Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Schaff vs Motopixel

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı

Yavv arkadaslar cok ilginc bir durum var.Yukardaki gsxnin muhtesem sesini dinlerken aklima geldi bu.

Bir tarafta sifir gevezelik,mukemmel ses kalitesi,mukemmel yollar,binbir cesit motor kullanip guzel geri bildirimler verip global takilan Schaff var,

Diger tarafta ise vik vik vik gevezelik yapan ,bindigi her motorda top speed deneyen,denerken hadi olmmmm 200 olur muuu tarzi ergen gibi konusan , zontes ci lokal youtuber motopixel.

Peki ilginc olan ne ?

Arkadaslar ilginc olan amator motopixel in 186k abonesi varken Scahff abimizin 156k abonesi olmasi.

Bu durum nasil aciklanabilir lan ?
    berk_cglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Schaff'ın videoları çok yorucu. İnsan izlerken yoruluyor. Sürekli viraj, sürekli yüksek tempo.

Selçuk ise değişik bir arkadaş, videoları merak uyandırıyor. İnsanlar "Ulan bu denyo gene ne saçmaladı?" diye videoları merak edip abone oluyor olabilir.
    ryangt, Green Arrow, panic adak ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motopixselin adı seksi. Motoziksek der gibi. Hiç şafta benziyor mu bir kere?

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Yav yok böyle bir ses :D

Motosikleti
    MT-07
    Ben schaaf’ı severim ve izlemekten zevk alırım. Hiçbir zaman apaçilik yaptığını görmedim. Diğerini de ne izlerim ne de yaptığı incelemeleri adam yerine koyarım.

Yalnız şöyle bir şey de var. Türkiye’de kaliteli içerik üretildi de bizim Türkler mi izlemedi die sormak da lazım.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosixseler selçük vs ıslak banyo terliği deseler dahi terlik alır

eray123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ZX-6R NİNJA
    elimizde o var yapcak bişey yok motorcumuhabbeti de var

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Çeri çöpü reklam yapan adam ile diğeri kiyaslanamaz.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Motopixel köylü kurnazı bi tip işte; gereksiz..

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Motopiksel in övdüğü motorlardan kesinlikle uzak durulmalı. Motorcu muhabbeti ve kolaçan hoşuma gidiyor samimi insanlar ve boş yapmıyorlar. Barkının olmadığı yerde motopiksel zerzavatı adam yerine konuyor ya ona yanıyorum. Dürüst inceleme istiyorsak yabancı kanallara muhtacız adamlar eşten, dosttan motor alıp inceliyorlar bayiden ateşleme karşılığı değil. Tarafsız adamlar.
    tommygun bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    genel youtube kullanıcı kitlesi muhabbeti seviyor bende ilk başta sadece motor sürüş ve motor sesi olarak deneme yapıyordum izlenme az takip az izlenme süresi az yani kitleyi elde tutamıyorsun ama iş konuşmaya gelince genel kitle birşeylerin anlatılmasını ve dinlemeyi seviyor tamamen bundan kaynaklı aynı şekilde ingiliz rj var mesela çok çok az konuşuruz soru cevap gibi vs de genelde egzozla pat pat gezen bir abimiz bilirsin muhtemelen sende o abimiz çok tutuldu çünkü genel motor sürücü kitlesi apaçiliği seviyor kendi yapmasa dahi izler o yüzden ya konuşup kafa ütüliyiceksin konu ne olursa olsun tabi biraz akıcı olmak şart ya da apaçi mode net görüntü net egzoz sesi ile popüler bir motorla yardırıcaksın

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:42 ----------

Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motopiksel in övdüğü motorlardan kesinlikle uzak durulmalı. Motorcu muhabbeti ve kolaçan hoşuma gidiyor samimi insanlar ve boş yapmıyorlar. Barkının olmadığı yerde motopiksel zerzavatı adam yerine konuyor ya ona yanıyorum. Dürüst inceleme istiyorsak yabancı kanallara muhtacız adamlar eşten, dosttan motor alıp inceliyorlar bayiden ateşleme karşılığı değil. Tarafsız adamlar.
    Bizim ülkede yüzde yüz net şekilde bilindik hiç bir motorla alakalı kanal büzüğü yiyip sürdüğü motoru gömmez ya da incelediği motoru gömmez hepsi

kolacan motorcu vs vs ama hepsi , bir sponsorluk içinde haliyle bütün markalarla iyi olalım kafasındalar nereden kim bizi tutur para koparırız

kafasındalar aralarında bunu yapabillen tek Barkın'dı zaten onunda sponsoru turşu markasıydı , beni silerler piyasadan korkusuyla yapmıyorlar bu işi,

ha derseniz sen neden bu işi yapmıyorsun motoru tanıyacak kadar kullanmadan motoru anlatmak saçma bir durum alıp 30 40 dk sürdüğün motordan anca ilk

sürüş hissiyatı diye bahsedersin oda inceleme olmaz ya da tanıdık motorunu 1 hafta vericek adam yok gündelik sürüş haftasonu virajlı vs yollara git bak

gibi o yüzden zor ama denk gelse affetmem bu fırsatı o da ayrı konu.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Motopixel 'in yaptığı reklamdan öteye gitmiyor. Firma sahibi motorunu kendisi anlatsa anca bu kadar ballandırabilir. Aslında burada eleştirebileceğimiz bir nokta yok. Çünkü kim olsa önce kendi cebini düşünür. Ama bunun devamlılığı olmaz. Çünkü artık inandırıcılığını kaybediyor.

Ayrıca videolarının açıklamalarına inceleme videosu, ilk izlenim vs demenin yerine reklam dese daha doğru olacaktır.

Maalesef yine ülke problemine girmiş gibi olacağım ama, söylediği doğru olsun yanlış olsun farketmez; milletimiz, ağzı iyi laf yapan, inandırıcılığı yüksek ve kendine güvenen profiller her platformda güçlü bir kitle yaratıyor ve çok seviliyor.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    100 Oktan' da Alişan işini çok iyi yapıyor. Barkın Abi' den sonra O ve M2 dışında samimi bir kanal takip etmedim.
    Erkin Bey vardı. O kamp işlerini daha çok seviyor. Karavan videoları yapıyordu en son. Ama Alişan ve M2 şuan izlenir tek içerik üreticileri bence.
    Hem maddi problemlerin farkındalar. İnsanları sırf reklam olsun diye çer çöp motorları aldırmıyorlar. Üstte adı geçen şahıs gibi.

Bu arada Alişan neredeyse Schaff gibi gazlayabilen bi adam. Gözümle gördüğüm için söylüyorum
    GoGi ve tommygun bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Motopixel, Schaaf gibi tempolu sürmeyi denese ve o şekilde çekim yapmaya kalksa aynı gün içinde 5 defa kötürüm kalır, 3 defa da ölür.
    berk_cglr, oialdemir ve DickName bunu beğendiler.

Motosikleti
    250r
    Reklamın iyisi veya kötüsü olmaz. Hepimiz öyle yada böyle biliyoruz motosiklet yayıncılarının sarı sitesini.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    İkisinin tarzı çok farklı , birinden hoşlanan diğerini izlerken sıkılabilir , seneler seneler evvel motosikleti aktif kullanamadığım zamanlar sade sürüş videoları benimde çok hoşuma gidiyordu sanki kendim sürüyormuşum gibi keyif alırdım şimdi ise sıkıcı geliyor , motosiklet veya otomobil hakkında düzgün konuşanlar daha çok ilgimi çekiyor , bu anlamda Nekipedia takibimde ama öyle her videosunu da sonuna kadar izlemiş değilim bazen sıkıyor insanı , Motopixel de bir ara çeşitli testler yapıyordu merak edip takip ettim , coldstart akü testini kapalı sıcak ortamda yaptığı için yoruma bir eleştiri yazdım , birçok kişi eleştiriyi doğru bulurken kendisi hiçbir şey yazmadı :D anladığım kadarıyla bu sitede Motopixel Selçuk dan baya bi hazzetmeyen var , kendisiyle festivallerde ve açılışlarda birçok defa karşılaştım , esasen naif biri ve binlerce takipçim var ben ünlüyüm modunda değildi , bu yönden takdir ettim ama bu videolarına katlanmam için geçerli bir sebep değil..
    berk_cglr ve oialdemir bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motopixel, Schaaf gibi tempolu sürmeyi denese ve o şekilde çekim yapmaya kalksa aynı gün içinde 5 defa kötürüm kalır, 3 defa da ölür.
    Kötürüm kalmak. ) iyiydi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genel youtube kullanıcı kitlesi muhabbeti seviyor bende ilk başta sadece motor sürüş ve motor sesi olarak deneme yapıyordum izlenme az takip az izlenme süresi az yani kitleyi elde tutamıyorsun ama iş konuşmaya gelince genel kitle birşeylerin anlatılmasını ve dinlemeyi seviyor tamamen bundan kaynaklı aynı şekilde ingiliz rj var mesela çok çok az konuşuruz soru cevap gibi vs de genelde egzozla pat pat gezen bir abimiz bilirsin muhtemelen sende o abimiz çok tutuldu çünkü genel motor sürücü kitlesi apaçiliği seviyor kendi yapmasa dahi izler o yüzden ya konuşup kafa ütüliyiceksin konu ne olursa olsun tabi biraz akıcı olmak şart ya da apaçi mode net görüntü net egzoz sesi ile popüler bir motorla yardırıcaksın

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:42 ----------

Bizim ülkede yüzde yüz net şekilde bilindik hiç bir motorla alakalı kanal büzüğü yiyip sürdüğü motoru gömmez ya da incelediği motoru gömmez hepsi

kolacan motorcu vs vs ama hepsi , bir sponsorluk içinde haliyle bütün markalarla iyi olalım kafasındalar nereden kim bizi tutur para koparırız

kafasındalar aralarında bunu yapabillen tek Barkın'dı zaten onunda sponsoru turşu markasıydı , beni silerler piyasadan korkusuyla yapmıyorlar bu işi,

ha derseniz sen neden bu işi yapmıyorsun motoru tanıyacak kadar kullanmadan motoru anlatmak saçma bir durum alıp 30 40 dk sürdüğün motordan anca ilk

sürüş hissiyatı diye bahsedersin oda inceleme olmaz ya da tanıdık motorunu 1 hafta vericek adam yok gündelik sürüş haftasonu virajlı vs yollara git bak

gibi o yüzden zor ama denk gelse affetmem bu fırsatı o da ayrı konu.
    Barkın'ın sponsorunu hatırlıyorum. Hatta o marka'yı ondan duymuştum ve Berrak Turşu markasının kornişon turşuları bira ile çok iyi gidiyor, hala ne zaman marketten turşu alacak olsam o markayı alıyorum, yoksa diğer markalara bakıyorum.

Ben video izleyemiyorum. Yok, 10 saniyeden sonra sıkılıyorum. Forumdan Gürcan ve Black'ın blogları var uzun uzun yazıyorlar, onları sıkılmadna okuyorum ama 10 saniyelik video bile sıkıcı geliyor. Hele konuşma falan varsa zaten niye ekranda konuşan birini dinleyeyim, çok önemli bir şey anlatıyor olsa üşenmez yazardı diyorum. Benim daha çok geziler ilgimi çekiyor, mesela Gürcan çok geziyor, gezdiğini de güzel yazıyor, fotolara saniyenin onda biri gibi kısa bir süre bakıp geçip yazıları okuyorum çünkü gezi yazılarında da gidilen yerler vb. bilgilerin dışında o gezilen yerlerin verdiği his daha önemli geliyor.

instagram'da Tuğçe ve Fatih'i ve Asil Özbay'ı takip ediyorum, onlar da çok güzel geziyorlar ama videoları izlemiyorum, fotoarı öyle hızlıca bakıp geçiyorum, yazdıkları, o anda yaşadıkları daha ilginç geliyor.
    levend84 ve Cyan bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın'ın sponsorunu hatırlıyorum. Hatta o marka'yı ondan duymuştum ve Berrak Turşu markasının kornişon turşuları bira ile çok iyi gidiyor, hala ne zaman marketten turşu alacak olsam o markayı alıyorum, yoksa diğer markalara bakıyorum.

Ben video izleyemiyorum. Yok, 10 saniyeden sonra sıkılıyorum. Forumdan Gürcan ve Black'ın blogları var uzun uzun yazıyorlar, onları sıkılmadna okuyorum ama 10 saniyelik video bile sıkıcı geliyor. Hele konuşma falan varsa zaten niye ekranda konuşan birini dinleyeyim, çok önemli bir şey anlatıyor olsa üşenmez yazardı diyorum. Benim daha çok geziler ilgimi çekiyor, mesela Gürcan çok geziyor, gezdiğini de güzel yazıyor, fotolara saniyenin onda biri gibi kısa bir süre bakıp geçip yazıları okuyorum çünkü gezi yazılarında da gidilen yerler vb. bilgilerin dışında o gezilen yerlerin verdiği his daha önemli geliyor.

instagram'da Tuğçe ve Fatih'i ve Asil Özbay'ı takip ediyorum, onlar da çok güzel geziyorlar ama videoları izlemiyorum, fotoarı öyle hızlıca bakıp geçiyorum, yazdıkları, o anda yaşadıkları daha ilginç geliyor.
    Blog ta en önemli husus girizgah ve onemli noktalari fotolarla desteklemek.gerisi basit ve akici yazim stili.

Normalde uzun bloglari okumaktan sıkılırım.ama @black ve @gürcan iyi yaziyor insanı kasmiyor..
    espresso bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Blog ta en önemli husus girizgah ve onemli noktalari fotolarla desteklemek.gerisi basit ve akici yazim stili.

Normalde uzun bloglari okumaktan sıkılırım.ama @black ve @gürcan iyi yaziyor insanı kasmiyor..
    Konu sahibini engelledigim icin begenemedim hocam, tesekkurler.
    levend84 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)