Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İkinci bir motor almanin mantigi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne trollugu be ? Butik motor ya o bakimdan.İncittiysem ozur dilerim ama..

Ama uslupta bir degisme var,biraz daha sakin gordum seni.En azindan "vizyonsuz kopek, ikinci bir motor ihtiyactir!" diyebilirdin,Suzuki yonetim kurulu ve ceo sunu yerin dibine sokmus adamsin sonucta,ucuz atlattik ;)
    Çok çaptan düşmüşsün çok..
    Ama biraz okuma yaparak balığa cevize destek olabilirsin. Mesela Suzuki'nin MotoGP'den çekilmesine vizyonsuz köpekler yazdım diye kalkıp buradan bişey çıkarmaya çalışman falan gerçekten yürek burkuyor. Trollerimiz daha kaliteli bir yaşamı hakediyor, üzülüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çaptan düşmüşsün çok..
    Ama biraz okuma yaparak balığa cevize destek olabilirsin. Mesela Suzuki'nin MotoGP'den çekilmesine vizyonsuz köpekler yazdım diye kalkıp buradan bişey çıkarmaya çalışman falan gerçekten yürek burkuyor. Trollerimiz daha kaliteli bir yaşamı hakediyor, üzülüyorum.
    Ahahaga zeki adamin hali bir baska oluyor azizim,gondermeyi aninda anladi

Yav kiling,senin gozunden kacmis olabilir ama benim ceviz tarlam var..burdan satis bile yapmaya calistim..o kadar cok ceviz tuketiyorum ki kilo aldırdı bana nsmussuz..tabi zekam da arttti dedigimln gibi cok faydali..

O degil de,birax gerginsin bugunlerde..yav seninki de kol cikaracak diye bisey yok,gereksiz bir uzuntu,telaş seninki..yapma

Yine de 4500 devri gecme tabiii..

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ahahaga zeki adamin hali bir baska oluyor azizim,gondermeyi aninda anladi

Yav kiling,senin gozunden kacmis olabilir ama benim ceviz tarlam var..burdan satis bile yapmaya calistim..o kadar cok ceviz tuketiyorum ki kilo aldırdı bana nsmussuz..tabi zekam da arttti dedigimln gibi cok faydali..

O degil de,birax gerginsin bugunlerde..yav seninki de kol cikaracak diye bisey yok,gereksiz bir uzuntu,telaş seninki..yapma

Yine de 4500 devri gecme tabiii..
    Ya sana garip geliyor tabi, para verip aldığı bir ürünü üreten markayla kendini bütünleştirmeyen, ona bok kondurmamakla işi gücü olmayan birini görünce şaşırıyorsun. Ama işte şaşırma çok, Dünya Bağcılar'daki bir mahalleden ibaret değil, kafanı biraz kaldırsan neler göreceksin.

Ama ben onunla ilgilenmedikçe de orayı deneme, çıkmıyor ekmek görmüyor musun? =) Cevizin yanıda havuç takviyesine mi ihtiyacın var acaba?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ya sana garip geliyor tabi, para verip aldığı bir ürünü üreten markayla kendini bütünleştirmeyen, ona bok kondurmamakla işi gücü olmayan birini görünce şaşırıyorsun. Ama işte şaşırma çok, Dünya Bağcılar'daki bir mahalleden ibaret değil, kafanı biraz kaldırsan neler göreceksin.

Ama ben onunla ilgilenmedikçe de orayı deneme, çıkmıyor ekmek görmüyor musun? =) Cevizin yanıda havuç takviyesine mi ihtiyacın var acaba?
    Yav yapma boyle,,kol cikaran aprilia basligina kosarak gelip,"bu motorun kol cikardigini kim soyledi!",yazdin.O kadar heyecanlisin ki videoyu koyan kisinin bunu yazdigini goremedin

Canim ya,,ama sonra hatani anladin degistirdin cumleni.dedim afferin adama, harbi cok zekii biri cok belli.

Bagcilar mi ? Dogma buyume istinyeliyim,hadinizi bilin !

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Yav yapma boyle,,kol cikaran aprilia basligina kosarak gelip,"bu motorun kol cikardigini kim soyledi!",yazdin.O kadar heyecanlisin ki videoyu koyan kisinin bunu yazdigini goremedin

Canim ya,,ama sonra hatani anladin degistirdin cumleni.dedim afferin adama, harbi cok zekii biri cok belli.

Bagcilar mi ? Dogma buyume istinyeliyim,hadinizi bilin !
    Motorun kol çıkarmadığını bildiğim için yazmış olabileceğim hiç mi gelmedi aklına?

Pardon insanların engelleriyle ilgili konuşulmazdı haddimi aşmış oldum özür dilerim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motorun kol çıkarmadığını bildiğim için yazmış olabileceğim hiç mi gelmedi aklına?

Pardon insanların engelleriyle ilgili konuşulmazdı haddimi aşmış oldum özür dilerim.
    Nasil yani ? Motorun kullanicisi kol cikardi diye youtube a video koymus..fakat motosiklet.net in dahi cocogu kilingroad,hayir kol cikarmadi dedigi icin sana guvenmem gerekirdi,bosluguma geldi sorry

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Nasil yani ? Motorun kullanicisi kol cikardi diye youtube a video koymus..fakat motosiklet.net in dahi cocogu kilingroad,hayir kol cikarmadi dedigi icin sana guvenmem gerekirdi,bosluguma geldi sorry

ahaha ya hırbo =) güvenmek falan noluyo ya devlet sırrı mı bu =)
    Bilmediğimiz bir galakside, uzun uzun zaman önce gerçekleşmiyor olaylar. 2021'de Türkiye'de satılan 65536 RSV4'ten arada bildiklerimiz olabilir belki, çok ufak ihtimal ama işte.
    Komşunun cgsini tanırsın ya, öyle düşünürsen anlarsın belki.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ahaha ya hırbo =) güvenmek falan noluyo ya devlet sırrı mı bu =)
    Bilmediğimiz bir galakside, uzun uzun zaman önce gerçekleşmiyor olaylar. 2021'de Türkiye'de satılan 65536 RSV4'ten arada bildiklerimiz olabilir belki, çok ufak ihtimal ama işte.
    Komşunun cgsini tanırsın ya, öyle düşünürsen anlarsın belki.
    Yaaa birak bu isleri kilinggg.motordan catir cutir,katir kutur sesler geliyor,yag yola akmis kullanicisi kol cikardi diyor.. ve sen "motorun kol cikarmadigini bildigim hic mi aklina gelmiyor!" diyerek sanki aklima gelmemesi anormalmis gibi davraniyosun.

İyi peki nolmus soyle de bilelim.Seviste konan fazla yagi mi atmis motor ehehei(faxla cevizin etkileri)

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Yaaa birak bu isleri kilinggg.motordan catir cutir,katir kutur sesler geliyor,yag yola akmis kullanicisi kol cikardi diyor.. ve sen "motorun kol cikarmadigini bildigim hic mi aklina gelmiyor!" diyerek sanki aklima gelmemesi anormalmis gibi davraniyosun.

İyi peki nolmus soyle de bilelim.Seviste konan fazla yagi mi atmis motor ehehei(faxla cevizin etkileri)
    Bak işte şimdi aklı başında eğlenen bir trollden ziyade troll olmaktan başka yolu olmayan bir asalak gibi konuştun. Üstelik bunu da oltaya kafa göz dala dala yaptın. Üzüldüm =(
    Benim kol çıkarmadı dememi "uf olmuş" demişim, olayı küçümsüyormuşum gibi mi çevirebiliyorsun? En baştan söyledim bunun kabul edilemez bişey olduğunu, 3 binde de kabul edilemez, 10binde de kabul edilemez dedim.

Gerçi senin kafanı hayal etmeye çalışınca "eee ne olmuş söyle de bilelim" diye yanıt yazacağın belli, olsun.
    Biraz aklı çalışan ama sosyal zekası düşük bir hırbosun diye ümitlenmiştim. Bunun da bir tazminatı olmalı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bak işte şimdi aklı başında eğlenen bir trollden ziyade troll olmaktan başka yolu olmayan bir asalak gibi konuştun. Üstelik bunu da oltaya kafa göz dala dala yaptın. Üzüldüm =(
    Benim kol çıkarmadı dememi "uf olmuş" demişim, olayı küçümsüyormuşum gibi mi çevirebiliyorsun? En baştan söyledim bunun kabul edilemez bişey olduğunu, 3 binde de kabul edilemez, 10binde de kabul edilemez dedim.

Gerçi senin kafanı hayal etmeye çalışınca "eee ne olmuş söyle de bilelim" diye yanıt yazacağın belli, olsun.
    Biraz aklı çalışan ama sosyal zekası düşük bir hırbosun diye ümitlenmiştim. Bunun da bir tazminatı olmalı.
    Ooo topu taca atmalar,yerden kalkmamalar,zaman gecirmeler,sert dalmalar basladi..trol he

Bir sonraki mesajin da once turkce klavye kullanmayi ogren olacak galiba

Olayi hafiflettin dedim mi ? Kol cikarmadigi bildigimim aklina gelmedi mii!!1 diyosun,onu elestirdim..,zeki adamsin ama zekilik de bir yere kadar tabi

Eee,nolmus anlatacak misin ,yoksa top cevirmeye,yerde yuvarlanmaya,taban gostermeye devam mi

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Sert dalma mı?
    Sen trol olmadığını mı iddia ediyordun? Ben kendinle barışıksın diye uğraşıyordum. Kusura bakma lütfen.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sert dalma mı?
    Sen trol olmadığını mı iddia ediyordun? Ben kendinle barışıksın diye uğraşıyordum. Kusura bakma lütfen.
    Ooo yine 50 metre gerideki kaleciye geri pas

Guzel guxel

Once ozurlu dedin,zekasiz dedin(resmen beyinsiz dedin olm bana) trol dedin,bagcilarda oturdugumu ima iderek asagilamaya calistin(ilgincti gercekten) daha ne yapacan la ? Suzuki ceosuna yaptigin hakareti mi yapacaktin bi de ?

Tamam lan tamam sen kazandin,buyuksun..zekan beni asiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Olm kural z ,seni goruyorum basliktan ayrilamiyosun 4 motorlu biri olarak icin icini yiyor.

Seni affediyorum,bir daha bana hakaret eder gibi konusmayacaksin ama.ok mi ?

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Bi ara ikinci motor almaya niyet ettim,umraniye dogu bati honda ya gittim.3 sene onceydi galiba,forza 250 yeni cikmis.

Once africa twin adv kullandim,dogu bati honda calisani arkadas ise forza 250 ile beni takip ediyor.agzimin suyu aka aka yari yolda motorlari degistik, forza 250 ye bindim.

Yalan yok, ilk kez bir skutere binmistim,o kadar kotu bir deneyim oldu ki 2 km olmadan saga cektim tekrar adv ye gectim.

O nasil bir sertlik,takir tukur..hic guven vermedi,viraj donemedim dsdsfa gaza basiyorum gecikmeli geliyor guc,skuterin olayi boylemis.

Yok dedim,5000 tl icin fantaziye gerek yok boyle devam

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:08 ----------

Tabii,ama bu da fazla ekstrem oldu yav.her gun 150 km yapilir mi ? Mahvolursun
    Pandemi öncesi her gün gidiş-geliş toplam 110 km yol yapıyordum. Artık evden çalıştığım için haftada bir gidip geliyorum.
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Arkadaslar zengin muhabbetiniz benim kafami karistiyor ,net konusun kim zengin oluyor ? İki motoru olan mi ,yoksa 5000 6000 tl ti dert etmeyen mi ?
    Para varsa yancıkta..
    Kedi oynar baykuşla..
    Para yoksa yancıkta..
    Elli sisi anca rüyanda...
    ❤️Honda❤️, espresso ve xtrafrozen bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    8 senedir 2 motosikletim var ilk başta nc yanında cub sonra tenere yanında cub sonra spacy aldım sıfır km sonra dedim ki ne yapacağım 2 motosikleti sattım hem tenere yi hem spacy i aldım nc 750 dedim ki hem şehir hem uzun yol bunun la gezerim lan bir kere yayla ya çıktım kollarım koptu taş gibi amortisör acayip geldi dedim ki yaw dünya ya 1 daha mı geleceğim nc yi satmadan yapıştırdım afrika yı sonra nc yi satayım derken gidip bir tane daha cub aldım yani gene 2 ye çıktı motosiklet'ler spacy i sattığıma pişmanım o kadar güzel ki anlatamam çalıştığı bile belli olmuyor şehir içi 2 lt den az benzin yakıyor
    2. motosikleti hiçbir zaman ekonomi için almadım ama bahsettiğin kadar masraflı değil cub motosiklet vergi yok kasko yok 2 lt benzin yakıyor yakıtı üzmüyor bakımı üzmüyor ee afrika da garaj da yatıyor istediğim zaman onunla işe gidip geliyorum geziyorum ama cub başka bir zevk bas marşa istediğin yere git bazen köye falan giderken de cub la gidiyorum
    arkadaşlar bu dünya ya bir defa geliyoruz para için motosiklete binmekten geri kalmayın
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 senedir 2 motosikletim var ilk başta nc yanında cub sonra tenere yanında cub sonra spacy aldım sıfır km sonra dedim ki ne yapacağım 2 motosikleti sattım hem tenere yi hem spacy i aldım nc 750 dedim ki hem şehir hem uzun yol bunun la gezerim lan bir kere yayla ya çıktım kollarım koptu taş gibi amortisör acayip geldi dedim ki yaw dünya ya 1 daha mı geleceğim nc yi satmadan yapıştırdım afrika yı sonra nc yi satayım derken gidip bir tane daha cub aldım yani gene 2 ye çıktı motosiklet'ler spacy i sattığıma pişmanım o kadar güzel ki anlatamam çalıştığı bile belli olmuyor şehir içi 2 lt den az benzin yakıyor
    2. motosikleti hiçbir zaman ekonomi için almadım ama bahsettiğin kadar masraflı değil cub motosiklet vergi yok kasko yok 2 lt benzin yakıyor yakıtı üzmüyor bakımı üzmüyor ee afrika da garaj da yatıyor istediğim zaman onunla işe gidip geliyorum geziyorum ama cub başka bir zevk bas marşa istediğin yere git bazen köye falan giderken de cub la gidiyorum
    arkadaşlar bu dünya ya bir defa geliyoruz para için motosiklete binmekten geri kalmayın
    Valla yalan yok bende hornet varken yanına cub almayı çok düşündüm sonra dedim kim uğraşır 2 sigorta 2 tüv 2 bakım gözümde büyüdü yoksa aklımda hep bir cub almak var …

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kamp a bile gitmişliğimiz var büyük motosiklet i olmayan güzel arkadaşlar var onlar artçı gelmiyor bizde onlar da gelebilsin diye küçük motosikletler gittik yani zevk aynı sadece azcık daha yorucu
    tavsiye ederim cub

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamp a bile gitmişliğimiz var büyük motosiklet i olmayan güzel arkadaşlar var onlar artçı gelmiyor bizde onlar da gelebilsin diye küçük motosikletler gittik yani zevk aynı sadece azcık daha yorucu
    tavsiye ederim cub
    Benim gençliğim cub moped lerde geçti eskiler yaşıma yakın olanlar bilir pegeput 103 105 ninjalar falan .. cub çok severim imkanım olsa eski model bile olsa bir supercub almak niyetim vardır..

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    üçüncü motoru alma niyetim var, keşke imkan olsa garajda her tarzdan bir tane motor olsa.
    F54, xtrafrozen ve killingroad bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)