Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

kanuni motosiklet kullanıcılarından memnun olan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bazı şanssızlıklar yaşamış olabilirsin.

Ben de Tiger kullanıyorum ama akü haricinde bir problem yaşamadım.

Genelleme yapmasak iyi olur.
    ya hocam senin motorun zangır zangır titremiyormu? ne bileyim benim motorda bi problem var sanırım öle diyelim ama su gerçekki çok kötüüü
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tamyak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm . valla bende Kanuni bobcat modeli var çok iyi servis mervis gördüğüm yok periyodik bakım dışında motor şu an 4500 km de...
    Bobcat Kanuni'nin en iyi motoru... Tamamen Italyan dizaynı bir motor... Bu yüzden fiyatı da diğer Kanuni modellerinden daha pahalı...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    Alıntı furkankyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın derim ben abi servisten çıkamıyorum inan ki yedek parçaları çin olduğu için gerçi herşeyi çinde devamlı arıza veriyor yolda kaldım kaç kez bitane tiger kullanıcısı gördüm benzin döküp yakacam diyodu bi tanesini gördüm allah bunların belasını versin diyordu sadece bi kullanıcı olarak üzülmeni istemem mondial için ii diyorlar bi bak ya da honda cbr falan al üzülmeni istemem
    Kİm dedi dai sana mondial iyi diye alayı çin malı al birini vur ötekine bende MCT 250 kullandım SakKKın derim paranızı vermeyin 6000 km de dağılıodu bnmki zar zor çıkardım elimden sattım kurban kesicektim vallahi şu an 301 Seyhan ım var 3.viteste pati çekio motorunu satarsan RT125 Hyosung var bnm hoşuma gitti bi incele istersen tipide hoş Saygılar....neyazdım bea

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    bende de bi hussar var gördüğüm en beter motorlardan biri heralde.bence kanunilerin tamamına yakını kötü. geçenlerde bi tartışma olmuştu yine caracal kullananlar çok memnunmuş ben de şaşırmıştım hatta bayağı bi tartışmıştık kullanıcıları ile ama alanlar için hayırlı olsun almayanlar düşünmesin derim ben

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı furkankyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben memnun deilim ya siz...
    Yine bildik hikaye.Kanuni motosiklet kullanıcılarından memnun olan var mı? diye başlık açacaksın; sonra da ben memnun değilim ya siz diyeceksin, sonra da kenara çekilip koroyu dinleyeceksin.
    Neyinden memnun olmadığını, hangi modelden şikayetçi olduğunu yazsana arkadaşım.
    Ben Elazığ'da Kanuni Tiger kullanıyorum hiç bir şikayetimde yok. Bu paraya göre çok güzel bir motosiklet.Motosikletin daha kalitelisini istiyorsam da varsa param verir Honda BMV vs.vs. alırım.Bu kadar basit.
    abana1903 bunu beğendi.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

Kanuni Storm 150 kullanıyorum
    Almayın, alanlara engel olun.
    Hergün bir yanı buzuluyor.
    300 km de egzozu patladı
    2700 km deyim kontağı bozuldu
    Her 2 haftada bir direksiyon çatalını sıktırıyorum
    Fren musuru bozuldu
    Her yanından ses geliyor
    Ben memnun değilim kısacası

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine bildik hikaye.Kanuni motosiklet kullanıcılarından memnun olan var mı? diye başlık açacaksın; sonra da ben memnun değilim ya siz diyeceksin, sonra da kenara çekilip koroyu dinleyeceksin.
    Neyinden memnun olmadığını, hangi modelden şikayetçi olduğunu yazsana arkadaşım.
    Ben Elazığ'da Kanuni Tiger kullanıyorum hiç bir şikayetimde yok. Bu paraya göre çok güzel bir motosiklet.Motosikletin daha kalitelisini istiyorsam da varsa param verir Honda BMV vs.vs. alırım.Bu kadar basit.
    hocam senin motorun parasına bir sürü honda yamaha modeli var. param olsa honda alırım mazeret değil. bu kanuni denen firma resmen milleti yoluyo. nasıl bunlara para kaptırıyosunuz anlamıyorum. burda bi moped tamircisi var kapısında enaz 15 tane çin malı motor var. 3 bin 5 bin km de hepsi. birtane tiger vardı km sine baktım 3200, motoru bitmiş. yazık günah.

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı zeronero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam senin motorun parasına bir sürü honda yamaha modeli var. param olsa honda alırım mazeret değil. bu kanuni denen firma resmen milleti yoluyo. nasıl bunlara para kaptırıyosunuz anlamıyorum. burda bi moped tamircisi var kapısında enaz 15 tane çin malı motor var. 3 bin 5 bin km de hepsi. birtane tiger vardı km sine baktım 3200, motoru bitmiş. yazık günah.

Ya kim hortlattı bu topiği ?
    Tarihine bakmadan ben de balıklama daldım. Sonra ileriki sayfalara baktım ki yorum yazmışım meğer.
    Bu biraz da kullanıcı ve şans işi galiba.6000 kilometreye geldim bir sıkıntım yok. (Şeytanın kulağına kurşun)
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

motor kullanmayı öğrenin

kanuni seyhan 150 c kullanıyorum 2 nci motorum şikayetçi arkadaşlara soruyorum kaç yıldır motora biniyorlar,daha doğrusu motor kullanmayı biliyorlarmı diyarbakırdayım kuryeler dahil hepsi kanuni kullanıyo ayda 20000 km yapan va servis eski bir motorcu motorunda problem yaşayanlar acemiler arkadaş almış motoru rodaj dan haberi yok basıyo amcam eksozu yakıyo pistonu kızartıyo sonrada vibrasyon var diyo 6000 km yol yaptım hiç sorunum yokçok da memnunum

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    edittt...
    Kim hortlattı bunuuuuu Bende daldım :(
    Okan ACAR

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eniştemde ve 2 arkadaşımda seyhan 150-c var hepside memnunlar yanlız arkadaşın biri kaza yapmıştı gösterge tablosu komple değişti 300ytl ödedi.bana fazla geldi açıkcası.bende bayaa sürdüm eniştemin seyhanını titreşimi biraz fazla onun haricinde bi problem yok.karayolunda 130 gördüm dahada gitmezdi zaten.ama ybr nin cgl nin yerini tutmaz.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaslar hepimiz kanuniden çok sey bekliyorduk.fakat beklentilerimizi onlar karşılıyamadılar.yani suan uucuz çin malıyla yarışamayıp onlarda çine döndü ve olan oldu.yani ben yıllardır seyhan 250 kullanıyorum.hiç bir sorun yok ve üçüncü yüz bine gelen seyhanlar gördüm.(kurye olduğum için.)fakat hiç bir zaman hyolda kalmadı.hatta bizler seyhanlarla dünyayı bilene gezeriz derdim.sorun kanuni ramzey honda yamaha falan degil.sorun ucuz işçilik le edinilen dayanıksız mazemelerin piyasaya sürülmesi......

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bence tamamen kullanıcıya bağlıda olabilir.benim ilk motorum 3 ay oldu 4000 e geldim ve neredeyse problemsiz.oluşan ufak tefek arızaları ise servise götürüp ücretsiz yaptırıyorum.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    kanuninin kendi yaptıı motorlar iiydi
    fakat piyasayla rekabet edebilmeki için çine yaptırdıı motorlar pek ii sayılmaz
    mesela bobcat, scooter ama çok kaliteli bi üretim
    yada deer
    nide bunların benzeri scooterları var çin malı
    hadise bundan ibaret..
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    bobcat gilera lisanslı olduğu içindir
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    benim bi arkadaş var en baba çin motorunu kullandı ve sonra kanuni aldı kanunı ara sıra hafif arıza çıkartmasına rağman ben motorumdan çok memlunum diyo eee demek marka alsa ne olcak siz düşünün
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    MZ seyhan 251 etz , 301etz, 125 windy , 200Racer dışında Kanuni nin alınacak malı yok diye düşünüyorum tabi herkesin görüşü farklı bu saydıklarım kaliteili maldır

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuninin kendi yaptıı motorlar iiydi
    fakat piyasayla rekabet edebilmeki için çine yaptırdıı motorlar pek ii sayılmaz
    mesela bobcat, scooter ama çok kaliteli bi üretim
    yada deer
    nide bunların benzeri scooterları var çin malı
    hadise bundan ibaret..
    GKN arkadaşım haklı bnm üstte yazıklarım o anda aklıma gelenlerdi Çine yaptırdığı aletler harici alınabilir

esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooookkkkkkkkkkkkk

bende memnunum

orta sehpada marş ayağına sürtüyordu ve gıcık bi ses yapıyordu ilk aldığımda servise götürdüm hallettiler.

şuan bi arızası yok çok şükür.

henüz 1000 km yol yaptım.

bence ne kadar ekmek o kadar köfte

2200 ytl ye honda gibi bi performans beklemiyorum açıkcası ....

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400
    Bendede ilk olarak 2 sene önce hussar vardı.Tek kelime berbat.Kazık gibi bişiy ya.Adamı üstünden atıcak.Saçmaladım sadece onu aldıgımda.O paraya ikinci el süper vespalar vardı almadım:( sonra 1 milyara verdim.son olarakta gene kanuni aoldım ama PGO asıl markası.Hatta PGO evolation g-max diye geçiyo.Süper.TAvsiye ederim.Fakat diger arkadaşlarında dedigi gibi çin işte ne beklenir.Sıfır kanuni alacağına bi insan ikinci el honda vespa alsın bin kere iyi.Tabi bu benim fikrim...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler