Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Olm boşver sıfır 250 cc'yi, o paraya yüksek cc eski Japon var

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ilker a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çok geçmiş olsun.

Motosikletle mi oldu kaza?
    Çok teşekkür ederim. Evet, motor kazası yaptık. Çok şükür motorda hasar yok, koruma takozum yamuldu sadece.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 hafta önce Edirne'de kaza yaptım. Sol diz ve sağ el bileğimi kırmadım ama çok kötü zedeledim. Düzelmeye, toparlamaya çalışıyorum. Muhtemelen daha 1 hafta daha süremeyeceğim.
    abi geçmiş olsun. inşallah bir an önce toparlarsın.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı maximusti, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi geçmiş olsun. inşallah bir an önce toparlarsın.
    Çok teşekkürler. Bakalım, inşallah diyelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

Alıntı kuva.la adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim bu konu kafamı son zamanlarda çok kurcalıyor, forumda görünce de resmen benim için açılmış dedim . MT-03 660cc tam olarak aradığım motor. Tek silindirin sağlam torku ve "kurşun geçirmez" denen Tenere bloğuyla 150.000TL civari fiyatlarda sarı sitede. O paraya ikinci el ölü MT-25, sıfır çinli hintli almaktansa 15 yaşlarındaki bu motoru almak kafama çok daha fazla yatiyor ama öğrenci olarak ne kadar masraf cikarir ve altından kalkabilir miyim bilmiyorum. Siz ne diyorsunuz büyük bir hata mı olur, bi cf moto alıp önüme mi bakmalıyım
    Hiçbir motorun "kurşun geçirmez" ya da "ölümsüz" olmadığını, her parçasının belli bir kullanım ömrünün olduğunu düşünmemiz bize daha sağlıklı karar verdirir. Ben öğrenci olsam cesaret edemezdim eski motora.
    RecepAlışkan ve kuva.la bunu beğendiler.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 hafta önce Edirne'de kaza yaptım. .
    Geçmiş olsun.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    Teşekkürler Osman Ağa

RecepAlışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    2 hafta önce Edirne'de kaza yaptım. Sol diz ve sağ el bileğimi kırmadım ama çok kötü zedeledim. Düzelmeye, toparlamaya çalışıyorum. Muhtemelen daha 1 hafta daha süremeyeceğim.
    Allah şifa versin Tez zamanda sağlığınıza kavuşma dileiyle Sağlıcakla nice yollara
    tommygun bunu beğendi.
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı RecepAlışkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah şifa versin Tez zamanda sağlığınıza kavuşma dileiyle Sağlıcakla nice yollara
    Teşekkür ederim.

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Çok teşekkür ederim. Evet, motor kazası yaptık. Çok şükür motorda hasar yok, koruma takozum yamuldu sadece.
    Çok geçmiş olsun Kaan hocam Çok üzüldüm, inşallah enkısa sürede toparlarsın. Motorda birşey olmamasına sevindim. Çok geçmiş olsun.
    Peki nasıl oldu kaza?
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı iskampavya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun Kaan hocam Çok üzüldüm, inşallah enkısa sürede toparlarsın. Motorda birşey olmamasına sevindim. Çok geçmiş olsun.
    Peki nasıl oldu kaza?
    Çok teşekkürler. Tamamen kendi kazmalığım nedeniyle oldu. Dikkatsiz bir anımda panik fren yaptım, haliyle yapıştım yere. Sol diz kapağımı yandan kaldırıma vurdum. Yandan vurunca korumalı kotun impactec korumaları da bir işe yaramadı. Dizimi vururken de sağ elimi yere vurmuşum, o sırada da el bileğimi incitmişim. Kalktığımda 2 tarafımda da ağrı vardı. Kırmış olduğumu düşündüm, polisler geldi beni hastaneye götürmek istediler. Eğer kırmışsam o halde otobüslerle de dönmek istemedim, motoru da Edirne'de bırakmak istemedim ve o halde 2 saat sürüp İstanbul'a eve vardım. Eve vardığımda artık ön freni sıkamıyor ve solumdan motordan inemiyordum. Yapacak birşey yok, oldu bitti.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çok teşekkürler. Tamamen kendi kazmalığım nedeniyle oldu. Dikkatsiz bir anımda panik fren yaptım, haliyle yapıştım yere. Sol diz kapağımı yandan kaldırıma vurdum. Yandan vurunca korumalı kotun impactec korumaları da bir işe yaramadı. Dizimi vururken de sağ elimi yere vurmuşum, o sırada da el bileğimi incitmişim. Kalktığımda 2 tarafımda da ağrı vardı. Kırmış olduğumu düşündüm, polisler geldi beni hastaneye götürmek istediler. Eğer kırmışsam o halde otobüslerle de dönmek istemedim, motoru da Edirne'de bırakmak istemedim ve o halde 2 saat sürüp İstanbul'a eve vardım. Eve vardığımda artık ön freni sıkamıyor ve solumdan motordan inemiyordum. Yapacak birşey yok, oldu bitti.
    Tommicim,artik benim gibi kullaniyosun bak.
    Yolda ciceklere bocekleri izleyeceksin mis gibi.

Bu motor isi sakat..koruma moruma ise ehhh iste belli bir yere kadar.
    Bizim gibi 40 i devirmis adamlarin bu saaten sonra platinle l civiyle ugrasmamasi lazim.

Gencler de ugrasmasin tabi de onlar cabuk iyilesir
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Daha kötüsüde olabilir ucuz atlatılmış diyelim, birdaha başa gelmemesini diliyorum. Çok geçmiş olsun tekrar.
    tommygun bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Geçmiş olsun Tommy :( kırık olmaması sevindirdi , kısa sürede inanılmaz uzun kilometreler yapıyorsun aşırı sıcaklarla birleşince konsantrasyonun düşebilir , dinlendir kendini seviyoruz seni ;)
    tommygun, hasmet ve espresso bunu beğendiler.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Abi çok geçmiş olsun.
    Dikkat et kendine
    Foruma lazımsın
    tommygun bunu beğendi.

berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Geçmiş olsun abi en kısa sürede hiçbir sıkıntı kalmaz umarım.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar sağolun var olun, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
    espresso ve DickName bunu beğendiler.

Çok teşekkürler. Bakalım, inşallah diyelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

Hiçbir motorun "kurşun geçirmez" ya da "ölümsüz" olmadığını, her parçasının belli bir kullanım ömrünün olduğunu düşünmemiz bize daha sağlıklı karar verdirir. Ben öğrenci olsam cesaret edemezdim eski motora.
    kesinlikle haklısın abi, sanirim eski motosiklet/araba aşkını gençlik yillarinda gerceklestiremeyecegiz . yine de bu model 7000 devir civari kesiciye giren, hem Türk hem yabancı forumlarda saglamligi ovulen, 300k kilometrelerde motor acilmadan tikir tikir isledigi soylenilen garip bir muhendislik harikasi, butce olsa her sorununa katlanirdim yalan yok. bu arada cok gecmis olsun abi, cevap için de teşekkurler.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Geçmiş olsun abi tez vakitte sağlığına kavuşman nasip olsun.
    tommygun bunu beğendi.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Çok geçmiş olsun. Allah tekrarını yaşatmasın inşaallah.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Gecmis olsun Reis acil sifalar
    tommygun bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Geçmiş olsun Kaan'cım.
    Bir an önce eski sağlığına kavuşmanın diliyorum.
    tommygun bunu beğendi.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)