Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

geç kalınan bir değişim şu piyasada yeni motor alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    2016 yılından beri yamaha cygnus l kullanmaktayım, şu sıralar artık değiştirsem mi diyorum kilometre olarak 30 bine henüz gelmek üzere daha.
    değiştirmek için çok geç kaldığımı düşünüyorum çünkü bütün motorların fiyatları arttı.
    en azından benimkinden biraz daha iyi olan 0 km bir honda dio'ya geçmeli mi diye düşünüyorum yoksa değmez mi? kendi motoruma bakım masraf yapıp devam mı etmeliyim?
    levend84 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XCX
    Eger aradaki farki karsilayabiliyorsaniz degistirmekte fayda var. Gunun sonunda bunlar tuketim malzemesi, ne kadar guncel olursa ilerde bakimi ve satisi o kadar kolay olur.

Tabi eski ve kaliteli birseyi satip yeni ucuz ve kalitesiz birsey alirsaniz durum baska
    newhidalgo bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    satacağın motosikletin alacağın motosikletten aşşağıda kalır bir yanı yok bence kendi motosikletine bakım yap devam et tarz değişimi veya cc büyütmek değilse amacın üzerine vereceğin para bence boşuna
    newhidalgo bunu beğendi.

Elinizdeki ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa ve sıkıntı çıkarmıyorsa gereksiz bir değişiklik olur.Bakım yapıp devam edin.
    newhidalgo bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Cygnus L kullanmadim ama cygnus X 125 cc olani kullanmistim,dio,spacy falan hikaye,fena giden bir motordu.

Ayrica 30k km de birşey degil,ben 40k da crypton sattim alan kisi halen kullaniyor,zaten makina yeni yeni açiliyordu.

Bence dio alacaksaniz gereksiz masraf olur.tabi yine de siz bilirsiniz.
    newhidalgo bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)