Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kazadan Sonra Motordan Soğumak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    İlk motoruna karar aşamasında
    aynısı cep telefonunu düşürüp ekranı kırılınca bana da oluyor. yaptırmadan kırık hali ile elden çıkarıp başka model alıyorum.

bazı insanlarda kusursuzluk takıntısı olabiliyor. çiziksiz olsun tertemiz olsun vs.

ben gayet iyi anlıyorum seni.

tavsiyem başka motor al

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    yere dahi düşmemiş bir cbfim vardi,kaza yapınca 2 ay motoru ellemedim çektim garaja bekledi,yaptırır yaptırmaz da bir hafta içinde fiyatının çok çok aşağısına verdim. sonra gittim yine hatasız bi cbf aldim

Motosikleti
    Dominar 250
    Alıntı Frodo01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle oldu kalktığım gibi gitti sıfır alet dedim ön takımın yamulduğunu görünce daha da sinirlendim ama karşıdaki bayan olunca ve çocuğu olunca "abla kazadır olur ama hani burda da bu yapılmaz ki" diyebildim sadece.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Hatasız sıfır gibi motorun karşı tarafın hatası yüzünden kırılıp dökülünce soğuyor insan o motordan
    Bence sorun tamamen bu ön takımın yamulmasi, bir süre önce bende bir kaza yapmıştım amortisörler falan yamulmustu, tamir edildi torba yapildi vs. Gözüme halen birşeyler yamuk geliyordu motor düz gitmiyordu sanki on gidona geriden komple baktığımda sürekli bı yamukluklar takılıyordu gözüme kozmetik hallolur ama işin içine yamulma girdimi sıkıntı birdaha kabul edemiyorsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)