Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213

kanuni motosiklet kullanıcılarından memnun olan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni tiger
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi motordan çok ışık paneli ilgimi çekti.
    Bu paneli Ceket veya kaska monte ederek daha iyi görünmeyi sağlayabiliriz.
    Hoşuma gitti.Nereden bulabiliriz acaba?
    abi zaten amerikada daha çok öyle uygulanıyor. hatta tasarım yarışmaları da var.
    www.korayersoy.com adresinde o tür uygulamaları görebilirsiniz.
    msn e beni ekleyin ben yardımcı olurum size
    kucukayrintilar@hotmail.com

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:45 PM ----------

Öyle böyle...falan filan. Gönül isterdi ki. Türk malı bir motora göğsümü gere gere bineyim. Yanımdan çin japon alman italyan motoru geçerken de daha da dik durabileyim. Bu aslında o motormuş bu motormuş olayı değil. Yani yerli sanayimiz bir ürün üretmiş biz de elimizi taşın altına koyarız alırız dedik. Ama kanuninin yaptığı doğru değil. Yazık insanlara valla. Hadi kuralkan kendine güveniyorsa bana veya yakınımdaki birine bi daha kanuni satsın bakalım. Çok zor be. ama çok zor. Nedir abi ya.... alt tarafı 4 zamanlı 250 cc bir motor. Bunu da mı yapamıyoruz daha. Nedir bizim çilemiz ya...85 yılı aşmışız TC kurulalı hala daha 250 cc motor üretemiyor muyuz? Yuh valla bize, yazıklar olsun bize. Şeytan diyor ki, işi gücü bırak, otur kendine bi motor yap ya. Arkadaşlar benim iki tane oğlum var. Birinin adı Yiğit, diğerinin ki Yağız. Şimdi bunların adlarını jonathan ve james diye degiştirmem mi gerekiyor ya.... Vallahi sıkıldam billahi sıkıldım. E kuralkan...dön de yaptığın motora, ya da bi araya topladığın motora bi dönüp bak ya. Hiç mi yamaha görmediniz, hiç mi bmw motor görmediniz. Hadi görmediniz matrix filmindeki ducatiyi de mi kaçırdınız? Deli olacağım yaaaa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Beyler Ben Motor alcam scotr ama kredı kardım yoq senet ile çalısan bi yer warsa yardımcı olurmusunuz ankara saolun

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    dostum motor alacağın yerde kredı kartı değilde,
    nüfus kağıdın ile kredı çıkarılıyor sanırım,
    ben 2006 yılında o şekılde almıştım...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

ozanzumrut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150

kanuni

herkese selam bende kanuni kullanıcısıyım ve hiç problem yaşamadığım ve yaşandığınıda duymadığım bir modeli olan enduro 200 kullanıyorum.çok memnunum ben tatlı su motorcusu değilim yok yamur var binmeyeyim yok fırtına var binmeyeyimde demen her koşulda ve her mevsimde her gün motorsikletimle beraberim beni bir gün dahi yolda bırakmadı enduro 26 aydır.

askersss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA DEAUVİLLE NT 700 VA ABS 2006

Ben de

Selam.2004 te"0" kanuni hussar aldım satıcı sandıktan gözümün önün de çıkarıp bir kaç montaj işleminden sonra bana teslim etti eve varamadan motor elde! arka jant iflas. bir müddet uğraştım.3 ay sonra başka motor dan sökülmüş olduğu nu tesbit ettiğim(30 yıl hava kuvvetlerin de jet motoru tamir ,bakım ve onarımı yaptım ayrıca motor meslek lise si mezunuyum.)bir jant geldi.takıl dı akşam bıraktım, heyhat; sabah lastik yine yerde.baktım olacak gibi diil.geçersin tornanın başına jantın çapaklarını aldım 3 denemeden sonra lastik oturdu.ama soğudum .aldığım bayiye gidip kanuni CEETAH ile takas ettim.(AKILLANMADIM )Aman Allah'ım o daha problem.KROS yapacam ya!!!!!!! Yaptık krosu.Daha beter bir alet.ya beni motor dan soğutacak.Enişteme verdim.herhalde bana rahmet okuyordur.canım benim.Gelelim maddi boyuta2004 Yılı haziranı 2.650 hussar 2005 temmuz 1.500fark ödedim Ceetah aldım.onuda 500 ytl ye alanı dövecekler.(enişteye hediyeeeeeee) Istanbul'dan menşei belli olmayan 2005 model YA MA HA XT125X aldım motor haşat duruyor korozyonun bini bir para (3.500 ytl Ye aldım.)Attım transporter a (2009 ocak ta) getirdim.özel bir itina ve bakım sonra sı sezonu beklemeden şubatta çıkardım araziye.ŞÜKÜRLER olsun işte olay busüper bir şey.canım MAVİŞ im gitmediğim ve gidemeyeceğim bir yer yok onunla dostlar.sonuç; buda bana bir ders oldu.ÇİN İ BIRAK JAPON'U ÇÖPTEN AL daha memnun kalırsın.SAĞLICAK LA KALINIZ

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı askersss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam.2004 te"0" kanuni hussar aldım satıcı sandıktan gözümün önün de çıkarıp bir kaç montaj işleminden sonra bana teslim etti eve varamadan motor elde! arka jant iflas. bir müddet uğraştım.3 ay sonra başka motor dan sökülmüş olduğu nu tesbit ettiğim(30 yıl hava kuvvetlerin de jet motoru tamir ,bakım ve onarımı yaptım ayrıca motor meslek lise si mezunuyum.)bir jant geldi.takıl dı akşam bıraktım, heyhat; sabah lastik yine yerde.baktım olacak gibi diil.geçersin tornanın başına jantın çapaklarını aldım 3 denemeden sonra lastik oturdu.ama soğudum .aldığım bayiye gidip kanuni CEETAH ile takas ettim.(AKILLANMADIM )Aman Allah'ım o daha problem.KROS yapacam ya!!!!!!! Yaptık krosu.Dha beter bir alet.ya beni motor dan soğutacak.Enişteme verdim.herhalde bana rahmet okuyordur.canım benim.Gelelim maddi boyuta2004 Yılı haziranı 2.650 hussar 2005 temmuz 1.500fark ödedim Ceetah aldım.onuda 500 ytl ye alanı dövecekler.(enişteye hediyeeeeeee) Istanbul'dan menşei belli olmayan 2005 model YA MA HA XT125X aldım motor haşat duruyor korozyonun bini bir para (3.500 ytl Ye aldım.)Attım transporter a (2009 ocak ta) getirdim.özel bir itina ve bakım sonra sı sezonu beklemeden şubatta çıkardım araziye.ŞÜKÜRLER olsun işte olay busüper bir şey.canım MAVİŞ im gitmediğim ve gidemeyeceğim bir yer yok onunla dostlar.sonuç; buda bana bir ders oldu.ÇİN İ BIRAK JAPON'U ÇÖPTEN AL daha memnun kalırsın.SAĞLICAK LA KALINIZ

haklısın babacan , senin saçlar uzun mu gördüğüm arkadaşmısın diye merak ettim
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    uzun diil cankuş.(hala askerlikten kurtulamadım da)

Motosikleti
    _honda cbf 250_

pişmanım..

3 yıl boyunca seyhan 150 kullandım.sıfır olsun çinli olsun mantığından yola çıktım sıfır aldık.ama 2 gün önce aldığın 20000 km deki 2007 honda nın üstüne bindikten sonra gerçek çok meydanda 3 yıldır sürdüğüm traktörden başka bişey değilmiş..kanuni almayı düşünen arkadaşlar 40000 km.de olsun japon olsun,inanın kanuninin sıfırından 3 gömlek daha iyidir.japonun parçası pahalı diyenlere, sıfır olsun çinli olsun diyenlere,ilk motorun ucuz olsun diyenlere ,itimat etmeyin.40000 km deki japon sıfır kanuniden çooook iyidir..hem hangisinin parçası ucuzki bilen varsa söylesin.. sonra pişman olmayın...
    [B]2006_6_kanuni seyhan 150
    2009_7_honda cbf 250
    2010_3_bütün dolmuşlar benim[/B]

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı askersss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun diil cankuş.(hala askerlikten kurtulamadım da)
    babacan , şu an askerdeyim deme
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    emekliyim cankuş.hemde 5 yılı geçti."ALLAH" devlet e ve millet e zeval vermesin.

1.5 yıldır seyhan125t kullanıyorum ve çok memnunum daha bugün 2008 ybr kullandım doğal olarak kalite farkı var öyle aşırı bir fark yok bana göre benimkinin tek memnun olmadığım yani titreşim süren kişi için normal ama arkadakiler memnun değil bizimkiler ybr almadı diye çok üzülmüştüm ama benim kara oğlandan çok ama çok memnunum şimdilerde hızlı gitsin diye uğraşıyom motoru hep redlinede kullanıyorum tık demedi daha maşallah motoruma nazar değmez inşallah ha bide benimki 2004 model bu yıldan sonra çıkanlar cindemi türkiyedemi ne monte ediliyormuş ondan bazı sorunlar yaşatıyormus diye duydum ama sonuç olarak ben memnunum.

concor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni elite 100

kanuni elite 100 vites hakkında

merhaba arkadaşlar ben bu forumda yeniyim merhabalar öncelikle arkadaşım bendede kanuni elite 100 var ben memnunum ama benim bir sorunum var
    benim motorun vitesleri sanki geçerken zorlanıyomuş gibi oluyo yani mesela debriyajlı gibi hemen geçmiyo kanuni elite 100 kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim birde unutmadan bu motorların vites kutusu yağı ayrı olurmu yoksa sadece değiştirdiğimiz yağ mı oluyo şimdiden teşekkürler...

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı concor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben bu forumda yeniyim merhabalar öncelikle arkadaşım bendede kanuni elite 100 var ben memnunum ama benim bir sorunum var
    benim motorun vitesleri sanki geçerken zorlanıyomuş gibi oluyo yani mesela debriyajlı gibi hemen geçmiyo kanuni elite 100 kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim birde unutmadan bu motorların vites kutusu yağı ayrı olurmu yoksa sadece değiştirdiğimiz yağ mı oluyo şimdiden teşekkürler...
    Vites ile motor yatağı aynı yağı kullanıyor.Motorsikletlerde şanzıman yağı olmaz ..Vites geçişlerinde de yağın önemi vardır kullandığın yağ markası ve kalitesi ile alakalı...problem bu değilse senin motor yarı otomatik yanlış hatırlamıyorsam ozaman serviste şanzımanına bir baktır derim.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı UsTuRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahiben de kanuni yok ama arkadaşda Hussar var 2005 olmalı çünkü egzos krom kaplama sıfır gibi duruyor her türlü harekete rağmen (anlaınız siz) komuşumuzda da Seyhan 125 ( sanırım ) var onunda 1 yıl oluyo sıfır gibi hep tek teker yaptığı halde sanırım şansınız kötü ???
    iyi bakanlarda sorun olurken, umursamayanlarınki gıcır gıcır duruyorsa, tek şey söylenebilir : "sakınılan göze çöp batarmış".

konuyla alakalı değil gibi görünüyor ama, arabasına veya sahip olduğu mallara aşırı titiz olanları bir türlü anlamam bu nedenle. tamam elbette sen ona bakacaksın ki, o da sana baksın ama bunu abartmaya gerek yok. sonuçta bu bir "mal". parayla satın alınan bi "mal". o seni değil, sen onu kullanmalısın. demek ki neymiş, o kadar da "kasmamak" lazımmış.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    cup 100 var arkadaşımda hiç sorun yok
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

concor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni elite 100

selam

htmetin arkadaşım ilk önce ilgilendiğin için teşekkür ederim. kullandığım motor yağı castrol 10 40 yani benim vitesler sert gibi hani debriyajlı motorlar tık diye geçerya benimki biraz zor geçiyoo gibime geliyoo

ozanzumrut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    anlamadığım konu bazı kullanıcıları yere göğe sığdıramadığı motorunu diğerleri yok parçalandı yok dağıldı hemde aldığı gün nasıl oluyorsa sanki kasnaklı uçurtma ya rüzgarda kırıldı falan diyecekler nerdeyse ben anlamış değilim.kim yalancı kim doğru söylüyor kanuni kullanan herkes parasına göre iyi motor diyor.bu ne demek arkadaş param buna yetti aldım ama beni mahçup etmedi diğer çinliler gibi demek.
    Evet paran çoksa binersin hondaya yamahaya ama yoksa o zaman kanuni.
    niyemi aynı dediğiniz motorlardanda o 2,3 gömlek iyi çünkü.

Motosikleti
    Honda spacy alpha 110
    Peki Kanuni motor bu sıralar ne durumda. Üretim varmı kalite ne durumda?

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı zekizeki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki Kanuni motor bu sıralar ne durumda. Üretim varmı kalite ne durumda?
    Nazilli de üretime devam ediyor. Lakin mondial karşısında pek rekabet edemiyorlar sanırım. Problem yaşamamak adına mondial daha tercih edilesi gibi duruyor.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler