

arkadaslar boyle sorunlar yasadıgımızda nereye basvurabılırız.bende bazı sorunlar yasadım.tuketıcı haklarına basvursak aceba fırmalara uyarıda bulunurlarmı.bılgısı olan varmı
    .

Bana bir pm atarsanız ..mt yönetimi olarak biz ilgileniriz ..gereken yerlere yazarız .. tekil olarak dikkate alınmadığınızı düşünüyorsanız gereken desteği size biz veririz..

Yamaha gayet ilgili ve yedek parça sıkıntısı en az olan markalardan biridir.. Her markada bu tip sorunlar yaşanması olasıdır. sorununun en kısa sürede çözüleceğini umarım ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine sitemizde bunun gibi bir servis müzdaribi yazılar okurken yedek parçanın yedarikçi tarafından 3 ayda halledilmesini beklemek yerine Yunanistan'dan getirtme yoluna gidiliyordu.Bir araştır istersen.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Geçmiş olsun kardeş . Yamaha gibi bir dünya devi bunu yapıyorsa üzülmemek elde değil .
    Hiçbir şey göründüğü gibi değildir ; ama algılanan ne ise gerçek de odur ? Ben köpeklere gem vurdum ;onlar at zannettiler kendilerini ; ama köpekler suyundan içti diye denizler kirlenmez, it eniği it olur , kargalar içinde kartal ; çakallar içinde aslan huzursuz olur

Motosikleti
    bütün bu olayı yamaha'ya mal etmemiz ne kadar doğru bilmiyorum ama türkiye'deki yamaha'ya mal etmek daha doğru dün yanın hiçbir ülkesinde bir jant için bu kadar beklenmez...

Motosikleti
    R1
    aynı şey suzukidede var ben 1,5 aydır parça bekliyorum daha 1 ay varmış,ihtar çektim mahkemeye veriyorum,bunları herkes yapmadığı sürüce servis sorunu yaşamaya devam ederiz.
    KENDİNLE BARIŞMAZSAN DÜNYA İLE SAVAŞIRSIN...:cat:

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    yamaha almayı düşündüğüm markalar arasındaydı...ama artık olmayabilir..

bende bilgisayarı aldığım firmaya ihtar yollamıştım..sonra telefonlar birden çalmaya başladı...
    KIRMIZI BOĞA..

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Sitem etmekte haklısın. Yaz bitecek jant gelicek. Motosiklete doğru dürüst bir tek yazın binebiliyoruz. Yaz boyuncada parça beklersek vay halimize. Yakın bir abimizinde böyle bir sıkıntısı oldu. 4 ay boyunca Majesty 250 için beyin bekledi. Parça için belli bir süre var (sanırım 30 gündü). Bu süre dolduğunda tüketici haklarına bir dilekçe verebilirsin.
    Okan ACAR

Alıntı aytu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar 2001 model r1 motosikletim var 2 ay önce küçük bir kaza sonucu ön jant'ımı kırdım allahtan bende ve motorda başka birşey yok herşey ondan sonra başladı servisine sipariş verdim 350 euro fiyat verdiler tamam dedim ama ne yazık ki hala ne gelen var nede giden

Vay anasını arkadaş,zoruma gidiyor motosikletlerde bu yedek parçanın pahalılığı...CBF 250'nin ön dişlisinin 95,arka dişlisinin 400 YTL olduğu geldi aklıma...
    350 Euro neredeyse 600 YTL yapar ki,bu paraya 4 tane çelik jant takılır arabaya bea...

Predator[23rd] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500 ABS
    Alıntı aytu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün bu olayı yamaha'ya mal etmemiz ne kadar doğru bilmiyorum ama türkiye'deki yamaha'ya mal etmek daha doğru dün yanın hiçbir ülkesinde bir jant için bu kadar beklenmez...
    evet, cok dogru. hicbir ülkede bu kadar beklenmez. bekleyecek gibi olursan siparisini iptal eder, gider baska bir jant alir ve pasa pasa gezersin. ülkede jant mi kalmadi?

Motosikleti
    bekle bekle nereye kadar

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Mrh arkadaşım sorununu Beldeyama firmasına ilettim alınan cevap aşağıdadır.
    Bizlerede sipariş verdiğin yetkili servisin adını verirsen sorunun daha çabuk çözülecek gibi geliyor

Alınan cevap"İyi günler dileriz,
    Beldeyama sitesinde göndermiş olduğunuz e-mail hakkında:
    Size yardımcı olabilmemiz için parça siparişini yapmış olduğunuz bayi bilgilerini vermenizi rica ederiz.
    Daha sonra sipariş süreci hakkında size detaylı bilgi verebiliriz.
    Teşekkür ederiz.

İlker İYİCİK (Beldeyama yetkilisi)
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YamahaRx115
    Kardeş Gecmş olsun Yamahaların tek bişeyi sağlam olur Motor Parçaları...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)