Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2022 Tofaş Şahin sonunda Türkiye’de satışa çıkıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hayatımda böyle bir saçmalık görmedim, ayıptır Şahin S'i mi reva gördüler millete?

Doğan Slx, Tempra, Tipo varken Şahin S olmadı, yakışmadı.
    Yanlış bilmiyorsam Egea Avrupa'da Tipo olarak satılıyor

Ayrıca Tempra SX AK modeli kesinlikle yeniden üretilmeli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış bilmiyorsam Egea Avrupa'da Tipo olarak satılıyor

Ayrıca Tempra SX AK modeli kesinlikle yeniden üretilmeli
    Tipo'nun ortaya çıktığı yıllar benim ilk gençlik yıllarıma denk gelir, o dönem bir halk arabasında dijital kadran vs süper olaydı. Hatta Tipo'nun 2.0 modeli vardı Astra Gsi , 306 Gti, Golf Gti gibi arabalarla kapışıyordu. Araba konusunda 90'lar güzeldi, ruh vardı arabalarda. 106 Gti, 206 Gti, 306 Gti yeniden üretilse de keşke alsam 3'ünü de. Sizin bahsettiğiniz Tempra Sx Ak de zamanına göre 10 numara arabaydı.
    M.balibey ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    clickbait tuzağı bir haber.

öyle bir şey olmasi imkansiz.türkiye euro emisyon bölgesinde olduğu için şu an üretilen çoğu sıfır motor ve araba bile ülkeye gelmiyor.30 yıllık şahin mi ithal edilecek ya da üretilecek?

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

öyle bir şey olmasi imkansiz. 30 yıllık şahin mi ithal edilecek ya da üretilecek?
    Niye kine? 30 yıllık reyiz 20 yıldır melmeketi yönetiyoo. Vaaa mı öyro bölgesinde bööle bi lider?

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Böylesine yerli ve milli otomobil tekrar cıkacaksa bence devletin her kademesindeki makam aracları sıfırlanabilir. Böylelikle utancından korkusundan makam arabasını yenilemeyenlerinde aracı yenilenmiş olur.
    espresso bunu beğendi.

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    2002 yılından sonra kaldırılmıştı, Koç grubuna kızmıştım, böyle bir aracı üretmemek demek, resmen dışa bağlanmak anlamını taşıyordu ,yeni teknoloji üretemiyorsan eski teknolojiyi neden kaldırıyorsun arkadaş ?
    çevre kirliliği ,güvenlik bunlar dünyayı ilgilendiren meseleler ,Abd Batı işine gelen sözleşmeleri uygularken ,işine gelmeyenlere imza bile atsa da uygulamaz
    örnek trol balıkçılığı deniz dibindeki bütün sistemi bozuyor uygulayan kaç ülke ?
    örnek iklim anlaşmaları işine gelince uygulamaz ,,uygula der, işine gelmeyince, uygulayın der
    bu tuzaklara kanmamak lazım
    hemen hemen motoru ve şanzımanı da dahil yerliydi, çok büyük hata yapıldı ,şimdiki araçların kılı tüyü hariç motor ve şanzımanları hep ithal umarım üretilir gerçi elektrikliler çıkacak zannetmiyorum

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2002 yılından sonra kaldırılmıştı, Koç grubuna kızmıştım, böyle bir aracı üretmemek demek, resmen dışa bağlanmak anlamını taşıyordu ,yeni teknoloji üretemiyorsan eski teknolojiyi neden kaldırıyorsun arkadaş ?
    çevre kirliliği ,güvenlik bunlar dünyayı ilgilendiren meseleler ,Abd Batı işine gelen sözleşmeleri uygularken ,işine gelmeyenlere imza bile atsa da uygulamaz
    örnek trol balıkçılığı deniz dibindeki bütün sistemi bozuyor uygulayan kaç ülke ?
    örnek iklim anlaşmaları işine gelince uygulamaz ,,uygula der, işine gelmeyince, uygulayın der
    bu tuzaklara kanmamak lazım
    hemen hemen motoru ve şanzımanı da dahil yerliydi, çok büyük hata yapıldı ,şimdiki araçların kılı tüyü hariç motor ve şanzımanları hep ithal umarım üretilir gerçi elektrikliler çıkacak zannetmiyorum
    Araç güvenliği başka iklim anlaşmaları başka.

Güncel orta boy Honda Toyotalar, çok değil, 10-15 yaşındaki Mercedes BMW'lerden daha güvenli. Araştırın. NHTSA ve IIHS crash test'lerini izleyin. Şaşıracaksınız.

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araç güvenliği başka iklim anlaşmaları başka.

Güncel orta boy Honda Toyotalar, çok değil, 10-15 yaşındaki Mercedes BMW'lerden daha güvenli. Araştırın. NHTSA ve IIHS crash test'lerini izleyin. Şaşıracaksınız.
    elbette önemli bir konu ,benim demek istediğim araçlar güvensiz diyenler içindi, motora biniyoruz kaportası bile yok ,yani dikkat etmek lazım limitlerde ve kurallara uyarak sürmek gerekir ,kaldı ki ölümlü kazalarda pek düşme de yok ,araç sağlam diye bir şey olmaz diye aşırı hızlı kullanıp kendini ve başkalarını öldürende çok var
    yoksa kuş serisini yakından bilirim az rüzgarda bile düz gidemezdik :D

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Doğan görünümlü sü yokmu bunun
    potasyum bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eskiler zamanla yok olup gidecek artık sokakta görmeyeceğiz diye sevinirken yenileri mi geliyor.

f..ck
    espresso bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Renault Kwid uygun fiyata gelecek denmişti. Yattı mı o iş?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Fiat'in modasi/teknolojisi gecmis modellerini ve modelleri ureten fabrika bantlarini 3. dunya ulkelerine satmayi ilke edindigini bilmeyen yoktur. Kus serisi de bizim ulkeye reva gorulmus kulustur modellerdi iste. Koc grubu da Fiat'in baskisiyla belki, 2000'lerde Misir ya da Etiyopya'ya satarak ayni ilkeyi benimsemisti.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Renault Kwid uygun fiyata gelecek denmişti. Yattı mı o iş?
    yokuş cıkmayacak 50 beygir araç ülkeye uygun fiyatla geleceğini görürken kur farkı kdv ötv mhp akp tse mse zte rte gibi ek vergilerle uygun fiyata gelemeyeceğini anlayınca geri döndü :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    xv250
    şu çirkin arabanın nesini severler anlamış değilim trafikten kaldırılsa ne iyi olur yasaklansa

Sagopa K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Swift-R 170
    Alıntı allegromod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu çirkin arabanın nesini severler anlamış değilim trafikten kaldırılsa ne iyi olur yasaklansa
    Hocam öyle deme 😂 modifikasyonlarla baya hastası var 🤣

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Sagopa K adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öyle deme �� modifikasyonlarla baya hastası var ��
    Hepsini celik dokum fabrikasina goturup eritsinler, en azindan catal kasik olur daha faydasi dokunur o araclarin artik.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsini celik dokum fabrikasina goturup eritsinler, en azindan catal kasik olur daha faydasi dokunur o araclarin artik.
    Beyaz Şahin, içinde 5 tane tirrek, yüksek ses keko rap ve araba içi t.şak kokusunu da illa ki seven, hoşlanan dişi varlıklar vardır.
    espresso bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    1979 model araç sahibi olarak bu arabalar dert pakettir ne gider nede durur ama eskileri yad etmek güzel oluyor, benim aracım anadol dışı fiberdir ve ağırlık merkezi altda olan bi araçdır belki komik gelebilir ama o zamanda kullanılan rolls royce gösterge markası (smiths) anadolda kullanılıyor (sebebi büyük ihtimal tasarımı ingiliz reliant firmasından dolaylı olduğunu düşünüyorum). Şahsen ben güzergahımda kimsenin olmadığı vakitlerde ön camları indirip cengiz dinleyip kendimce giden sürücüyüm böyle oldukdan sonra bu arabalar çok güzel ama günlük kullanıma gelince hiç hoş manzaralar çıkmıyor. insanlar ne kadar eski arabaları sevselerde inanın yeni arabalar çok daha kaliteli çok daha zevkli sadece eskileri yad edilmiyor o kadar.
    Eğer anadol ile projesi olan varsa anadolların bir çok özelliklerini bilirim motor ayarları olsun bir çok şeyi hafızamda kazılı (1.3 ler ile ilgileniyorum) eğer aramızda anadollar ile destek lazım olursa verebilirim anadolla yatar anadolla kalkarım desem doğru olur :D.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1979 model araç sahibi olarak bu arabalar dert pakettir ne gider nede durur ama eskileri yad etmek güzel oluyor, benim aracım anadol dışı fiberdir ve ağırlık merkezi altda olan bi araçdır belki komik gelebilir ama o zamanda kullanılan rolls royce gösterge markası (smiths) anadolda kullanılıyor (sebebi büyük ihtimal tasarımı ingiliz reliant firmasından dolaylı olduğunu düşünüyorum). Şahsen ben güzergahımda kimsenin olmadığı vakitlerde ön camları indirip cengiz dinleyip kendimce giden sürücüyüm böyle oldukdan sonra bu arabalar çok güzel ama günlük kullanıma gelince hiç hoş manzaralar çıkmıyor. insanlar ne kadar eski arabaları sevselerde inanın yeni arabalar çok daha kaliteli çok daha zevkli sadece eskileri yad edilmiyor o kadar.
    Eğer anadol ile projesi olan varsa anadolların bir çok özelliklerini bilirim motor ayarları olsun bir çok şeyi hafızamda kazılı (1.3 ler ile ilgileniyorum) eğer aramızda anadollar ile destek lazım olursa verebilirim anadolla yatar anadolla kalkarım desem doğru olur :D.
    Anadol zaten Reliant kopyasi, ilk serilerin motoru da Reliant imis ama daha sonraki serilerde Kent olarak degistirilmis.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadol zaten Reliant kopyasi, ilk serilerin motoru da Reliant imis ama daha sonraki serilerde Kent olarak degistirilmis.
    Keşke devam etseymiş, Türkiye'de üretilmiş ilk seri otomobil markasaydı, bundan daha çok istediğim otomobilde Devrim'di.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)