Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Sahibinden.com batağı ! Acayip fiyatlar ve umutsuz fiyat kırmalar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlışınız var Versys 300’ün fiyatı 73.000tl, versys 650’yi o fiyata veriyorlarsa hemen alalım.
    Valla ya, ucuz yani. Tenere 700 92 olmuşken Versys 650'ye 77 verilir yani; KDV kadar daha ucuz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nihiltzkrieg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 937 & SV650 & 390 Duke
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat listesinde yazan fiyat bunlar.Belki güncellememişlerdir.Bana da biraz ucuz geldi.
    http://www.kawasaki.com.tr/fiyat-listesi.html
    O sayfadakiler eski fiyat. Sitede bir sorun var, eski linkle girince orası açılıyor. Güncel liste için önce ana sayfaya girin (http://www.kawasaki.com.tr/) daha sonra "Fiyat Listesi"ne tıklayın. Pdf dosyası açılacak.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İlanlara baktım da 2016 sonrası Versys yok. Getirilmedi mi? Yoksa ismi cismi mi değişti?

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siteyi göçerttiniz

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Cbr500r cılar kafayı sıyırmışşşşş yauvvv. Bir tane de ninja 300 var 20bin tl hasar kayıtlı adam yazmış 24000. 10bini de 2014 yılından la zaten motor o zaman 15bin lira. Jdjdjfısjıdjakfkakdoakdkka valla kafayı sıyırcam.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Popüler motorlara binenler bulsun buluştursun kasko yaptırsın, en kaliteli kilit ve alarmları kullansın, daha da bütçesi olanlar özel güvenlik tutsun motorun başına, hırsızlık olayları tavan yapacak.
    espresso ve Moto43 bunu beğendiler.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Beyler 2.el alınmaz artık, sadece motosiklet değil otomobildede bu şekilde. Sıfır araç siparişi verdim 1 hafta önce, sahibindende en ucuz satılan 2. elinden daha ucuza geldi şaka gibi :D
    Thracian bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 2.el alınmaz artık, sadece motosiklet değil otomobildede bu şekilde. Sıfır araç siparişi verdim 1 hafta önce, sahibindende en ucuz satılan 2. elinden daha ucuza geldi şaka gibi :D
    hayırlı olsun ne aldın

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ne aldın
    Hocam Megane 1.3 Tce Edc icon aldım 18jant ve metalik boya opsiyon ile. Aldım dediğime bakmayın aracın teslimatı en erken 1 ay sonra olacak çok garip bir dönemdeyiz. Xmax 250 ve forza 250 içinde sıfır motosiklet bulamamıştım bayilerde şimdide zam geldi sıfırlarına. Kaskım interkomum montum evde duruyor, motosikletim yok bundan sonra 1-2 yılda olamayacak sanıyorum vazgeçtim gittim araç aldım. Yoksa aklımda clio 1.3tce edc rs line + xmax 250 almak vardı olmadı.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Megane 1.3 Tce Edc icon aldım 18jant ve metalik boya opsiyon ile. Aldım dediğime bakmayın aracın teslimatı en erken 1 ay sonra olacak çok garip bir dönemdeyiz. Xmax 250 ve forza 250 içinde sıfır motosiklet bulamamıştım bayilerde şimdide zam geldi sıfırlarına. Kaskım interkomum montum evde duruyor, motosikletim yok bundan sonra 1-2 yılda olamayacak sanıyorum vazgeçtim gittim araç aldım. Yoksa aklımda clio 1.3tce edc rs line + xmax 250 almak vardı olmadı.
    talep var arz yok. çok saçma bir dönemdeyiz. fiyatın yükselmesinde fabrikaların da payı var.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben motoru 17 satarsam öper başıma koyarım diyordum,dün siteye baktım ağır hasarlısına 21 bin yazmışlar.Mersinde fiyatını yüksek bulup almadığım 2017 model 500f vardı.Kilometre galiba 9500 civarıydı.Biraz düşsün öyle alayım demiştim.Adam 39 bin yazmıştı motora.Gitti daha gelmez.Ondan sonra gelen motorlar hem km yüksek hem model düşük hemde fiyatları çok yüksek.Demekki aldın aldın alamadın kaldın.Enteresandır takip ettğim motorlarda o fiyatlardan satılıyor.Arabayı sattım,sattığım adamlar 1 hafta sonra 14 bin fark koyup sattılar.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Motorunu satamayan varsa bana ilan numarasını atabilir.
    Bu ara favoriye eklediğim bütün motorlar bir saatte satılıyor

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ya, ucuz yani. Tenere 700 92 olmuşken Versys 650'ye 77 verilir yani; KDV kadar daha ucuz...
    98.650 TL cik olmuş versissisisisii

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    kimse kusura bakmasın da sıfırı 26 bin olan motorun 15 bin kilometre hali 24 bin.
    2.el fiyatları çok yüksek, kimse demiyor mu acaba ben bunu kullandım değeri düştü.
    anlamıyorum, bu ülkede motorların 2.eli daha çok can yakıyor çünkü 2.el aldığın motor neredeyse sıfır fiyatına ancak motorun kendisi sıfıra yakın değil.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı newhidalgo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse kusura bakmasın da sıfırı 26 bin olan motorun 15 bin kilometre hali 24 bin.
    2.el fiyatları çok yüksek, kimse demiyor mu acaba ben bunu kullandım değeri düştü.
    anlamıyorum, bu ülkede motorların 2.eli daha çok can yakıyor çünkü 2.el aldığın motor neredeyse sıfır fiyatına ancak motorun kendisi sıfıra yakın değil.

ona lafımız yok hocam, ama gelip burada 5 sene önce 10bine aldıgı motoru su an 13 bine satıyor diye sacmalayanlar var.

aldıgımızda motorun sıfırına oranı %20 ise, 5 sene kullanmıssak mesela su an ki sıfır fiyatı üzerinden %30 civarı az bir fiyat çekilir.

5 sene önce 10 bine aldıgı motoru bugün 8e satan da saftır yani.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    ayasofya açıldı boşverin bunları ayasofyanın mermerlerini yesin bu millet din vatan millet ayakları yer bu millet aktroller her olayı ayasofyayay bağlamış ülkede işsizlik ekonomi berbat bu maaşlı şerefsizlerin derdi ayasofya sananda moskovayı ele geçirmiş ayasofya açılsa nolur açılmasa nolur sen genç adamın intiharını önleyemedikten sonra hayallerini karartıktan sonra
    espresso bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Moto43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayasofya açıldı boşverin bunları ayasofyanın mermerlerini yesin bu millet din vatan millet ayakları yer bu millet aktroller her olayı ayasofyayay bağlamış ülkede işsizlik ekonomi berbat bu maaşlı şerefsizlerin derdi ayasofya sananda moskovayı ele geçirmiş ayasofya açılsa nolur açılmasa nolur sen genç adamın intiharını önleyemedikten sonra hayallerini karartıktan sonra
    ayosofya acıldı diye iş verenim %500 zam yaptı bana

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ona lafımız yok hocam, ama gelip burada 5 sene önce 10bine aldıgı motoru su an 13 bine satıyor diye sacmalayanlar var.

aldıgımızda motorun sıfırına oranı %20 ise, 5 sene kullanmıssak mesela su an ki sıfır fiyatı üzerinden %30 civarı az bir fiyat çekilir.

5 sene önce 10 bine aldıgı motoru bugün 8e satan da saftır yani.
    sen şimdi 5 sene önceki motorunla 2020 model motoru bir mi tutuyorsun?? :DDD

mesela mondial 150zone 2020 modelini euro4 e uygun yaptı abs falan ekledi fiyatını da uçurdu 12buçuktu sanırım. ama senin gibi uyanıklar tutup da euro4 olmayan abs şu bu bulunmayan eski model ikinci el motorlarına 10bin fiyat çektiler.

bir de demiş ki saftır. evet temiz anlamında saftır. bakma ben de uyanıklar derken bahsettiğim saflığın aksini kastediyorum .

Alıntı mscofieldx3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen şimdi 5 sene önceki motorunla 2020 model motoru bir mi tutuyorsun?? :DDD

mesela mondial 150zone 2020 modelini euro4 e uygun yaptı abs falan ekledi fiyatını da uçurdu 12buçuktu sanırım. ama senin gibi uyanıklar tutup da euro4 olmayan abs şu bu bulunmayan eski model ikinci el motorlarına 10bin fiyat çektiler.

bir de demiş ki saftır. evet temiz anlamında saftır. bakma ben de uyanıklar derken bahsettiğim saflığın aksini kastediyorum .
    "Ön frende ABS fren sistemi bulunmaktadır."

Böylesini de ilk defa gördüm... Arka fren üvey evlat mı acaba?

Motosikleti
    Honda Transalp xl 700
    İkinci el fiyatlarının artmasının sebebi covid yüzünden gelen yüzde 10 ek verginin eylülde kalkacağı için sıfır motor alacak arkadaşlar haklı olarak bekliyor ve elindeki motoru satmıyor. Ağustosa doğru motorumu satarım Eylülde indirimli alırım düşüncesinde herkes. Ağustosa Bu yüzden malum sitede 2 el motor çok az. Talep fazla arz düşük kalınca sitedeki motorların fiyatı birden inanılmaz birşekilde artıyor. Ağustosta satıştaki motor sayısı arttıkça fiyatlar da düşecektir.

Motorsiklet alacak arkadaşlara tavsiyem eylül ayını beklemeleri, zaten şu anda da fiyatlar düşmeye başladı, sezon sonu daha da düşer.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)