Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Z-800 MT-07 600RR

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Zaten bindiğin alet R25'ten daha keyifli. 30bin km vitesli
    En az 15 20bin km'de kuryelik tecrüben var. R25'ten keyif almayacağına emin olabilirsin. 100bin liraya 250cc motosikleti acemi olan, başka seçeneği olmayan birinin almasını anlarım da 30bin daha verip trident660 veya street triple rs alınmamasını anlamıyorum. Hadi al sat önemliyse mt07 var o paralara temiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi biraz sert olmuş ama haklısın. arkadaşın yine yüksek cc motor seçimi üzerine bir konusu daha var. madem r25 alacaksın niye paragraf paragraf yazı yazıp milletten fikir topluyorsun?

r25 yeni kasa keyifli alet ama yüksek cc farklı bir olay. ekimden beri street triple kullanıyorum. gidişi, freni, virajı kokain gibi. evden işe gitmek için düşük ccyi anlarım ama haftasonu kullanım için saçma.

bu arada yukarıda bazı arkadaşlar yüksek ccnin hakkını veremezsin vs demiş. kesinlikle katılmıyorum. adam kuryelik yapmış, 20 bin 250 cc makina binmiş. daha ne yapacak? F-16 değil bu alet.
    r25 tabi ki 250 cc sınıfında iyidir. Mt07, Cbr 600 rr, Z 800 bunlar R25 ile aynı konu başlığında yer almayacak motorlardır.

Benim arkadaşa sitemim milletin vaktini almasından dolayıdır.

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Arkadaşlar fikir toplamanın nesi yanlış 1
    İkincisi bunu öylesine tartışmak için bile elli tane konu bulur atarım buraya. Özelliklerini tartıştıktan sonra bu üçünü almak mı gerekiyor? Peşinen sözleşme mi imzaliyoruz? Kaldı ki bundan sonra ki motor belki üçünden biri olacak?? İki gündür sarı siteden çıkmıyorum. Girin kendiniz bakın motor var mı diye? 40 50km da motor hayatımda almadım,piyasada motosiklet yok ki alayım. Şimdi biz motosiklet özelliklerini tartisinca yorulmuş mu olduk? Bunu ben sizce diyip alacağımı belirtmesem bu konunun altına yazmayacak miydiniz ? Her yorum yaptığımız her fikir aldığımız motoru alıyor muyuz girip bakalım. Ben tecrübelerinizi en yararlanmak bilgilerinizden yararlanmak istedim. Karar değiştirmek suç mu oldu? Çok agresif ve gereksiz tepkiler vermişsiniz. Açıkçası üzülmedim desem yalan söylemiş olurum , bide neredeyse her konuma samimi yanıtlar veren abi "tommygun" söylemiş. Kirildigim için yazıyorum bu cevabi tartışmak için değil. Teşekkür ederim tekrardan.

- hakkını veremezsin demiş. Veremem doğrudur, en güzel hakkını teker yapan verir. Redline kopup giden verir. Ne diyeyim. Abimizde güzelce fikrini belirtmiş , önerdiği motosiklette bence gayet güzel 500R.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

Alıntı Umutksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar fikir toplamanın nesi yanlış 1
    İkincisi bunu öylesine tartışmak için bile elli tane konu bulur atarım buraya. Özelliklerini tartıştıktan sonra bu üçünü almak mı gerekiyor? Peşinen sözleşme mi imzaliyoruz? Kaldı ki bundan sonra ki motor belki üçünden biri olacak?? İki gündür sarı siteden çıkmıyorum. Girin kendiniz bakın motor var mı diye? 40 50km da motor hayatımda almadım,piyasada motosiklet yok ki alayım. Şimdi biz motosiklet özelliklerini tartisinca yorulmuş mu olduk? Bunu ben sizce diyip alacağımı belirtmesem bu konunun altına yazmayacak miydiniz ? Her yorum yaptığımız her fikir aldığımız motoru alıyor muyuz girip bakalım. Ben tecrübelerinizi en yararlanmak bilgilerinizden yararlanmak istedim. Karar değiştirmek suç mu oldu? Çok agresif ve gereksiz tepkiler vermişsiniz. Açıkçası üzülmedim desem yalan söylemiş olurum , bide neredeyse her konuma samimi yanıtlar veren abi "tommygun" söylemiş. Kirildigim için yazıyorum bu cevabi tartışmak için değil. Teşekkür ederim tekrardan.

- hakkını veremezsin demiş. Veremem doğrudur, en güzel hakkını teker yapan verir. Redline kopup giden verir. Ne diyeyim. Abimizde güzelce fikrini belirtmiş , önerdiği motosiklette bence gayet güzel 500R.
    Sorun şu ; Yamahayi arayınca R25'e 500₺ zam gelcek diyor. MT-07 hakkında ne zaman gelecek ne kadara satılacak söylemiyor. Son motoru 142 den sattık ama elimizde yok belli değil diyor. R25 daha çabuk gelebilir diyor. Motosikleti bulamıyorum. Z8 lerin hepsini inceledim. 150 bütçemi aşıyor. Bı tane aklıma yatan var adamda bütçenin fazlasına koymuş. Triumph muhteşem motosiklet arkadaşımda var ama motosikletin farları hiç hoşuma gitmiyor abi.

Ben zaten bu motosikletleri almak istediğim ve takip ettiğim için sordum. Sordum da bayide motor yok diye 60.000km de hasar kayıtlı MT ye 85 lira para istiyorlar. Abi yamahanin parçasından benden çok çeken yoktur belki bu forumda. Siz olsanız 60binde MT ye kasko yaptirir misiniz ? Yaparlar mı bilmiyorum.

Ardından İzmir'de Kawasaki bayilerine bakıp telefon actim. Sadece ellerinde 42.000 de Er6F vardı.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben hiç birşey anlamadım bu konudan da arkadaşın ne yapmaya çalıştığından da
    neyse hayırlısı neyse o olsun.
    buraya mt07 R25 street triple ile alakalı bütün tecrübelerimi sayfa sayfa 60 70 paragraf yazı da yazarım ama hiç gerek yok bence

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hiç birşey anlamadım bu konudan da arkadaşın ne yapmaya çalıştığından da
    neyse hayırlısı neyse o olsun.
    buraya mt07 R25 street triple ile alakalı bütün tecrübelerimi sayfa sayfa 60 70 paragraf yazı da yazarım ama hiç gerek yok bence
    Güzel dilekleriniz için teşekkürler sizin içinde hayırlısı neyse o olsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)