Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

supermoto yapmak

Motovento
    REKLAM ALANI

cümleten selamın aleyküm aranızda yeniyim ilk motorum olucak ama daha önce motor kullandım

konuya hemen gireyim kuba black cat motorunu supermoto yapmak istiyorum bu konu hakkında bilgilerinizdeneyimli olan abilerimin yaptıkları veya yapmam gerekenler nedir?

şimdiden teşekkür ederim tekerinize taş değmesin nice uzun yollara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khaira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Semi-slick lastik, arka kuyruk/plakalık iptali, çanta demiri iptali, güzel bir sticker set (siyah+mor kaplama olabilir), motorun rengiyle uyumlu elcikler ve elcik korumalarla belki bir nebze Ön çamurluk biraz kısalırsa, sele de biraz daha düzleşirse daha da yaklaşabilir. Ekstra olarak bir gidon barı + bar için Protaper pad olabilir, pegler ve manetleri de şekilli şukullu bir şeylerle değiştirebilirsiniz. O çirkin aynaların da kesinlikle değişmesi gerek, gidon aynası kullanılabilir.

Bu söylediklerim sadece kozmetik değişiklikler. Yaptığınız her değişiklik kanuni açıdan başınızı ağrıtabilir. Eğer mekanik veya yazılımsal değişikliklere girmeyi düşünüyorsanız Black Cat'i satıp safkan bir Supermoto, mesela KTM 690 alabilirsiniz.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Böyle bir şey olur.
    doberman ve _recoo bunu beğendiler.

gönül isterki ktm sx125 ile başlamak ama ülkemiz şartlarında çok zor ben yasal olsun istiyorum bi yandan da arazi yapayım sadece aklımda jant konusu kaldı çıkmaza girdim ama öneriler için teşekkür ederim aklımdaki kaplama ise beyaz mor du zaten saolun

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Alıntı Mrkaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gönül isterki ktm sx125 ile başlamak ama ülkemiz şartlarında çok zor ben yasal olsun istiyorum bi yandan da arazi yapayım sadece aklımda jant konusu kaldı çıkmaza girdim ama öneriler için teşekkür ederim aklımdaki kaplama ise beyaz mor du zaten saolun
    Selamlar, önce bir karar vermeniz gerekiyor. Zira görüntü itibariyle benzer görünseler de enduro ve supermoto temelde çok farklı dinamiklere sahiplerdir. Safkan bir supermoto ile araziye girmememlisiniz

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    temeli on arka 17 jant ve lastik one 110 70 17 arkaya 130 yada 140 lastik.on ve arka fren merkezlerini guclendirme.fuclendirmeywceksen sinterli balata kullanma.on amortisoru sertlestirme.bunlar yeterli.tercihen yamaha wr135x yada hazir yapulmis honda crf250l alabilirsin

doberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Iron 883
    en önemli detay işlemler tamamlandıktan sonra instagrama reels olarak motoru benzinlikte çekip, arkaya https://www.youtube.com/watch?v=4WWg2fRyqOk şu şarkıyı ekleyip tüm 1000cc supersportları tokatlayacağını iddia etmelisin

jant olarak r25 mantıklı geldi ama benim aklımda olan ise jantları değiştirip farklı amaçta kullanmak hem arazi hemde off road

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    döküm çelik janttan supermoto olmaz, hele ki black cat gibi bir motora çok ağır gelir. imkanın varsa tel jant seti almalısın. ha bir de sm ile araziye girmemelisin diyenlere aldanma, 200 kilo 950 sm ile bile arazi yapabiliyorum ben.

Motopixel Selçuk motorun şeklini değiştirmişti hala satamadıysa sor bu insanların zamanı ve parası var demek ki böyle soru soruyorlar tek fakir ben miyim

amacım black catten yapmak başlıcaz bakalım bir yerden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler