Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

YAMAHA YZF R125 vs CF 250SR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ben R125 alırdım CF yerine. Temizi var mıdır odur budur falan başka bir konu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

@motomad aprilla güzel ,hyosung çok eski gözümde , Ktm ise renkleri hoşuma gitmiyor turuncu turuncu

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

@shruikan hız için almıyorum biraz havam olsun ,işe gidip git gel için alıyorum hafta sonu da gezmek için böyle motorlara bakıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:32 ----------

Alıntı abyasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF150 falan al, keyfine bak. Motosikleti öğreneceğin ve düşürmekten korkmayacağın bir motor olsun.

Supersport gözükecekse supersport da gitsin. Arkaya çanta atamıyosun bişi yapamıyosun bari hız yapabil.

B ehliyeti konusunda polisin tavrı çok güzel. Soylu bir yem attı, şimdi polis o yemden kazanıyor. "B ehliyeti vereceğiz" diye millete ceza yazıp yazıp para kazanıyorlar. İngilizce'de buna "Edging" diyorlar, sakın Google'da arama nedir diye. Arayacaksan da kimse yanında olmasın
    cbf 150 kurye gibi o yüzden almak istemiyorum
    abyasar bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)