Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Yeni sigorta yaptiran var mi? Fiyati ne oldu

Motovento
    REKLAM ALANI

2 gün önce yaptırdım ray sigorta en uygun teklifi veriyor hep ray sigorta dan yaptırıyorum .903 TL tuttu. N max 125 2022 sıfır km .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yeni yil sonrasi kisiye özel police dolayisiyla iyi suruculerin policelerinde %50 indirim olacakti.

Su an yeni sistem uygulanmaya basladi mi?

Bilgisi olan var mi?

MR.BERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    5 gün önce multistrada 950s için yaptırdım 2021-6.500 km: 1.800 tl

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Bugün arabanın sigortaları yenilendi.

2017 Model Toyota Corolla 1.3
    Sıfır hasar, en yüksek indirim oranı, karşıya verilan hasar ödemesi 5.000.000 TL ye yükseltilmiş sigorta tipi.

Trafik : 3.500
    Full Kasko : 5.500
    espresso bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Vovin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni yil sonrasi kisiye özel police dolayisiyla iyi suruculerin policelerinde %50 indirim olacakti.

Su an yeni sistem uygulanmaya basladi mi?

Bilgisi olan var mi?
    Ekim ayında 1350 tl ye poliçe düzenlenmişti , bugün diğer motora 990 'na düzenlendi , Ray Sigorta..

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    2013 Model Honda Cbf 150
    7. Basamak
    Yaş 48
    Kayıtlara geçen kaza sayısı: 0 (SIFIR)
    Geçen yıl 465 TL.
    Bu yıl: 1.195 TL.
    Gelen Zam: %155

2018 model Honda cb250r
    Yas 42
    Kaza yok
    1200 tl (3 taksit)

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Quick sigorta

Pulsar 200 ns yaş 39 1400 tl

Bu hafta yaptırdım

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    2014 NC750 1230 lira 3 taksit. 1 ay oldu.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Bende yeni yaptırdım. Motor Hero Xpulse 200 4v sıfır.

Hasarsızlık indirimi 7. basamak, Ray sigorta 1100 tl tuttu.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende yeni yaptırdım. Motor Hero Xpulse 200 4v sıfır.

Hasarsızlık indirimi 7. basamak, Ray sigorta 1100 tl tuttu.
    Üzerinize başka motor veya araba varmı da bu şekilde çıktı yoksa yok ama çıkan fiyat bu mu tşk ederim motorunuz da hayırlı olsun.

Motosikleti
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzerinize başka motor veya araba varmı da bu şekilde çıktı yoksa yok ama çıkan fiyat bu mu tşk ederim motorunuz da hayırlı olsun.
    Hocam uzun süredir üzerime kayıtlı arabam var ama arabanın sigortası (ve hasarsızlık indirimi) sanırım motosiklete etki etmiyor.

Motosiklet de elimdekileri sattım bunu aldım, yani şuan üzerime kayıtlı sadece bir tane motosiklet var. O yüzden hasarsızlık indirimim sürüyor. (7. basamaktayım)

Eğer üzerime kayıtlı 2 veya daha fazla motorum olsaydı 2. , 3. ve diğerlerinin hiçbirinin sigortasında hasarsızlık indirimi uygulanmayacak ve sigortaları çok yüksek çıkacaktı.

Geçen yıl 2 motorum varken ilkinin sigortası düşük, 2. motorun sigortası neredeyse diğerinin 2 katı çıkmıştı. Sebebini sorunca sigortacım durumu bana bu şekilde izah etmişti.

Birde hasarsızlık indriminde şöyle ince bir detay varmış, Bir motor aldınız ve yıl dolmadan sattınız diyelim, sonra yine bir motor daha aldınız ve yine 1 yıl dolmadan sattınız. Böyle böyle devam ederseniz hasarsızlık indiriminiz hiç ilerlemiyormuş. Poliçenin en az 1 yılı doldurması halinde indirim basamakları ilerliyormuş. Bunu duyunca baya şaşırmıştım.

Aslında bu sigorta da pahalı mı yoksa ucuz mu anlamadım, her şey o kadar zamlanmış ki fiyat konusunda bilincimi kaybettim desem yeridir. Plaka bastırmaya gittim dün, gişedeki kadın 150 tl dedi, yaw dedim araba değil bu 1 adet plaka, Evet beyefendi 150 tl dedi. Ya dedim 80 tl değilmi plaka basımı? Yok dedi beyefendi 150 tl. Ben şok oldum verdim parayı.
    Baktım arkamdaki millet bana gülüyor, abi sen eskide kalmışsın, bayadır birşeyler almadın galiba dediler bana.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Hocam uzun süredir üzerime kayıtlı arabam var ama arabanın sigortası (ve hasarsızlık indirimi) sanırım motosiklete etki etmiyor.

Motosiklet de elimdekileri sattım bunu aldım, yani şuan üzerime kayıtlı sadece bir tane motosiklet var. O yüzden hasarsızlık indirimim sürüyor. (7. basamaktayım)

Eğer üzerime kayıtlı 2 veya daha fazla motorum olsaydı 2. , 3. ve diğerlerinin hiçbirinin sigortasında hasarsızlık indirimi uygulanmayacak ve sigortaları çok yüksek çıkacaktı.

Geçen yıl 2 motorum varken ilkinin sigortası düşük, 2. motorun sigortası neredeyse diğerinin 2 katı çıkmıştı. Sebebini sorunca sigortacım durumu bana bu şekilde izah etmişti.

Birde hasarsızlık indriminde şöyle ince bir detay varmış, Bir motor aldınız ve yıl dolmadan sattınız diyelim, sonra yine bir motor daha aldınız ve yine 1 yıl dolmadan sattınız. Böyle böyle devam ederseniz hasarsızlık indiriminiz hiç ilerlemiyormuş. Poliçenin en az 1 yılı doldurması halinde indirim basamakları ilerliyormuş. Bunu duyunca baya şaşırmıştım.

Aslında bu sigorta da pahalı mı yoksa ucuz mu anlamadım, her şey o kadar zamlanmış ki fiyat konusunda bilincimi kaybettim desem yeridir. Plaka bastırmaya gittim dün, gişedeki kadın 150 tl dedi, yaw dedim araba değil bu 1 adet plaka, Evet beyefendi 150 tl dedi. Ya dedim 80 tl değilmi plaka basımı? Yok dedi beyefendi 150 tl. Ben şok oldum verdim parayı.
    Baktım arkamdaki millet bana gülüyor, abi sen eskide kalmışsın, bayadır birşeyler almadın galiba dediler bana.
    Tşk ederim benim sigortacı da sizin dediklerinizi söyledi o yüzden öğrenmek istedim, d250 var iken d400 ün sigortasını yapmamak için sordum, d250 nin satışını verip d400 e sigorta yapmam gerek ve 1 yılı geçmesi gerek sigortanın daha düşük çıkması için tekrar tşk ederim.
    SuleymanE bunu beğendi.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    2015 model ns200
    7,basamak
    1325 tl anadolu sigorta

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Yeni yaptırdım quick sigorta 1060 tl

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    7. basamaktan yaptırmışsın en indirimlisi değil mi o? Taşınmış işte hasarsızlığın.
    Ben Vespa'yı aldığımda işte dediğin durum oldu, sıfır vatandaş muamelesi, zart.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

haluk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250 Rally - Wave 110i - Crypton S - CB125F ...
    Merhaba. 2015'den beri sahibi olduğum kıçıkırık Honda Wave 110i cub motorumun trafik sigortasını 8. kademe hasarsızlık üstünden, biraz önce 3 taksitte toplam 1019 TL'ye Anadolu Sigortaya yenilettim. Bilginize
    Guven bunu beğendi.

KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Honda CB750 Hornet (2022 model)
    Trafik sigortası: 2132 TL
    Mtv 2023: 2110 TL
    Genişletilmiş kasko: 17200 TL
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7. basamaktan yaptırmışsın en indirimlisi değil mi o? Taşınmış işte hasarsızlığın.
    Ben Vespa'yı aldığımda işte dediğin durum oldu, sıfır vatandaş muamelesi, zart.
    Ama son 5 yıldır da üzerime kayıtlı motosikletler de vardı bence onların indirimi yansıdı. Hasarsızlık arabanınki arabaya motorunki de motora aktarılıyor diye biliyorum ben.

Artık tek motosiklet ve tek arabam var, kafam rahat. Sayı artınca işler karışıyor.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ama son 5 yıldır da üzerime kayıtlı motosikletler de vardı bence onların indirimi yansıdı. Hasarsızlık arabanınki arabaya motorunki de motora aktarılıyor diye biliyorum ben.

Artık tek motosiklet ve tek arabam var, kafam rahat. Sayı artınca işler karışıyor.
    Arada 3 ay mı 1 ay mı sallamayayım bir t süresi geçince aktaramıyorsun eskileri.
    Sayı artınca hesap kabarıyor =)
    SuleymanE bunu beğendi.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)