Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İBB - Whatsap Şikayet Hattı - (0552) 153 00 34

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    İBB-153 Whatsap hattına resim ve konum bilgisiyle beraber bildirilen şikayetleri daha hızlı gideriyorlar.

İBB-153 Whatsap hattı : (0552) 153 00 34

Geçen hafta metroda duraklara gelindiğinde, hoparlörden 2 -3 durak sonrasının anonsu geldiğini farkettim.
    Hemen vagon numarasını aldım ve saati kaydettim.

Bakırköy Metro durağından çıkarken İBB-153 çözüm hattı aracını görünce gidip durumu kendilerine bildirdim.

Bu arada Veliefendiden Sahil yoluna çıkarken sol şeritte bir rogar kapağının etrafı çukur.
    Oradan geçerken ödüm kopuyor. Durumu anlattım. Not aldılar ama whats ap hattı numarası verip konum bilgisiyle paylaşırsam daha çabuk çözüleceğini söylediler.

Cumartesi günü motorla cumartesi pazarına giderken Veliefendi önünden geçip,
    resim, video, konum bilgisiyle ibb-whatsap hattına bildirdim.

Pazartesi sabah telefonum çaldı. İskiden bir görevli rogarın tam konumunu soruyordu.
    (sonradan baktım, telefonum konumu BP önü olarak göndermiş. Sanırım 50 metre hata yapmış)

Araçlarının nerede olduğunu sordum. BP önünde, sahil yolu istikametindeydi.
    60-70 metre devam etmesini, sağ şeritte Acami sürücü bölgesine gelince parkedip 15 m ileri 15 m geri sol şeride bakmasını söyledim.
    Adam telefonda "bu adamı öldürür" yahu dedikten sonra "teşekkürler. halledeceğiz " deyip kapattı.

Kendim görmedim ama, arkadaşın söylediğine göre sanırım tamir edilmiş.

İstanbul ölçeğinde, bu türden hepimiz için tehlike arzeden durumları ibbwhatsap hattına bildirmeniz,
    hepimizin menfaatine olacaktır.
    .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İBB-153 Whatsap hattına resim ve konum bilgisiyle beraber bildirilen şikayetleri daha hızlı gideriyorlar.

İBB-153 Whatsap hattı : (0552) 153 00 34

Geçen hafta metroda duraklara gelindiğinde, hoparlörden 2 -3 durak sonrasının anonsu geldiğini farkettim.
    Hemen vagon numarasını aldım ve saati kaydettim.

Bakırköy Metro durağından çıkarken İBB-153 çözüm hattı aracını görünce gidip durumu kendilerine bildirdim.

Bu arada Veliefendiden Sahil yoluna çıkarken sol şeritte bir rogar kapağının etrafı çukur.
    Oradan geçerken ödüm kopuyor. Durumu anlattım. Not aldılar ama whats ap hattı numarası verip konum bilgisiyle paylaşırsam daha çabuk çözüleceğini söylediler.

Cumartesi günü motorla cumartesi pazarına giderken Veliefendi önünden geçip,
    resim, video, konum bilgisiyle ibb-whatsap hattına bildirdim.

Pazartesi sabah telefonum çaldı. İskiden bir görevli rogarın tam konumunu soruyordu.
    (sonradan baktım, telefonum konumu BP önü olarak göndermiş. Sanırım 50 metre hata yapmış)

Araçlarının nerede olduğunu sordum. BP önünde, sahil yolu istikametindeydi.
    60-70 metre devam etmesini, sağ şeritte Acami sürücü bölgesine gelince parkedip 15 m ileri 15 m geri sol şeride bakmasını söyledim.
    Adam telefonda "bu adamı öldürür" yahu dedikten sonra "teşekkürler. halledeceğiz " deyip kapattı.

Kendim görmedim ama, arkadaşın söylediğine göre sanırım tamir edilmiş.

İstanbul ölçeğinde, bu türden hepimiz için tehlike arzeden durumları ibbwhatsap hattına bildirmeniz,
    hepimizin menfaatine olacaktır.
    .
    https://i.hizliresim.com/gjbozpi.jpg
    Hem belediyenin hizmeti güzel hem de "bana ne yaa ben belediyeye küfreder geçerim gerisini takip etmekle mi uğraşacağım" demediğiniz, sorunu çözecek yerlere bildirdiğiniz için size de ayrıca teşekkür etmiş olayım.

Yapmayın böyle, bu ülkeden umudu kesmiştik, umut olunca insan daha çok acı çekiyor. (ironidir!)
    DickName, M.balibey, ufoz ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    yamaha mt-25
    karayolları,ilçe belediyeleri ve büyükşehir belediyesinin sorumluluk alanları farklı. böyle durumları doğru yerlere bildirmek lazım

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    "Yav zaten arayan olmuştur" demeyin bir sorun olduğunda gördüğünüzde arayın söyleyin.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karayolları,ilçe belediyeleri ve büyükşehir belediyesinin sorumluluk alanları farklı. böyle durumları doğru yerlere bildirmek lazım
    Normalde bildirimi yaptığın zaman, kendi sorumluluk alanlarında olmayan yeri diğer birime ihbar etmek görevleri arasında bulunuyor. Fakat bu whatsapp hattı gibi şeylerle sümen altı edilebilir. O yüzden yazılı veya online veya çağrı merkezi gibi ses kayıt profili ile oluşturulan ihbarlar daha hızlı çözülür.

Motosikleti
    CBR 500R '17
    Bilgilendirme için teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)