Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Honda Hornet 750

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Test motoru açmayı düşünüyorlar mı bayiler? En son Honda Türkiye "test motoru mu o ne" modundaydı, bayiler inisiyatif alıyordu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Test motoru açmayı düşünüyorlar mı bayiler? En son Honda Türkiye "test motoru mu o ne" modundaydı, bayiler inisiyatif alıyordu.
    millet çatır çatır test motoru ile video paylaşıyor honda tr vermese bile istanbul da birçok kişi test etti bile
    bu konuda ktm bmw triump biraz da yamaha iyi diyebiliriz

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ne kadar saçma Youtuber varsa hepsine denetmişler motoru. Her geçen gün sermayeden yana dötünü dönen Adventure İstanbul kanalının videosu tam skandal. R1250Gs harici hiç bir motoru sallamayan, o motoru bile 120 üstü hızlarda kullanamayan Yıldıray bile deli gibi övmüş motoru.
    Cyan, espresso, Green Arrow ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Herkese merhabalar,
    Salı günü aldığım CB750 Hornet’imle henüz 200 km kadar yol yaptım. Önceki motorum Dominar 400’dü. Cüsse olarak Dominarla hemen hemen aynı diyebilirim amaaa kıvraklık ve gücü dibine kadar hissediyorsunuz. Özelliklerini biliyorsunuz bahsetmeme gerek yok sanırım. Bi arkadaşımız rüzgar yiyor demiş. Naked motor rüzgarı yer tabi ki abi. Honda Road Sync uygulamasıyla motoru eşleştirdim. Apple music, navigasyon, gelen çağrı, gelen mesaj gibi şeyleri motorun ekranında görebiliyorum. Beygir gücü, tork ve motor frenine dair 3 kademeli ayarları yapabiliyorsunuz. Benim gördüğüm tek bir eksik var. Selesi dominardan biraz daha sert 😅😂 konfor sele alıcaz büyük ihtimalle. Henüz quickshifter taktırmadım ama o kadar seri ki gerçekten qs istiyor alet.
    Sorularınız vs olursa cevaplarım arkadaşlar.
    Mr.wind ve oialdemir bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet çatır çatır test motoru ile video paylaşıyor honda tr vermese bile istanbul da birçok kişi test etti bile
    bu konuda ktm bmw triump biraz da yamaha iyi diyebiliriz
    Çok dikkatli bakmadım da ben sancho kolacan falan gördüm. Bana test motoru vermelerini soruyorum.

KTM'den geçen haftalarda motor aldık, test motoru yoktu. 390 ADV
    Triumph'a da geçen sene gittik yaz civarı, Street Triple test motoru sorduk yok dediler Korlas'ta.

-

Eğer test motoru açacak bir bayi varsa şöyle 40-45dk kadar kullanarak özellikler merak ettiğim elektronikleri ve performans sürüşündeki huyunu suyunu bir görmek istiyorum. Hatta Youtube'a video da yaparım güzel olur da, 3 takipçili kanala 1 saat motor verecek bayi var mı Honda'da onu bilmiyorum. Duyan olursa DM
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    250r
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar saçma Youtuber varsa hepsine denetmişler motoru. Her geçen gün sermayeden yana dötünü dönen Adventure İstanbul kanalının videosu tam skandal. R1250Gs harici hiç bir motoru sallamayan, o motoru bile 120 üstü hızlarda kullanamayan Yıldıray bile deli gibi övmüş motoru.
    Nuri'nin dağıttığı yargılar hariç, bayadır izlemiyorum videolarını. Onlar da mı bozmuş yahu ?

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Doğru düzgün karşılaştırma hâlâ yok. Fiyata bakınca Honda'nın direk MT07'yi hedef aldığı açık. Soru, Honda'nın bu motosikleti bu fiyata üretmek için ne kadar taviz verdiği. Kabul edilebilir seviyedeyse Yamaha'nın çalışması gerekecek.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok dikkatli bakmadım da ben sancho kolacan falan gördüm. Bana test motoru vermelerini soruyorum.

KTM'den geçen haftalarda motor aldık, test motoru yoktu. 390 ADV
    Triumph'a da geçen sene gittik yaz civarı, Street Triple test motoru sorduk yok dediler Korlas'ta.

-

Eğer test motoru açacak bir bayi varsa şöyle 40-45dk kadar kullanarak özellikler merak ettiğim elektronikleri ve performans sürüşündeki huyunu suyunu bir görmek istiyorum. Hatta Youtube'a video da yaparım güzel olur da, 3 takipçili kanala 1 saat motor verecek bayi var mı Honda'da onu bilmiyorum. Duyan olursa DM
    öyle gel istediğin zaman test motorunu al değil ama test sürüş günü yapıyorlar ve sizde o gün içinde randevulu şekilde test sürüşü yapıyorsunuz olay bu
    sizin dediğiniz gibi test sadece bmw ve triumph ta var randevu al istediğin zamana gel test et
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle gel istediğin zaman test motorunu al değil ama test sürüş günü yapıyorlar ve sizde o gün içinde randevulu şekilde test sürüşü yapıyorsunuz olay bu
    sizin dediğiniz gibi test sadece bmw ve triumph ta var randevu al istediğin zamana gel test et
    Yoo sadece onlarda yok
    Yani test sürüş günü yapıyorlar da bu mesela bir ara GB'nin yaptığı gibi Ekip Akademi sürüş alanında falansa yine anlamsız oluyor. Şu an baktığımda sadece influencer'lara çalışmışlar gibi görünüyor, bakalım ayrı bir etkinlik falan bir şeyler yapacaklar mı. Cidden merak ediyorum (hem ne yapacaklarını hem motoru :D )
    F54 bunu beğendi.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nuri'nin dağıttığı yargılar hariç, bayadır izlemiyorum videolarını. Onlar da mı bozmuş yahu ?
    Nuri iyi aman nazar değmesin. Aslında hala kaliteli işler yapan bir kanal, güzel de geziyorlar ancak sanırım biz çok alıştık eski tip içeriklerine, şimdi reklam kokan videolar geldiğinde yadırgıyoruz.
    espresso bunu beğendi.

harabe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb 750 HORNET
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu teslim aldım bugün itibarıyla. Road 5 lastikli geldi şansıma bugünde yağışlıydı hava gece gündüz kadar fark var Dunlop ile. Motosiklet tam bir şehir oyuncağı. Scooterla yarışır bir kıvraklığı ve rahatlığı var. Ancak dediğim gibi oturaklı değil pek, rüzgardan fazlaca etkileniyor hafifliği ile. Rain modda dahil fazlasıyla agresif, düşük hız yüksek viteste biraz öksürme var, beklediğim tork yok. Vitesler ve sürüş tamamen performans odaklı geldi bana. Şanzuman, frenler çiçek. Sanırım Suzuki GSX-8S oturaklılık ve sakin karakter anlamında yine başarılı tarafta kalacak, hırçın çocuk bu ve MT7 olarak devam edecek. (MT7 kesin bir güncelleme yapar bu nwoktadan sonra.) Aksesuarlara baktım, gereksiz pahalı ve benim için işlevsiz şuan için. Küçük ön cam, koruma topuzu ve mono kapağa 11.800 TL istendi.
    Hocam hayırlı olsun, ben de bugün teslim aldım. Daha önce İzmir yükselişte kısa bir test yapma şansım olmuştu. Bugün motoru alıp eve gelirken ayak peglerinde ve elciklerde hafif bir titreşim hissettim. Test sürüşünde bunları anlayamamıştım. Sizin motorunuzda da aynı mı durum. Titreşim konusunda ne düşünüyorsunuz...

harabe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb 750 HORNET
    Alıntı KILINC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,
    Salı günü aldığım CB750 Hornet’imle henüz 200 km kadar yol yaptım. Önceki motorum Dominar 400’dü. Cüsse olarak Dominarla hemen hemen aynı diyebilirim amaaa kıvraklık ve gücü dibine kadar hissediyorsunuz. Özelliklerini biliyorsunuz bahsetmeme gerek yok sanırım. Bi arkadaşımız rüzgar yiyor demiş. Naked motor rüzgarı yer tabi ki abi. Honda Road Sync uygulamasıyla motoru eşleştirdim. Apple music, navigasyon, gelen çağrı, gelen mesaj gibi şeyleri motorun ekranında görebiliyorum. Beygir gücü, tork ve motor frenine dair 3 kademeli ayarları yapabiliyorsunuz. Benim gördüğüm tek bir eksik var. Selesi dominardan biraz daha sert ���� konfor sele alıcaz büyük ihtimalle. Henüz quickshifter taktırmadım ama o kadar seri ki gerçekten qs istiyor alet.
    Sorularınız vs olursa cevaplarım arkadaşlar.
    Bende bugün teslim aldım, elcik ve peglerde hafif titreşim var, senin hissiyatın nedir..

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı harabe35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlı olsun, ben de bugün teslim aldım. Daha önce İzmir yükselişte kısa bir test yapma şansım olmuştu. Bugün motoru alıp eve gelirken ayak peglerinde ve elciklerde hafif bir titreşim hissettim. Test sürüşünde bunları anlayamamıştım. Sizin motorunuzda da aynı mı durum. Titreşim konusunda ne düşünüyorsunuz...
    Sizede hayırlı olsun. Titreşim makul seviyede var evet, hangi motordan geçtiğinizde önemli, ben çok daha titreşimli ve güçlü çift silindir ve vtwin motorlar kullandım dolayısıyla kaymak gibi bana göre. 1000 km rodajından sonra o ciddi manada düşecektir göreceksiniz. Husqvarna Nuda 900 sahibi olmuş birisi olarak, ona çok benzeyen bir güç yapısı var ki o çok çok kuvvetli bir çift silindirdi. 100 km'yi devirdim ufak ufak gazlamalara başladım performansı müthiş. Dediğim gibi tek gördüğüm sıkıntı rüzgar dengesi. Maalesef Japonlar hala ekonomik sebeplerden ötürü Avrupalılar gibi naked motorlarda bu dengeyi yapamıyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru düzgün karşılaştırma hâlâ yok. Fiyata bakınca Honda'nın direk MT07'yi hedef aldığı açık. Soru, Honda'nın bu motosikleti bu fiyata üretmek için ne kadar taviz verdiği. Kabul edilebilir seviyedeyse Yamaha'nın çalışması gerekecek.
    Bu motosiklet Hondanın dişine kan değdirmiş, çok net söyleyeyim. MT07 bu motosiklet itibarıyla koltuğunu kaybetmiştir. Bide geleceğe dönük bir tahminde bulunayım. Hondanın Aprilia'nın zamansız yapıp tutturamadığı şeyleri becerme gibi bir olayı var. Aprilia Shiver 750 ve 900 diyorum. Çok yakında çift silindir 900-950cc'lik 100-120 hp aralığında torklu bir MT9 rakibi gelirse şaşırmayın...
    harabe35 ve blueway2 bunu beğendiler.

Motosikleti
    SD 1290R
    Dediğim gibi tek gördüğüm sıkıntı rüzgar dengesi. Maalesef Japonlar hala ekonomik sebeplerden ötürü Avrupalılar gibi naked motorlarda bu dengeyi yapamıyorlar.
    Rüzgar dengesinden kastınız nedir?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Vay canina..kimlerr kimlerle beraber yaaaa.
    En buyuk avrupacilardan green arrow da japon a dönmüss.

Simdiden 4-5 kisi oldu galiba..

Eee dedik arkadaslar,anlattik bunlari.neyse,cok iyi motor gule gule binin.
    Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Bu motosiklet Hondanın dişine kan değdirmiş, çok net söyleyeyim. MT07 bu motosiklet itibarıyla koltuğunu kaybetmiştir. Bide geleceğe dönük bir tahminde bulunayım. Hondanın Aprilia'nın zamansız yapıp tutturamadığı şeyleri becerme gibi bir olayı var. Aprilia Shiver 750 ve 900 diyorum. Çok yakında çift silindir 900-950cc'lik 100-120 hp aralığında torklu bir MT9 rakibi gelirse şaşırmayın...
    Tuono 660 varken neden öyle bir motor daha çıkarsınlar ki.
    Evet düzlükte biraz zayıf kalıyor ama sırf bu yüzden ayrı bir motor çıkarmazlar.

Noale'de şu an tam tersine Ninja 400'e kafa atmaya hazırlık var
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Alıntı harabe35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bugün teslim aldım, elcik ve peglerde hafif titreşim var, senin hissiyatın nedir..
    Dostum selamlar, ben rahatsız edici bir titreşim hissetmiyorum. Tabi ben rodajda olduğum için rain modda sürüyorum belki onun da etkisi vardır. Rodajdan sonra daha da yumuşatacaktır titreşimler diye tahmin ediyorum. Amaaaaa alet çok fenaaaaa! 😂😂😂😂 yüzümde pis bi sırıtışla sürüyorum hep 😏😏😏
    harabe35 bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı KILINC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum selamlar, ben rahatsız edici bir titreşim hissetmiyorum. Tabi ben rodajda olduğum için rain modda sürüyorum belki onun da etkisi vardır. Rodajdan sonra daha da yumuşatacaktır titreşimler diye tahmin ediyorum. Amaaaaa alet çok fenaaaaa! �������� yüzümde pis bi sırıtışla sürüyorum hep ������
    işte bu.

Kağıt üzerindeki bilgiler, yutuberların inceleme/reklam şeyleri ya da teknik özelikler falan hiç önemli değil. Sürerken insanın yüzünde oluşan sırıtış önemli. Hangi motor olduğunun hiç önemi yok, sürerken o pis sırıtışı sağlıyorsa süperdir, alemin en kral motorudur.

Motosikleti
    SD 1290R
    Sıfır alıp kullandığım motosikletlerden edindiğim izlenim o ki titreşim azalmıyor ama biz uyum sağlıyoruz. Birincisi alışıyoruz, eskisi kadar rahatsız etmiyor. İkincisi, titreşimin olduğu devirleri kullanmıyoruz, çabuk geçiyoruz.
    araltı bunu beğendi.

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7 sene oldu heralde mt07 yi bir türlü koltuğundan indiremediler. Hep koltuktayken üstüne oturdular olmadı..

Bakalım bu sefer Honda başarabilecek mi?

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)