Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Cf moto mt650 vs voge 500 ds/x sizce hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motorum honda activa’ydı, servisi bakımı tam olmasına ve daha bir kaç bin km de olmasına rağmen bir gün E5 de giderken stop etti ve ciddi sıkıntı yaşadım, servisine götürdüm tam bir ay parça bekledim dağ taş activa’yken.
    Sonra mondial zat150 aldım millet delisin sen dedi, çok keyifli gezdim, bir kere mecidiyeköy’de stop etti ve çalışmadı, hemen civardaki bisikletçiden bozma servisine götürdüm, yakıt borusunu sinek tıkamış, temizledi 10 dk sonra yola devam.kaza yaptım yatırdım motoru, yan grenaj ertesi gün geldi takıldı, yola devam. Benden sonra çürütene kadar kardeşim kullandı.
    Sym joyride200 aldım, radyatör delindi servis kaynak yaptı, düşürdüm ön konsol yanı kırıldı, parça bulamadık.
    Burgman 400an aldım, parça kalitesi anlamında kullandığım en iyi motor, 10 yıldan fazla kullandım, el freni plastiğini çaldılar, servis tedarik etti, km/h sensörü kırıldı, servisi aynı gün tamir etti.
    Şimdiki x max’in parça kalitesi Burgman’ın iki tık altında, bakım harici servis işim olmadı.
    İlk d400ug’m az kullandım, bir kere servis gördü, parça işim olmadı.
    Şimdiki d400ug tur, bosch yakıt sisteminde fabrika çıkışı sorun varmış, fabrika geri çağırdı, servis 10 güne yeni parçasını getirdi, ne olur ne olmaz diyerek bujilerle beraber değiştiler.

İyi kötü yirmi yıldır hep motorum oldu çok şükür, hiç bir marka babamın oğlu değil. Fiyatına göre düzgün motor olursa tabiki alırım, bu iki marka kağıt üstü olmuş görünüyor ama kullanan-deneyimleyen arkadaşların yorumları önemli.

Nedense youtuber’lara da güvenemiyorum sanki bir çok şeyi filtreleyerek anlatıyorlar.
    Dostum ağzına sağlık, bütün mevzu bu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    youtubedekiler kro serseri zaten.her motosiklerin kalitesi belli çok zor değil anlamak.krank ve şanzımana zarar vermediysen geri kalan parçalar çok pahalı değil.geri kalan şey tercih meselesi.hangisinin dizaynını gücünü tipini begeniyorsan sana uygunsa onu alırsın.konuyu çok sulandırıyolrlar

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)