Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kilicdaroglu masaya cikirip vurdu! Otv kalkiyor,araclar ucuzluyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CHP iktidara gelince herhangi bir değişiklik olacağını mı düşünüyorsun?
    Alıntıyı aynı cümleyi tekrar yazmaya üşendiğim için yaptım.
    Hayır. Herhangi bir değişiklik olacağını -en azından kısa zamanda- düşünmüyorum. Belki de Gılışdar bile düşünmüyordur. Ancak iktidara da çok fazla güvence vermemek gerekir. Her an ayağının kayabileceğini, değiştirilebileceğini hissettirmek gerekir. Ampul partisinin veya iktidardaki partinin rahatlığı bir bakıma bu "adam sendeci" tavırdır.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır. Herhangi bir değişiklik olacağını -en azından kısa zamanda- düşünmüyorum. Belki de Gılışdar bile düşünmüyordur. Ancak iktidara da çok fazla güvence vermemek gerekir. Her an ayağının kayabileceğini, değiştirilebileceğini hissettirmek gerekir. Ampul partisinin veya iktidardaki partinin rahatlığı bir bakıma bu "adam sendeci" tavırdır.
    Alinti yaptigin kisinin bu yazdigini gormemistim,dupeduz sacmalik.

Ama senin de nerdeyse bu yoruma hak verirce giris yapmani yadirgadim dogrusu.

Bu ulkeyi kifayetsiz cok adam yonetti ama durum hic bir zaman bu sekilde degildi.

Kurumlar vardi,iyi kotu isleyen.iyi kotu isleyen bir demokrasi vardi.Secim olacak mi,kaybederse gider mi acaba dedigimiz bir donem oldu mu ?

Ana muhalefetin lideri ankarada olduruluyordu,eski genel kurmsy baskani simdiki savunma bakani "tepkinizi gosterdiniz tamam" dedi.ve saldirganlar serbest birakildi.

Aksener e saldiri oldu,adam cikti bunlar senin iyi gunlerin daha dur bu ne ki dedi.

Yaaa hangi birini anlatacagiz ? Tum bu ortami yaratan orgut(parti falan degil bunlar) ile diger siyasal partileri bir tutmak,veya degisim yasanmayacagina inanmamak nasil olabilir ya ?
    espresso bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama senin de nerdeyse bu yoruma hak verirce giris yapmani yadirgadim dogrusu.
    Ben ihsas-ı reyde bulunmuştum.

espresso ve ❤️Honda❤️ bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bunu bir örnek fikir cümlesi içinde kullanmıştım sanki?
    Yani maalesef bu ülkede doğru anlaşılabilmek için bir saf belirtmek gerekiyor, belirteyim, ben CHP iktidara gelince hatırı sayılır değişiklikler olacağını düşünüyorum.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)