Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mh drift 125 elektirik arızası

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar selamlar 125 mh drift motorum var ilk başta aküsü bitti sadece aküsü degişcekti.geçenlerde ayak marşıyla çalıştırdım motorun elektirikleri geldi gittibir kaç sefer sonra kople gitti motorun elektirigi anlayamadım. Kablolarındada bi sıkıntısı yok, erime falan yok. Sigortalarını da degiştirdim çözemedim. İşin garibi motorda hiç elektirikli parça çalışmıyoken arkayla ön freni sıktıgımda, devir göstergesi 4lü ışıkları yanmaya başlıyo. Bu neden olur bi bilgisi olan varmı yada daha önce yaşayan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Elektrik tesisatınızda oynanmalar olmuş olabilir kablolarda sıkıntılar olmuş olabilir oksitlenmeler olmuş olabilir saçma gelebilir ama fren müşürlerinde sıkıntı olabilir elektrik gelmiyorsa konjektör bozulmuş olabilir elektrik üretilmiyorsa statör yanmıi olabilir bir sürü nedeni var ama statörü ve konjektörü ölçtürmeniz iyi olucaktır.

Statör ve konjektör nasıl ölçülür ustam internette tam bi bilgi bulamadım ama ölçüm aletim var bide konjektördendir diye kendim degiştirdim olmadı

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı TanerErk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Statör ve konjektör nasıl ölçülür ustam internette tam bi bilgi bulamadım ama ölçüm aletim var bide konjektördendir diye kendim degiştirdim olmadı
    Bu konuda yardımcı olmak isterdim ama malesef bir bilgim yok bu konularda iyi olan biri mutlaka yardımcı olucaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)