Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

kanuni motosiklet kullanıcılarından memnun olan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ben memnunum.1 yılda 15000 km yaptım tık demedi.şuan askerdeyim yaklaşık 3 aydır yatıyor ve şuan bile çalışır durumda 2-3 gün önce abim çalıştırmış.motorada iyi bakmakda önemli tabi.....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

adam hala aynı sakızı cıgnıyor cunku karalıyacak baska bısey bulamıyor tıtresımden baska 50 sefer yazdık hala bulup bulup mılletın tıtresımlerını koyuyor getırn tıtresımlı olan motoru bana sevabına duzeltıcem..

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 Türkiye Motosiklet Satış Rakamları:

Ülkemizde en çok satılan motosiklet modelleri:
    001 - MONDİAL - 104 302
    002 - KANUNİ - 26 442
    003 - RAMZEY - 22 283
    004 - HONDA - 19 013
    005 - YAMAHA - 18 892 adet ile ilk beş sırayı alırken diğer bilinen modellerden ise;
    074 - BMW - 623
    087 - KAWASAKI - 361
    064 - SUZUKİ - 881
    110 - HARLEY – 135

2007'ye ait veri bulunmuyor.

Bu konuya yazacağım son cevap büyük olasılıkla budur. Kanuni bayileri istediklerini yazsınlar.
    Ülkemizde istatistiğin bir önemi yok ki! 2008'in ikinci yarısındayız halen 2007 yılının verileri ortada yok. Sonra birileri site site dolaşıp 'en büyük biziz' diye çığırsın, dursun.

Şu Mondial'in satış rakamlarına bak! Adamlar dondurucu işinden Türkiye'nin en çok satan motosiklet markasına dikey geçiş yapmışlar.

Bence yazmasınlar ve hatta yazılarına azıcık yöneticiler mani olsunlar...

Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla, bir markanın berbat mallarından, servis hizmetlerinden şikayetçi olanlara, test verileriyle konuşan, seviyesini koruyan üyelere çemkiren 'kullanıcısıyım abüü, marka fanatüğü heç değülüm' diye site site dolaşanlara net aleminin tüm site yöneticilerinin önlem alması lazım.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı kartepeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana ıspat ederım gn 250 oldugunu acar motorun cogu parcasında gn 20 yazıyor karburatorune bakın made ın japan yazıyr sen ne anlatıyosun paran varsa ne alırsan al bızene ama bılmedıgın bınmedıgın motoru karalama arkadasım hodrı meydan butun servslere gıdelım kac tane tiger motoru acmıslar arıza cıkaran yerlerı bellı trıska yerler gn 250 oldugunu gormuyomusun kor musun sen gıt bak bı tane gn 250 nın motoruna bıde tıgerınkıne bak tıpa tıp aynı gel uzun yola cıkalım ıstedıgın yere gıdelım ama sen acemıysen davara bıner gıbı bınersen motora motor ne yapsın haa yukarıdakı arkadasımın dedıdı gıbı pılastık parcaları aksesuarları bıraz dandık ama motoru kesınlıkle 10 numara sana motor begendırmek zorunda degıl adamlar gıt honda al benden 10 km re daha hızlı dıye gıdıpte cbf 250 ye 8 kusur lıra verıceme yarı fıyatını verırım gosterıs olarakta daha gosterıslı bı motora bınerım senın sokaga atılıcak 8 bın lıran varsa o baska evet benı sadece 10 km bı farkla gecebıldı ben bayır asagı degıl duz yolda bu motora 140 yaptırıyorum cbf nn gecmesıde hafıf olması tekerleklerının ınce olması bu motorda 140 kılo olsaydı toz ederdı cbf yı bf nın motorunda sorun yokmu var evet ondada var tıpık egzantırıkten ses gelme problemı var cogunda hemen motorumu kotulemek lazım sen profesyonel bınıcı degılsın ıse marka acısından bakıyosun oyle bakmayada devam et

bu yenı mod olan amortusor patlaması ısınıde ılk defa duyuyorum bu arada ben 95 kıloyum arkamada 80 kıloluk arkadasımı alıyorum bırak patlamayı en ufk bı sorun cıkmadı hıc bı tıger kullanandanda boyle bır arıza duymadım sallayın bakalım tutarsa

hala tıtresımden bahsedıyolar o kadar karalama burumusku adaların gozunu kac sefer cozumunu yazmama ramen gormezlıkten gelıyolar usenmıyorum gene yazıyorum ıyı oku bı seyler ogren tıtresımın sebebı on zıncır dıslısının kucuk olması ne oluyo kucuk olunca motor cekıs bakımından fazla guc uretıyor tabırı caıse 5 vıtesen sonra bıle vıes ıstıyo ıste bu guc tıtresıme sebep oluyo on dıslı 15 lık takıldıgında motor vıtes gecıslerı uzuyor moor fazla guc uretmıyor hızlanıyor rahatlıyor tıtresımde ortadan kalkıyor bu teknık bılgıler senın kafana ne kadar gırer bılmem ama ısın ozetı bu gel benım motora bın tıtrıyomu..

bu kadar ınsan enayı bı sıs akıllınısız adamlar dızel motorsıklet yapmıs deneme asamasında turkıyede 3 marka var ıpı gogusleyen honda yamaha kanuni

hndanın tıtan modelı dunyanın en saglam motoru cbf onun yanına yaklasamaz segman kırmıs motor hala servıste duruyor meydan okuyorum cbf ne 2 kısı gecemessem senı bu motoru yakarım ben apacı dedıgın cını toz edıyo onu yolda bı suru para verıcem 3 kurusluk dedıın cınlı yanımdan gececek yok oyle salata
    saçma sapan konuşuyosun bene kardeşim bizde çinli kullanıyoruz ama bu kadarda savunmuyruz ya.sokaktaki adamın bildiği dişli değiştirmeyi büyük bi teknik veri gibi burda sunuyosun.bu dediklerin saçmalıktan öte değil.hatta hondaya verilen para sokağa atılıyor gibisinden talihsiz bide cüme kurmuşsun onu hiç belirtmicem.ya kardeşim makina ahım şahım değil işte neyini anlatıon yani.
    yada sana bişy diyimmi?sen bunları hiç okumamış ol.seni 3 sene sonra görcem
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    Ya benm bi arkdşm var kanuni seyhan alcam die tutturdu acaba bu model hakkında görüşlerinizi alablrmym
    CEkilmes bU haVADa Ne biSiKLet nE aRaBa O ZaMan aL sENde bİr [U][I][B]İnNoVa[/B][/I][/U]:queen:::alkiis::::comico::

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemizde istatistiğin bir önemi yok ki! 2008'in ikinci yarısındayız halen 2007 yılının verileri ortada yok. Sonra birileri site site dolaşıp 'en büyük biziz' diye çığırsın, dursun.

Şu Mondial'in satış rakamlarına bak! Adamlar dondurucu işinden Türkiye'nin en çok satan motosiklet markasına dikey geçiş yapmışlar.

Bence yazmasınlar ve hatta yazılarına azıcık yöneticiler mani olsunlar...

Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla, bir markanın berbat mallarından, servis hizmetlerinden şikayetçi olanlara, test verileriyle konuşan, seviyesini koruyan üyelere çemkiren 'kullanıcısıyım abüü, marka fanatüğü heç değülüm' diye site site dolaşanlara net aleminin tüm site yöneticilerinin önlem alması lazım.
    canım ben mondial de satıyorum yadığınız veriler 2006 nın verileri neden 2007 ve 2008 in verilerini koymadınız.her 3 aylı verileri alabilirsiniz.benim derdim marka fanatiği olan baı arkadaşların bu düşüncesizce yaptığı konuşmaların ne kadar mesnevsi olduğunu anlatmaya çalışmak

ya bence senin kulllanmana bağlı o knk m da kanuni var 3 sene olldu hala taş gibi motor hemde 90km den aşşşa inmedi

madem bılıyosun cozumu teknık bı verı degıl dıyosun o zaman papagan gıbı hergun aynı seyı tekrarlayıpta tıtresım var yazma buraya 3 sene sonra gorucem dedın ya fazla beklemene gerek yok benım motorum 2005 model sımdı 2008 deyız 3 sene oldu gel gor gelde bak tık varmı davara bıner gıbı bınersen degıl kanunı honda bıle dokulur uzerıne bınmedınız en az bı 6 ay kullanmadınız makınaları hangı makına olursa olsun gelıpte bısey bılıyomus gıbı burda kotulemeyın ona bakarsa cın dıyonda bugun neredeyse butun japon markaları cınde uretılıyo ee sımdı onlaradamı dandık dıcez ama senın kafanın almadıgı bı mantık var burda sımdı sen cınde uretım yapıcan sen dıcenkı motorun surası krom olucak cınlı sana tenekemı koy dıcek markaların cınde uretım yapmasının tek sebebı ucuz ıs gucunu kullanmak kalıe tamamen uretım yapan fırmaya baglı cın ıster se dunyanın en kalıtelısını yapar

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    Alıntı kartepeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem bılıyosun cozumu teknık bı verı degıl dıyosun o zaman papagan gıbı hergun aynı seyı tekrarlayıpta tıtresım var yazma buraya 3 sene sonra gorucem dedın ya fazla beklemene gerek yok benım motorum 2005 model sımdı 2008 deyız 3 sene oldu gel gor gelde bak tık varmı davara bıner gıbı bınersen degıl kanunı honda bıle dokulur uzerıne bınmedınız en az bı 6 ay kullanmadınız makınaları hangı makına olursa olsun gelıpte bısey bılıyomus gıbı burda kotulemeyın ona bakarsa cın dıyonda bugun neredeyse butun japon markaları cınde uretılıyo ee sımdı onlaradamı dandık dıcez ama senın kafanın almadıgı bı mantık var burda sımdı sen cınde uretım yapıcan sen dıcenkı motorun surası krom olucak cınlı sana tenekemı koy dıcek markaların cınde uretım yapmasının tek sebebı ucuz ıs gucunu kullanmak kalıe tamamen uretım yapan fırmaya baglı cın ıster se dunyanın en kalıtelısını yapar
    Aslında çok mantıklı konşmşsn güzel bi noktaya parmak basmşsn kardeşm ztn bunun en büük örneği her kafadan farklı bi ses cıkması yani hondayla ilgili yormlara bakıorm birbirne yakın yorumlar iyi yada kötü,ama çin motorlarına bakıorm kimi dio cok güzel motor 5 yıldır kullanıom mtlym kimi geçen ay aldm dandik cıktı dio kişiye özel motor satmadıklarına göre kullanıcı hatarlı söz konusu burda bu yüzden çin malı ondan dandik diyip geçiştirmek yalnş
    CEkilmes bU haVADa Ne biSiKLet nE aRaBa O ZaMan aL sENde bİr [U][I][B]İnNoVa[/B][/I][/U]:queen:::alkiis::::comico::

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı derya_motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım ben mondial de satıyorum yadığınız veriler 2006 nın verileri neden 2007 ve 2008 in verilerini koymadınız.her 3 aylı verileri alabilirsiniz.benim derdim marka fanatiği olan baı arkadaşların bu düşüncesizce yaptığı konuşmaların ne kadar mesnevsi olduğunu anlatmaya çalışmak
    Benimle ne samimiyetin var da 'canımlı' konuşuyorsun, seviyeyi koruyalım çünkü sana senin dilinden konuşmaya başlarsam bayağı çirkinleşebilir bu konu motor_derya.

Mondial'i, Kanuni'yi, en çok satan markacıkları satıyorum yani 'peynir, ekmek gibi' motosiklet satıyorum diyorsun, ne diyelim Allah daha çok versin. Fakat bu doğru yolda olduğumuzu göstermiyor. Kalitesiz mal ve hizmet orta-uzun vadede tüm ülkeye, tüm müşterilere zarar olarak geri dönecektir. Birde hangi verileri nereden alacağız onu da söylersen iyilik edeceksin tüketicilere. Kütük, Türkiye İstatistik Kurumunu kaynak gösteren bir siteden bilgi vermiş, umarım bize her konuda şiddetle savunduğun, reklamını yaptığın Kanuni'nin satış raporlarını adres olarak göstermezsin. Ha ola ki gösterirsen mümkünse birde personel giriş-çıkışlarını gösterir Ek 1-2 çizelgelerinden de sayı ver. Mümkünse yaz ve kış döneminden birer ay olsun hatta madem yakınsın bu kadar firmaya yaz dönemi geçici işçilerinin vida sıkmak için ne tür bir eğitim aldıklarını da kısaca bir anlat bakalım.

Bu forumda tüketicilere yani potansiyel müşterilerine 'İngiliz misin?' gibi bir eleştiri getireceksen de önce aynaya bak. Yazdığın yazıları biraz dikkat et, eksik harfler, anlamsız cümlelerle Türkçeyi katlederken başkalarının hatalarıyla dalga geçme! Daha önce de söyledim savunduğun markanın yerli üretim namına tutulur tarafı yok! Model isimleri İngilizce, üretim Çinlice, montajları servis hizmetleri cahilce. Kapalı montaj alanlarını büyütmekle iş bitmiyor, bilinçli tüketiciler artık bu basit reklamı yemiyor.

Son olarak şahsi fikrim şudur ve bundan sonra bu marka hk. konuşmayacağım çünkü reklamın iyisi kötüsü olmuyor; Dünya'da en çok tanınan padişahlarımızdan Kanuni Sultan Süleyman şu adamların adını kullandığını ve zihniyetlerini görse eminim hepsinin kellelerini 'tiz zamanda' vurdururdu. Aynen serpilmelerine olanak sağlayan, düdüğünü öttürdükleri başka bir zihniyet gibi.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Arkadaşlar Kanuni Cross 250 Lik Gerçekten Bir Harika Görünüyor.bu Ay Denemeyi Gerçekleştirdim.0 Km Amasyadavbulamadım.bulsam Hiç Düşünmeyeceğim.

burada cın mallarını kotulıyenler yanlıs kıyaslamalarla bu motorları kotuluyorlar bı hondayla bu motorları kıyaslıyamasssınız 2 katı para vermısım kardesım ben hondaya bıde dandıkmı olucak en basıtı tıger 4000 ytl cbf 250 8000 lıra aradakı ucurum ıkı mıslı yedek parcadada keza oyle bu kadar para verıcen tabıkı dandık cıkması beklenemez ama bızım burada anlatmaya calıstımız bu cın malları aradakı o 2 mıslı fıyatı vermeyı goze alıcak gıbı dandık motorlar degıl ALLAH kaza bela vermesın baskası onemlı degıl bozulsa ne olur yanı 3 kurusluk parcaları var ama kullanıcıların goremedıgı sorunlar var tabıkı onlardada mesela cbf 250 de tıpık egzantırıkten ses gelme olayı var yok dıyen aksını ıdda eden varmı bırde eksozlarında sararma kararma paslanma var hıcbı tıgerın eksozunu sararmıs paslanmıs gordunuzmu tıgerın eksozları kromdur cunku paslanmıyo hep oyle parlak kalıyo bunlar hıc dıkkatınızı cekmıyomu

ybr 250 9000 ytl boyle sacmalık olurmu 250cc bı motor 9000 ytl ne demek yaw 125 cc sı 3000 ytl 250 lıgı neden 9000 lıra ıste bunlar hep marka avcılıgıdır o zaman 2 tane ybr 125 sın motorunu bırlestırım 250 lık yapsalar motor daha ucuza gelecek :D bakın sımdı anlatacagım olay tamamen gercektır sımdı onlar japon derler ınanmazlar 2 kısı arkadasın tıgerıne bındık ben arkasındayım 2 kısıde ybr nın arkasında var ama onlar bızden hafıf vurduk dık bı rampaya dag yolunda yerlerde cımen felan rampada dık tabı bız onden gıderken takıldık patınaja arkamızdakı ybrde durdu tabı neyse tıger nası patınaj edıyor ama cok dık bız tekerın altını kazıdık felan bız yerımızden kalktık aynı sekıl ybr dede patınaj var aaa bıde ne olsun adam vıtese takıyo motor bostaymıs gıbı calısıyo ybr nın motor gıtmıyo meger debrıyaj kesmıs o demedıgınızı bırakmadıgınız tıger kopara kopara o rampayı cıktı ıste ondan sonra bende tıger almaya karar verdım ama honda bakın cbf 150 demıyorum honda tıtan olsaydı orda motor olurdu ama o rampayı cıkardı

sımdı dıceksınızkı tıger 250 cc lık yrb 125 cc lık motor ben bunu kabul etmem neden etmem tıger 250cc lık ama 185 kılo tekerleklerı kalın ustundekı adamlar en az 20 kılo daha agır

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    bizim burada salih abi diye biri onun da kanuni motoru var iyi bir arkadaş ben memnunum kendisinden
    şaka şaka başlıkta takıldım da ama şunu söylemek istiyorum sizin sorununuzu çözecek nitelikte bilgi bereceriye sahip bir satış sonrası takımı yok sanırım
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

KANUNİ 150 C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ SEYHAN 150
    bende KANUNİ 150 C var arkadaşlar motor üzerine takılan aksesuarlar tam bir döküntü işçilik sıfır hele setlerden gecerken o vites ayarlamak yokmu bin pişman oldum keşke vitessiz alsaymışım diyorum 1999 mz vardı onda hiç bir vites sorunu yoktu bunda tümseklerden gecerken ki sorun yüzünden cok sorun cekersiniz birde ayaktan marş pedalını ters tarafa koymuşlar adamlar hiç deneme yapmamışlar demekki calıştırayım derken az kalsın motor ters tarafa yatıyor 60 km sonra bir vibrasyon yani titreşim olmaz bu yahu el insaf paramız yerli malında kullanalım dedik ama yazık keşke yabancı bir motor alsaydık kimseye tavsiye etmiyorum şekline bakıpta aldanmayın.........

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    merhaba Kanuni bobcat modeli var çok iyi servis mervis gördüğüm yok periyodik bakım dışında motor şu gayet iyi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar çin malı kullanıyosanız bakımını yaptıracaksınız ve en önemlisi motorun çin işi oldunu unutmayıp ona göre bineceksiniz çin malına iyi bakıp fazla zorlamazssanız sürekli aşırı uzun yollara çıkmazssanız (ara sıra bol mola verek olur) badallardan yavaş geçerseniz yağ karbiratör hava filtresi v.s işlerine dikkat ederseniz çin malıylada gül gibi geçinirsiniz

Motosikleti
    kanuni popcorn 90
    bende kanuni popcorn var gaza basınca lambaların hepsi patlıyor neden olabilir acaba başka bir sıkıntım yok kanuniden moturm su anda 11115 de
    [B][I]www ahmet-325.tr.gg[/I][/B]
    sonsuz paylaşım...:)

Motosikleti
    Kanuni Storm 150
    Storm 150 var bende.
    Ben memnunum açıkcası.

Motosikleti
    Honda BeaT
    Abimde Kanuni Caracal var ve hiç memnun deqil Honda'dan hiç bi zaman şaşmam.
    [B][COLOR="Red"]Honda BeaT Tutkusu:cat:[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"][COLOR="Black"] By JackAss[/COLOR][/COLOR][/B]

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı furkankyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yıllardır kullanıyorum motosiklet değerli arkadasım sorun yedek parçalarında ve motorunda
    ben her modelinin değilde bazı modellerinin cok problemli oldugunu duydum özellikle tiger 250 en ünlüsü burdaki kanuni servisi bile illallah etmiş tiger lardan,anladıgım kadarı ile scooter modelleri diger viteslilere göre daha dayanıklı ve daha az şikayet alıyor.sonucta cin malı işte..:(

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler