Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Branda önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    motosikleti yazın bıraktığımızda çok sıcak oluyor hemen branda örtmemizda sakınca var mı? Yanar diye korkuyorum öyle bir tehlike var mı ona göre mi bir branda bakmalıyım önerebiliceğiniz bir branda var mı?
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben brandayı iki tarafta da koruma demirinin üstüne sıkıştırıyorum blok açıkta kalıyor havalanmış oluyor sıcaklık içerde kalmıyor. Sıcak motorun üstüne direk branda örtmek çok sağlıklı bir durum değil sıcak motora branda örtmekten tank padlerin yapışkanları hep aktı bende

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ben motoru parkedip kilitliyorum, zincirleri kilitle falan derken 5-10dk biraz zaman geçiyor, sonra yukarı çıkıp kaskımı montumu eve bırakıp, motosiklet botlarımı çıkarıp spor ayakkabı giyip, motorla yola çıkmadan önce düzgünce katlayıp dürüp eve bıraktığım brandayı alıp tekrar aşağı iniyorum, yani motoru parkedeli en az 15dk geçmiş oluyor, yeterince soğumuştur deyip brandayı örtüyorum.

Geçenlerde egzos sıcakken acele edip brandayı hemen örttüm, brandanın küçük bir parçası egzosa yapıştı, az bir iz kaldı. Brandada da 1 lira madeni para boyutunda delik kaldı. şimdi brandayı evden alıp aşağı inmekte o kadar acele etmiyorum soğusun iyice diye.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru parkedip kilitliyorum, zincirleri kilitle falan derken 5-10dk biraz zaman geçiyor, sonra yukarı çıkıp kaskımı montumu eve bırakıp, motosiklet botlarımı çıkarıp spor ayakkabı giyip, motorla yola çıkmadan önce düzgünce katlayıp dürüp eve bıraktığım brandayı alıp tekrar aşağı iniyorum, yani motoru parkedeli en az 15dk geçmiş oluyor, yeterince soğumuştur deyip brandayı örtüyorum.

Geçenlerde egzos sıcakken acele edip brandayı hemen örttüm, brandanın küçük bir parçası egzosa yapıştı, az bir iz kaldı. Brandada da 1 lira madeni para boyutunda delik kaldı. şimdi brandayı evden alıp aşağı inmekte o kadar acele etmiyorum soğusun iyice diye.
    Bi ara bende öyle yaptımda eziyet gelmeye başladı 2 sokak ötede benim otopark yangın çıkartır diye çekiniyorum kaliteli bi branda mı almak lazım acaba
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi ara bende öyle yaptımda eziyet gelmeye başladı 2 sokak ötede benim otopark yangın çıkartır diye çekiniyorum kaliteli bi branda mı almak lazım acaba
    Motorun başında 10dk oyalansan yeterince soğur sanırım.

Branda örtmek, sonra brandayı kaldırıp katlamak falan çok eziyet geliyor bana da. Bu yüzden kısa mesafe gideceksem motorla uğraşmayıp arabayla gidiyorum.
    ozan1991 bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    senelerce branda kullandım istanbulda direk güneş altında yeni sürülmüş motora defalarca branda çektim yanmadı sanmıyorum ki bir sorun olsun 2008 den bu yana motor sürerim daha branda güneşden yandı diye bir haberede denk gelmedim
    ozan1991 bunu beğendi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Şerefsiz kediler benim brandayı kevgire çevirmişler yine. 6 ayda bir branda yeniliyorum. Var mı uygun fiyata kaliteli branda yapacak tanıdığınız? Veya yakın zamanda branda yaptıran.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şerefsiz kediler benim brandayı kevgire çevirmişler yine. 6 ayda bir branda yeniliyorum. Var mı uygun fiyata kaliteli branda yapacak tanıdığınız? Veya yakın zamanda branda yaptıran.
    Benim branda da delikler oluşmuş, yağmurda seleye su gelmesin diye branda örtmeden önce seleye battal boy çöp torbası geçiriyorum. En kalınından branda da olsa yine delinecek eninde sonunda deyip pes ettim, çöp torbasını da ayda bir falan yeniliyorum.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu aşağıda link bıraktığımı kullanıyorum. Kötünün iyisi, az biraz yağmur geçiriyor ama 6 ay seni rahat idare eder.

https://www.hepsiburada.com/bylizard...za=By%20Lizard
    Beto87 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)