Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Schaff vs Motopixel

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu sahibini engelledigim icin begenemedim hocam, tesekkurler.
    Puhagahaca bu kadar komik bisey olamaz..boyle bisey oldugunu bilmiyodum,motosiklet.net in en guzel guzelligi bu olabilir.

Ama daha da guzeli engelledigin bir adamin actigi konuya yorum yapilamamasi olurdu.

Coook daha guzeli ise benim engelledigim adamlarin actigim konulara yorum yapamamasi olurdu..butun parazitlerden kurtulurdum lan..keske gelse bu ozellik.

İngillidim icin bigininimidim hicim! Heyyy allahimm,neyse.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Adam artur da seni cagirmiş gitmemişsin.

Ayip etmissin hirbocan
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam artur da seni cagirmiş gitmemişsin.

Ayip etmissin hirbocan
    Birincisi gitmek zorunda degilim.ikincisi bira gurusuna mesafeliyim.Ucuncusu babamin hastaligi nedeniyle bir yere gidecek durumda degildim.

Ve gitmedim.diye bana "cagirdim bu dingili gelmedi" dedi.

İyi ki gitmemisim aq.tipe bak

Motosikleti
    ......
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birincisi gitmek zorunda degilim.ikincisi bira gurusuna mesafeliyim.Ucuncusu babamin hastaligi nedeniyle bir yere gidecek durumda degildim.

Ve gitmedim.diye bana "cagirdim bu dingili gelmedi" dedi.

İyi ki gitmemisim aq.tipe bak
    Yahu forumda hepi topu kaç kişiyiz,ne gerek var tatsizliga,aranizda ne gecti bilmiyorum ama ciddi kufur hakaret yoksa barişin gitsin.

Hee,gidersin gitmezsin kisinin kendi kararidir.

Sende herşeye aliniyorsun be hirbocan.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Yahu forumda hepi topu kaç kişiyiz,ne gerek var tatsizliga,aranizda ne gecti bilmiyorum ama ciddi kufur hakaret yoksa barişin gitsin.

Hee,gidersin gitmezsin kisinin kendi kararidir.

Sende herşeye aliniyorsun be hirbocan.
    Kendisi küfürlü video paylaştığından beri yok hükmünde aslında... (Küfürleri sansürleyerek yazmıştım da sildim sonra.)
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendisi küfürlü video paylaştığından beri yok hükmünde aslında... (Küfürleri sansürleyerek yazmıştım da sildim sonra.)
    Hangi video abi,görmedim.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Hangi video abi,görmedim.
    Şu mesajındaki video. (Silinmediyse...)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ahaha ciddiye mi aldin sen bunu allah canini almasin cyan

Sunun gibi komik bir video olsun dedim ama bende yetenek yok tabi

Motosikleti
    ......
    Oha,cidden ayip etmiş,ulan alt tarafi bir motosiklet kerameti ne?ha 3 litre yakmis ha 5 litre.değer mi kufur etmeye.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Oha,cidden ayip etmiş,ulan alt tarafi bir motosiklet kerameti ne?ha 3 litre yakmis ha 5 litre.değer mi kufur etmeye.
    Ahsga valja saka olsun espri olsun diye yaptim..cok da umrumda yani milletin inananio inanmamasi..haaa yalan soyluyosun diyenlere uzuldum tabi boyke sikko bir konuda yalan mi soylenir..ama sen bile ilginc olginc yorumun olmus neyse..boyle seyleri takmiyorum

MR.BERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    Türk kanalı olarak sanırım sadece 100 oktan kaldı adam gibi, yabancılardan da Fotnine.
    oialdemir bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motopixel, Schaaf gibi tempolu sürmeyi denese ve o şekilde çekim yapmaya kalksa aynı gün içinde 5 defa kötürüm kalır, 3 defa da ölür.
    Yine de "iyilerden bilirdik" demezdik, diyemezdik herhalde.
    tommygun bunu beğendi.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Ben çocukluğumdan beri hep yabancı basını Youtube'da seyrettim ve dergilerini okudum.Ve seyretmeye de devam edeceğim.En iyi anlatım en iyi çekim onlarda.Onlarla tanışmak benim hayalimdi.2019'da beni Almanya'ya davet ettiler ve Avrupanın en büyük motor dergisi olan ''MOTORRAD'dergisi ekibiyle 3 gün geziye katıldım.O kadar üst düzeydeler ki karşılaştırma videolarında benzine,otele kalmaya harcadıkları para kurtarıyor mu diye sordum.Onlarda dergi satışı olmasa sence bu kadar masraf edilir mi gibilerinden şeyler söylediler.Ve gerçekten hepsi üst düzey sürücüler.
    Hatta o kadar iyiler ki Niye Moto Gp'de değilsiniz fln demiştim
    Yabancı basına yakın anlatan ;Alişan Fidan var sadece Türk olarak onu izliyorum.
    Motopixel'miş,Kol Açan'mış bayi olsam ben onlara motor bile vermem.Motorla alakaları yok.O kadar aboneyi haketmiyorlar.
    MOTORRAD,1000PS Almanca bilmenize gerek yok,Youtube da ayarlardan Türkçe Dil seçeneğini açın oradan Türkçe altyazılı seyredin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine de "iyilerden bilirdik" demezdik, diyemezdik herhalde.
    Çünkü gerçekten sürmeyi bilmiyorlar.
    tommygun, GoGi, oialdemir ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Sevdiğim bir siyasetçiden alıntı yapacağım. Alişan bunlara sürüş becerisinin zekatını verse Valentino Rossi, Mick Doohan filan olurlar
    M2 kardeşimiz hariç tabi ki. Kendisi memleketimizin Royal Jordanian şubesidir.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesele motora binebilmekte değil, izleyiciye binmemekte, bindirmemekte.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesele motora binebilmekte değil, izleyiciye binmemekte, bindirmemekte.

https://imgyukle.com/f/2022/08/16/nVb7OM.jpg
    Burada sizinle fikir olarak ayrılıyoruz. İyi motosiklet süremeyen adam motosiklet ile ilgili video çekmemeli.
    Bu benim fikrim. Burası özgür bir ülke herkes istediğin yapar. Ama iş yavan olur. Tat kaçırır. İnandırıcılığı olmaz.

Barkın abi defalarca CSS' ye katılmış bir adamdı. Kısa da olsa bir yarış geçmişi vardı. Bu yüzden motorları limitlerinde kullanıyordu.
    Cadwell Park bile motosiklet sürmüş bir adamdı.

Bir kaç dil bilen kültürlü ve mükemmel bir anlatıcıydı. Tonlaması, diksiyonu ve Televizyon programı tecrübesi vardı.
    Videolarını izlerken motosikletiniz olmasa bile varmış gibi bir hisse kapılıyordunuz. Benim gibi kafasında motosiklet olan
    ama almaya cesaret edemeyen bir sürü adama motosiklet aldırdı. Öyle apaçi gibi de değil. Benim aldığım ilk şey kask olmuştu.
    Sonrasında ekipmanları toplayıp eğitime gitmiştim. En sonunda motosiklet almıştım. Belki onun sayesinde bizim neslimizde bir sürü adam
    bu işi çok doğru bir bilinç ile başladı.

Alişan tıpkı barkın abi gibi aynı yolda yürüyor. Benim gözlemim bu. Çok iyi bir sürücü. Efendi gibi kontrollü gitmeyi öğütlüyor.
    Ama yeri geldiği zaman it gibi sürmeyi hakkıyla beceriyor. Viraj yapıyor. Gazlıyor. Motoru limitlerine kadar deniyor.
    Tıpkı Barkın Abi gibi. Bence onun vefatıyla kavuk ona geçti. Kafasında tutmayı da beceriyor. İnsanları doğru şeyleri öğütlüyor.
    Emin olduğu motorları öneriyor. Onun gibi iyi bir anlatıcı ve yabancı basını da takip ediyor. Kariyerde Motoron Dergisinde başladı.
    İşi mutfağında öğrenmiş samimi düzgün bir adam. Ve böyle olmaya devam ediyor.

Yani bu işler öyle bi kanalda kurgucuyum. Hadi gidip motosiklet editörü olayım deyince olmuyor maalesef.
    Barkın abi gibi Alişan gibi sürmek için yürek lazım. Beceri lazım. Eğitim lazım.
    GoGi, tommygun, Motoseverrr ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada sizinle fikir olarak ayrılıyoruz. İyi motosiklet süremeyen adam motosiklet ile ilgili video çekmemeli.
    Bu benim fikrim. Burası özgür bir ülke herkes istediğin yapar. Ama iş yavan olur. Tat kaçırır. İnandırıcılığı olmaz.

Barkın abi defalarca CSS' ye katılmış bir adamdı. Kısa da olsa bir yarış geçmişi vardı. Bu yüzden motorları limitlerinde kullanıyordu.

Bir kaç dil bilen kültürlü ve mükemmel bir anlatıcıydı. Tonlaması, diksiyonu ve Televizyon programı tecrübesi vardı.
    Videolarını izlerken motosikletiniz olmasa bile varmış gibi bir hisse kapılıyordunuz. Benim gibi kafasında motosiklet olan
    ama almaya cesaret edemeyen bir sürü adama motosiklet aldırdı. Öyle apaçi gibi de değil. Benim aldığım ilk şey kask olmuştu.
    Sonrasında ekipmanları toplayıp eğitime gitmiştim. En sonunda motosiklet almıştım. Belki onun sayesinde bizim neslimizde bir sürü adam

Alişan tıpkı barkın abi gibi aynı yolda yürüyor. Benim gözlemim bu. Çok iyi bir sürücü. Efendi gibi kontrollü gitmeyi öğütlüyor.
    Ama yeri geldiği zaman it gibi sürmeyi hakkıyla beceriyor. Viraj yapıyor. Gazlıyor. Motoru limitlerine kadar deniyor.
    Tıpkı Barkın Abi gibi. Bence onun vefatıyla kavuk ona geçti. Kafasında tutmayı da beceriyor. İnsanları doğru şeyleri öğütlüyor.
    Emin olduğu motorları öneriyor. Onun gibi iyi bir anlatıcı ve yabancı basını da takip ediyor. Kariyerde Motoron Dergisinde başladı.

Yani bu işler öyle bi kanalda kurgucuyum. Hadi gidip motosiklet editörü olayım deyince olmuyor maalesef.
    Barkın abi gibi Alişan gibi sürmek için yürek lazım. Beceri lazım. Eğitim lazım.
    Alisan sen misin ?

Olm afrikayi neden satip gittin dandik agusta falan aldin..ama reklamdan guzel indirim almisindir,hakkindir ama gozumuz yok.

İyi gunlerde kullan
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Aynen benim kardeşim. Geçen hafta '' Aynalı Tahir Remake '' çekiliyordu. Niye gelmeden sete. Agusta ile seni '' Cennet Mahallesi '' atardım.

Motosikleti
    CBR 500R '17
    Sırf motopixel değil bütün türk kanallarında (aea da başlarda buna dikkat ediyordu fakat 2016dan sonra falan nedense o da ballandıra ballandıra anlatmaya başladı) motorları övme var bu çok ilginç geliyor. Özellikle yüksek cc pahalı motorlarda rakipleriyle kıyaslama, eksik yerleri vurgulama gibi şeyler yok adam africa ya da çok iyi çok güçlü çok dengeli diyor v4e de gse de çünkü adam kafasında saçma sapan motorlarla kıyaslıyor. Yurtdışında özellikle yazılı basında bazen denk geliyorum adam eksileri tak tak sıralıyor bu motor 20bin euro etmez o paraya şunları alırım vs gibi net yorumlar yapıyorlar. Belki seyir zevki için yapıyorlardır gerçekten de aeanın hayabusa videosu falan çok zevkliydi 10ar kere izlemişizdir zaten yalnız almayı düşünen adam hayal kırıklığına uğrayabilir bu çok ağır virajı kötü 30000de kroniği varmış bunları niye anlatmadın vs vs diye.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İkiside aynı zamanda Motoron'da editörlük yapıyorlardı.O yüzden aynı kafadan olmaları biraz normal.Eskiden hem motor bulmak çok zordu.Hemde motorun çekimlerinden çok anlatımlarıyla ön planda olmak zorundaydılar.Çünkü dergide var olabilmen için.Barkın Ybr videosu çektikten sonra Facebookta mesajlaşmıştık.Çok iyi sürmekte bir yere kadar diyordu.Kaleminin de güçlü olması gerekiyor demişti.
    oialdemir bunu beğendi.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)