Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

GV 250 mi? Pulsar 200 mü? Dominar 250 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    D250 nin tek negatig yanı (izmir için) sıfırı 86 bin olan motorun ikinci elininin 79-80den baslaması.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    D250 üzmez sesi olsun duruşu olsun bilmeyen için pek 250lilik motora benzemiyor,ama sorunları da yok değil ben daha 850kmdeyim ama disk yamultma,TPS sensör arızası gibi şeyler başıma geldi üstelik 2023 modellerde bu sorun giderildi demişlerdi.Ama işin iyi yanıda şu ki garantili bir dominar alabilirseniz bunlar sorun değil disk i yarın veya öbür gün değiştirecekler (1 hafta sürdü süreç talep ve ürünün gelmesi dahil) sensör içinse yine bu hafta sonuna kadar bekliyoruz oda yaklaşık 1 hafta oldu.En azından aşırı olmasa da garanti varsa müşteriyi üzmüyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominar 250 cok guzel motor. Heybetli alet Benim cb250r yaninda baya ufak duruyor.

Agirligina da alisiyorsun 5 dk surunce. Agirligi cok konusuldugu icin onyargiliydim test etmeden once. Ama ivmelenmesi gaz tepkileri falan hosuma gitmisti. Frenleride gayet guzeldi.

Velhasil benim oyum dominar250 ye.
    Valla bir cb250r çok denemek istiyorum da daha denk gelemedim maalesef ara ara şunu satıp üstüne 20-25 koysam bir cb250r mi alsam demiyor degilim.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    ahali, bu rx3i işine ne diyorsunuz? parça var mı? kroniği var mı?

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bencede dominar 250 iyi olur doğru tercih olur ..

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    D250 üzmez sesi olsun duruşu olsun bilmeyen için pek 250lilik motora benzemiyor,ama sorunları da yok değil ben daha 850kmdeyim ama disk yamultma,TPS sensör arızası gibi şeyler başıma geldi üstelik 2023 modellerde bu sorun giderildi demişlerdi.Ama işin iyi yanıda şu ki garantili bir dominar alabilirseniz bunlar sorun değil disk i yarın veya öbür gün değiştirecekler (1 hafta sürdü süreç talep ve ürünün gelmesi dahil) sensör içinse yine bu hafta sonuna kadar bekliyoruz oda yaklaşık 1 hafta oldu.En azından aşırı olmasa da garanti varsa müşteriyi üzmüyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

Valla bir cb250r çok denemek istiyorum da daha denk gelemedim maalesef ara ara şunu satıp üstüne 20-25 koysam bir cb250r mi alsam demiyor degilim.
    Alma sansin varsa kesinlikle tavsiye ederim. Mt25, domi250, 250nk, duke250 hepsini az cok surdum denedim.

Hepsinin artisi eksisi var. Ama ilk cb250r surdugumde, 250 alirsam mutlaka cb250r olmali bu demistim.

Cok komple bir motor. Mesela Mt25 te cansiz alt devir kafani kurcaliyor. nk250 de kronik sorunlar, parca sikintisi, servis kafani kurcaliyor.

Duke cok keyifli bir motor. Ama ne bileyim spormoto kafa kurcaliyor burdada.

Domi250de agirlik ve kronikler kafayi kurcaliyor.

Cb250r da kafani kurcalayan birsey yok. Tertemiz. Sekli guzel, hafif, performansi iyi, saglam, kroniksiz. Motor komple. Suda kotuymus demiyorsun.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    CB250R'da vites göstergesi yok ve müthiş bir zincir şıkırtısı var. Eksileri bunlar.
    NK250 yedek parça ve malum lcd ekran (15.000 tl sadece ekran) dezavantajları bunlar yoksa motor çok iyi sınıfında bu paraya bu motor tam f/p motoru
    DOMİNAR 250 şehir için için ciddi ağır dolu depo ile 195kg galiba. Ayrıca sağa çekiyordu motor ve disk yamulma problemi vardı.
    DUKE 250 tek silindirliler içinde hepsinden güçlü ve torklu fakat küçük kalıyor maalesef boyutları. Ayrıca servis ve parçası maalesef pahalı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)