Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Model yükseltmek hk

Motovento
    REKLAM ALANI
    Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Biraz kafanız karışmış belli ama sonunda CB 750 Hornet alınacak

Bugün 16 Bin TL zam yedi Ama hala kendi naked sınıfında rakipsiz.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı Khaira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bahsettiğiniz tüm motorlar gayet güzel lakin anlayamadığım bir durum var. Bu listedeki tüm motorlar bambaşka kullanım stillerinde ve boyutlardalar. CB750 Hornet’i alabilecek bütçeniz varsa neden Tracer 7-9 bakmıyorsunuz? Bu kadar aklınızdaysa neden listenin dışında kaldı anlayamadım ben.. Bu liste biraz daha şey gibi olmuş, 400 bin liraya kadar bütçem var bu bütçeyle ne alayım? SV650 ve CB650F olan listede neden CF Moto ve Voge var mesela?

Gönlünüzde olan motor Tracer’sa, ne alırsanız alın her dönüp baktığınızda ulan şurada bir Tracer olsaydı diye içinizden geçireceksiniz T9 biraz overkill olabilir, T7 diyorum ben.

Bir de 2500 km tecrübe, saf bir tork canavarı için bana az gibi geldi. Tabii ki siz daha iyi bilirsiniz kendinizi.
    2500 km sadece Nk250 üzerindeki tecrübem. 20k km şehir içi ve şehirlerarası tecrübem bulunuyor.

T9 bütçemin 2 tık üstünde kalıyor. listeye ilk girişte ilgimi çeken herşeyi almıştım ondan hepsi vardır. sv650 ve cb hornet arasındayım elimde olsa t9’dan vazgeçmem ama ekonomik şartlar t7’ye para ödemek istemiyorum çünkü t9’da aklım kalsın ki gayret göstereyim

değerli yorum için teşekkür ediyorum. söylediğiniz gibi naked touring sport touring adv arasında geziniyorum. cb hornet yürüyüşüne benziyor benimki

Alıntı Okan Sinan Ocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşim,

Seninki gibi 250 lik motor ile 2500 km lik minimal bir tecrübe ile çıkılabilecek maksimum nokta SV650 dir . Gaz kolu oldukça affedici ve makina olarak kendisini kanıtlamış yüzbinlerce km sağlıkla hizmet edecek bir motordur. Maalesef 400 cc bandındaki piyasadaki motorların hiçbiri için sağlıklı diyemem hepsinin ayrı ayrı kronik sorunları yada servis parça sıkıntıları var.

Sevgilerimle
    390 adv’ye sıcaktım ama 700 cc makinaların yanımdan geçişini izlemek istemediğime karar verdim. sizinle hem fikirim. teşekkür ediyorum.

Alıntı Punctum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz kafanız karışmış belli ama sonunda CB 750 Hornet alınacak

Bugün 16 Bin TL zam yedi Ama hala kendi naked sınıfında rakipsiz.
    vallahi öyle. rakipsiz de görünüyor. deli dolu birşey mi ondan emin olamadım. hafta sonu bayiye gideceğim gibi duruyor. biraz deli ise oldu bu iş.

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Alıntı nicknamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi öyle. rakipsiz de görünüyor. deli dolu birşey mi ondan emin olamadım. hafta sonu bayiye gideceğim gibi duruyor. biraz deli ise oldu bu iş.
    Ben henüz o aşamada değilim ama ciddi anlamda deli dolu bir makineymiş. Bu fiyata, bu güçte, bu donanımda, bu konforda başka naked yok!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler