Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pirelli vs Mitas Lastik

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi günler abiler ablalar ben pulsar n250 modelini kullanıyorum ve stok lastikleri çok kötü değiştirmeyi düşünüyorum ve bu iki lastik arasında kaldım siz hangisini öneririsiniz şimdididen teşekkürler.

https://www.motolastik.com/pirelli-d...7-66s-pmu32069

https://www.lastikdeposu.com.tr/mita...SAAEgKCLfD_BwE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    sport force bilmiyorum mitası 2 set kullandım iyidir.bridgestone s22 tavsiye ederim bayii 0546 223 16 16
    maximusti, bunu beğendi.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Bende aynı ikilemdeydim sonra biraz araştırdım,normal rossolarla aynı performansı vermiyor yorumu daha çoktu ondan dolayıda sport force taktırdım.Taktıralı 1500km oldu,geçen hafta hava güzelken şileye gittik arkadaşla lastiğin yanaklarını sıfırladım ona rağmen en ufak bi güvensizlik vermedi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Hiç mitas tecrübem olmadı,

Kişisel düşüncem, motosiklette lastik dendiği zaman;

1- Pirelli
    2- Metzeler

Diğerleri iyidir kötüdür yorumuna hiç girmem, Skuter'e bile Angel Scooter alırım, bir daha da düşünmem asla.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç mitas tecrübem olmadı,

Kişisel düşüncem, motosiklette lastik dendiği zaman;

1- Pirelli
    2- Metzeler

Diğerleri iyidir kötüdür yorumuna hiç girmem, Skuter'e bile Angel Scooter alırım, bir daha da düşünmem asla.
    Michelin Road 6 veya Anakee Road olma mı?

Ben kış başı V Strom'a lastik alacağım, sanırım Metzeler Tourance Next 2 olacak. Bir ara Scorpion Trail 2'ye yükseldim ama o çok performans odaklı gibi; çabuk bitiyormuş, lastikler artık çok pahalı, mümkün olduğunca fazla gitmesi lazım. (Benim için iki yıl makul, yılda 10.000 yapmıyorum...)

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin Road 6 veya Anakee Road olma mı?

Ben kış başı V Strom'a lastik alacağım, sanırım Metzeler Tourance Next 2 olacak. Bir ara Scorpion Trail 2'ye yükseldim ama o çok performans odaklı gibi; çabuk bitiyormuş, lastikler artık çok pahalı, mümkün olduğunca fazla gitmesi lazım. (Benim için iki yıl makul, yılda 10.000 yapmıyorum...)
    Olmaz diye bir şey yok tabiki, Türkiye şartlarında benim iki alternatifim var.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Rosso Sport, normal Rosso'ların üretilmediği ölçüler için yapılmış bir "alternatif lastik".
    Sport Force + ise normal Rosso'ların kafadan rakibi, bazı noktalarda daha bile iyi bir lastik.

Bu ikisi arasında saniye düşünmeden Mitas alırdım ben. Belki Rosso Sport daha uzun ömürlü olabilir anca.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler