Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kilicdaroglu masaya cikirip vurdu! Otv kalkiyor,araclar ucuzluyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Aga kafayı mı yediniz? Deccal gelsin, desin ki ben cumhurbaşkanlığına adayım. Deccale hoş geldin tek gözüne kurban olduğum, yiğidim diyip mührü alnımla vurmazsam şerefsiz evladıyım.

Aday beğenmemek ne demek? crax baharatlı çubuk kraker aday olsun muhalefetten oy atacağım.

Boş boş konuşmayı bırakın, seçim günü geldiğinde zeka seviyenizi ve vatan sevginizi ispatlayacak hareketler yapın.
    espresso, DickName, birbilent ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ötv kaldırıyorum falan demedi Video yu izledim 1.6 motora kadar dört bir ötv indirecez diyor yani dörtte bir çeyrek demektir kısaca bir milyonluk araç 750 bine gelir ..

Tabii bunlar vaat .. olurmu olmazmı onu zaman gösterir fiyatlar uçtu gitti bir indirim şartmı şart ama ötv kalkmaz o hayale kimse kendini inandırmasın ..

Bunun dışında video da söylediği en anlamsız şey biz gelene kadar araba almayın hadi almadık şu anda t-roc 930 bin tl düz bir milyon diyelim seçim görülüyorki seneye haziranda olucak o zamana kadar t-roc olur 2 milyon hadi geldiler dörtte bir indirim yaptılar t-roc 1 milyon 750 bine geldi .,
    Ben şimdi alsam bir milyona alıcam 750 bin tl de cebimde kalıcak niye onların gelmesini bekliyim ki üstüne gelicekleride %100 garanti değil ..

Süleyman Demirel’in dediği gibi 24 saat siyasette çok uzun bir süredir bir şey olur 5 dakka da değişir bütün her şey …
    bursalıali bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Dediğim gibi, öncelik meselesi. Saygı duyarım.

Mesela ben sizin gibi düşünsem ama ülkenin normalleşmesine öncelik versem, şimdiki iktidarın karşısında en güçlü kimse sevmesem bile ona oy veririm. Çünkü önceliğim iktidar değiştirmektir. Ondan sonraki seçimde de asıl kimi istiyorsam ona veririm.

Ama sizin gibi muhalefet de iktidar da aynı, önceliğim en beğendiğim parti kazansın olsa ben de sizin gibi yaparım.

Ben ne mi yapacağım? AKParti'ye oy vereceğim ki sizin gibi geçmişte oy verenler keyfini biraz daha sürsün.
    birbilent bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun dışında video da söylediği en anlamsız şey biz gelene kadar araba almayın hadi almadık şu anda t-roc 930 bin tl düz bir milyon diyelim seçim görülüyorki seneye haziranda olucak o zamana kadar t-roc olur 2 milyon hadi geldiler dörtte bir indirim yaptılar t-roc 1 milyon 750 bine geldi .,
    Ben şimdi alsam bir milyona alıcam 750 bin tl de cebimde kalıcak niye onların gelmesini bekliyim ki üstüne gelicekleride %100 garanti değil ..
    Ulen logaritmik..eee sende paranin dovizde tut..valla adam herseyi bilale anlatir gibi acik acik mi anlatsin.

Hayir oyle dese bu sefer vay vatan haini doviz al diyor denir..

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğim gibi, öncelik meselesi. Saygı duyarım.

Mesela ben sizin gibi düşünsem ama ülkenin normalleşmesine öncelik versem, şimdiki iktidarın karşısında en güçlü kimse sevmesem bile ona oy veririm. Çünkü önceliğim iktidar değiştirmektir. Ondan sonraki seçimde de asıl kimi istiyorsam ona veririm.

Ama sizin gibi muhalefet de iktidar da aynı, önceliğim en beğendiğim parti kazansın olsa ben de sizin gibi yaparım.

Ben ne mi yapacağım? AKParti'ye oy vereceğim ki sizin gibi geçmişte oy verenler keyfini biraz daha sürsün.
    Ne partisindeyim, nede başka bir şeyde. Ben 34 senedir seçilmişleri seçmekten bıktım. Ben oyumu meclise taşımak istediğim kişiye 1'e 1 vermek istiyorum. Seçilmişlerin içinden seçmek istemiyorum. Biz seçmez isek minneti millete değil seçtirene oluyor. Ulan vergiden nereye geldik yine. Hepimiz dertliyiz. İnşallah hepimiz en doğruyu, en güzeli buluruz.
    bursalıali bunu beğendi.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Motosikleti
    speederbike
    İstediğinizi yapmakta özgürsünüz.
    sallami bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... Ben oyumu meclise taşımak istediğim kişiye 1'e 1 vermek istiyorum. Seçilmişlerin içinden seçmek istemiyorum. Biz seçmez isek minneti millete değil seçtirene oluyor. ...
    Hah İşte bizim demokrasi diye yaşadığımız şey bir illüzyon zaten. Milletvekili adaylığı para (kapital) ile ise (öyle...) milletvekili seçildiğinde kapitale hizmet eder.
    sallami, espresso ve bursalıali bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hah İşte bizim demokrasi diye yaşadığımız şey bir illüzyon zaten. Milletvekili adaylığı para (kapital) ile ise (öyle...) milletvekili seçildiğinde kapitale hizmet eder.
    Bazı ideolojiler "temsili demokrasi" denen şeyi demokrasi aldatmacası olarak görürler. Doğrudan demokrasi dışında hepsi aslında temcilcilerin sınıfına hizmet eder.

Siyaseti de yalnızc apartiler ve seçimlerde oy vermek olarak görmeyin. sadece öyle görünc eçok kötü bir şeymiş gibi görünüyor ama o iş öyle değil aslında. Halkın siyasetle işim olmaz demeyip politize olması gibi bir şey olabilseydi zaten bu partiler ve partiler içinde yuvalanmış politika esnafına kalmazdık. Latin amerika'da zapatista'ların bir sözü var: "güçlü halk lidere ihtiyaç duymaz" derler.

Tabi şu anki politik ortamda ülkede bütün bu çürümüş kurumları yakacak yıkacak bir politik güç olmadığı için mecburen oyumuzu şimdiki iktidarın karşısına hangi aday çıkarsa ona oy vermek durumundayız. Tabi seçin sonuçları açıklandıktan sonra da anında ona muhalif olmaya devam edeceğiz. Yani ilkesel olarak oy vermek aslında kötü bir şey ama başka çare olmadığı için kime muhalefet edeceğimizi seçmiş olacağız. Kimsenin kimseyi yönetmediği zamana kadar muhalifliğe devam.
    Cyan ve sallami bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bu tür siyasi konular genelde çok tatsız yerlere gider Allah tan forum eskisi kadar yoğun değil isteyen istediği kişiye verir oyunu daha aylar var ötv düşmelimi evet düşmeli yoksa yakında kimse araba alamıycak giriş sınıfı araçlar oldu 400-500 bin tl çok ciddi rakamlar.. Alman vw Audi bmw Mercedes alsan d segmentleri 1.5-2 milyonlara gidiyor paketi modeline göre …
    bursalıali bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Şunu kabul etmekte fayda var.

ÖTV Avrupa Birliği uyumu kapsamında getirildi. Kalkmaz. Fakat yüzdeleri oynar ve/veya yerine yergi vergi gelir.

İster AKP, ister başka biri hükümet olsun farketmez, işi her halukarda çok zor.

Mevcut iktidarın nasla, ümmetle, yalanla, dolanla, günah işleme özgürlüğüyle ülkeyi ne hale getirdiği belli.

Bu durumda bu seçim,

başa gelmesini istediğin kişiyi seçmekten çok, istemediğini defetme seçimi olacak.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Kafası karışık olanlara aykırı bir bakış açısı vereyim: Belki de beceriksizlere oy vermek lazım ki bizleri beceremesinler. Becerikliler pis beceriyor çünkü... <Güzel şaka oldu vallahi! >

P.S. Yani (ister düz ister aykırı bakın) rakibine göre Bay Kemal iyidir tercihtir - Puahaahahah...
    sallami ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bu tür siyasi konular genelde çok tatsız yerlere gider Allah tan forum eskisi kadar yoğun değil isteyen istediği kişiye verir oyunu daha aylar var ötv düşmelimi evet düşmeli yoksa yakında kimse araba alamıycak giriş sınıfı araçlar oldu 400-500 bin tl çok ciddi rakamlar.. Alman vw Audi bmw Mercedes alsan d segmentleri 1.5-2 milyonlara gidiyor paketi modeline göre …
    Bırak araba almayı, almayı hayal ettiğim 2017 model motor dolar bazında avrupa'dan pahalı.
    espresso ve bursalıali bunu beğendiler.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ne partisindeyim, nede başka bir şeyde. Ben 34 senedir seçilmişleri seçmekten bıktım. Ben oyumu meclise taşımak istediğim kişiye 1'e 1 vermek istiyorum. Seçilmişlerin içinden seçmek istemiyorum. Biz seçmez isek minneti millete değil seçtirene oluyor. Ulan vergiden nereye geldik yine. Hepimiz dertliyiz. İnşallah hepimiz en doğruyu, en güzeli buluruz.
    Kimi tasimak istiyosan ver canim engel olan mi var ?
    Ama 1200 oy almis kisiyi de millet vekili falan yapamayiz bak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

Bırak araba almayı, almayı hayal ettiğim 2017 model motor dolar bazında avrupa'dan pahalı.
    Duzeltirs yine reis duzeltir bak..kizginlik kirginlik zamani degil kimkocu!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

Ya yemisim tatsizligi logaritmik..olm sen de az degilsin ha yine kossa kosa bu adamlara verecen di mi ? En iyi ihtimalle prostesto hakkini kullanirsin bence..

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Modern kapitalizmle yönetilen dünya ve temsili demokrasi üzerine bir aksiyon alacaksak, nereye isim yazdırıyoruz?

Ama gerçeklerin farkındaysak ve böyle bir amacımız yoksa, stratejik yaklaşmakta fayda var.

Oy vermemek de son derece saygı duyduğum bir tercih, arkası doluysa güzel, değilse de beni ilgilendirmez.
    Ancak çok tazla teorik yaklaşım üzerinden pratikten bir sonuç çıkarmak mümkün değil. Demiyorum ki teoriler konuşulmasın, Türkiye'nin derdi konuşmuyor olması zaten. Ama oy vereceksem, vereceğim kişinin/partinin/değerlerinin benimle 100% uyuşmasını beklemek, hiç gerçekçi değil. Kitlesiyle partinin fikirleri her konuda çok örtüşüyorsa sıkıntı var demektir.
    espresso bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aday beğenmemek ne demek? crax baharatlı çubuk kraker aday olsun muhalefetten oy atacağım.
    Diyosun

birbilent ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    speederbike
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şunu kabul etmekte fayda var.

ÖTV Avrupa Birliği uyumu kapsamında getirildi. Kalkmaz. Fakat yüzdeleri oynar ve/veya yerine yergi vergi gelir.

İster AKP, ister başka biri hükümet olsun farketmez, işi her halukarda çok zor.

Mevcut iktidarın nasla, ümmetle, yalanla, dolanla, günah işleme özgürlüğüyle ülkeyi ne hale getirdiği belli.

Bu durumda bu seçim,

başa gelmesini istediğin kişiyi seçmekten çok, istemediğini defetme seçimi olacak.
    İşte muhalefette hala bunu anlamayanlar var, yok o aday olursa oy vermem, yok bu aday olursa oy vermem.
    May the Force be with McLaren Mercedes

teşekkürler kılıçdaroğlu

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X

Ben doğru yolu bulduğuma inanıyorum. Bu şekil ilerleyeceğim arkadaşlar. Kafası karışık olan varsa buyursun

Motosikleti
    Bak Hattari Hanzocum. Kılıçdaroğlu rakıdan vergiyi kaldırsın, aha burada kalsın yazıyorum, oyumu CHP'ye vereceğim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bak Hattari Hanzocum. Kılıçdaroğlu rakıdan vergiyi kaldırsın, aha burada kalsın yazıyorum, oyumu CHP'ye vereceğim.
    Kimkocu selami, sen birax kripto akp liye benziyon dostum.

Chp = Raki

Olm cok tehlikeli adamsin,hayatinda.alkol aldin mi cok.merak ediyorum ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)