Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

FZ6 Fazer Almak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Hayırlı forumlar.

Fz6 fazer almayı düşünüyorum. Fakat bir çoğu arkadaşım 15 yaşında motorla uğraşılmaz. Tamirciden çıkamazsın parçasını bulamazsın diyorlar. MT 07 xj6 vesaire düşünmüyorum. Bütcem de var Fazer 8 e kadar alabilirim ama fz6 hastasıyım. Bu nedenle sadece bu modeli düşünüyorum. Kullanıcı arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim . Ben bu aracın parçalarına ulaşabilir iyi piyasada varmıdır. Kaç km ye kadar alınabilir ?
    muhammetcon bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ...........!
    Motoru tek başıma baştan aşağı sökerim, motoru piston sekmanına kadar dağıtıp toplarım diyorsan Gönül Rahatlığıyla istediğin Fazer ı alabilirsin.

Yok ben sadece bu motor güçlü motor 4 silindir hızlı dersen ve ustaya emanet edeceksen durum farklı.

Eski motorlara ustanın gözünde değerlidir çok güzel para getirir birde zaten 4 silindir çok güzel silindir başına fiyat katlanır.

Tabi ustanın motoru güzel yapacağı malum.

Zaten km pisikolojik durumdadır bu da çok güzel.
    Büyük bakıma da girmiş olması düşük ihtimal. Eksantrik zinciri gergisi falan filan ....
    parça desen motor eskidikçe parçaları da pahalanıyor. Aradığın parçayı bulamamayı saymıyorum bile.
    Senelerin vermiş olduğu yıpranma payı (radyatör boruları o-ringler rulmanlar yaylar şimler dişliler)

Yukardakilerin hepsini hesaba katıp tüm parçaların sağlam olduğundan emin olursan neden alınmasın. Sağlamı güzel motordur.
    Ali Mert bunu beğendi.

Alıntı Osgayyd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı forumlar.

Fz6 fazer almayı düşünüyorum. Fakat bir çoğu arkadaşım 15 yaşında motorla uğraşılmaz. Tamirciden çıkamazsın parçasını bulamazsın diyorlar. MT 07 xj6 vesaire düşünmüyorum. Bütcem de var Fazer 8 e kadar alabilirim ama fz6 hastasıyım. Bu nedenle sadece bu modeli düşünüyorum. Kullanıcı arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim . Ben bu aracın parçalarına ulaşabilir iyi piyasada varmıdır. Kaç km ye kadar alınabilir ?
    Risk hocam. @Bulut_Motor ' un dediklerine katılıyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    motor güzel onda sıkıntı yokta eski bir model olduğu için kimlerin elinden geçmiştir otur bir düşün isterim.10 tanesinden 9unun ölmüş olduğu gerçeği değiştirmez.motordan gerçekten anlıyorsan yine halledersin ama işin ustaya kalıyorsa oğlunun nişanını sana yaptırır

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 yaşı geçmiş motor alacaksan kafadan 100.000 km'yi gözden çıkar göstergeye inanma.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Temizini bulursan al...Hatta almassan bana haber ver..

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FZ6 ilanlarına baktım temiz duranları 40 civarlarında. Bütçen var ise tracer 900 al fz6 dan her konuda daha iyi ve daha keyifle binersin. Saçma sapan yakıyor eski motorlar. Güvenlik hak getire zaten fazer serisinde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)