Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Enduro Motosiklet Öneri Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    78alihan78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF 250NK
    İyi akşamlar herkese. Boyum dolayısıyla (1.90) Enduro-cross tarzı motosikletleri seviyorum ve yüksek olması hoşuma gidiyor. Öncesinde kuba black cat kullanmıştım. Uzun yola gelebilecek, hafif araziye girdiğimde de beni üzmeyecek bir motosiklet arayışındayım. Araziden kastım atlayıp zıplamak değil hafif arazi yeterli. Aklıma crf250L vardı fakat fiyatları 2ye katlandığı için bütçemi aşıyor. Maksimum 15 bin tl bütçem var. Mondial Xtreme enduro'yu uzun süredir takip ediyorum fakat sıfırı yok. Super moto yapılanları da gayet hoş gözüküyor. 250 cc 6 vites su soğutmalı ve 22 beygir oluşu beni cezbediyor. Mondial Xtreme Enduro 250 kullanan forumdaşlar varsa motosikletleri hakkında bahsederlerse sevinirim. Mondial bayisine gidip Xtreme Maxx 200i'ye de baktım. O da hoş yüksek bir motosiklet fakat 14 beygir olması ve supermotoya pek uygun olmaması beni düşündürüyor. Dediğim gibi önceden tecrübem var bütçem dahilinde önerilerinizi de bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XT660Z Tenere 2014 ve XRV750 Africa Twin 1998
    KLR 650. 15 bine bulunabilir. Daha pahalı olan ilanlara da yazın indirim yapan çıkabilir. gidip o kadar para çinliye verilmez. alın bir kawasaki klr 650, 45 hp gücün keyfini çıkarın. su soğutmalı hem de.

Motosikleti
    CF 250NK
    Çok eski model olmaları sıkıntı çıkarır mı biraz araştırdım, elektronik aksamı pek yok kara düzen makineye benziyor

Aslında sizin ilacınız Hero Xpulse 200 ama bana göre fiyatı gereğinden çok pahalı, Mondial xtreme max fotoğraflarından çok daha heybetli büyük yüksek bir motosiklet enjeksiyonlu ve fiyatı uygun gibi ama bana çok kaliteli gibi gelmedi yine de kullanıcıları daha iyi bilir, Yuki İzci veya Lifan xplore 200 m de alternatif olabilir belki

Motosikleti
    CF 250NK
    Yuki izci nasıldır peki onu tavsiye eder misiniz? Hero xpulse bütçemin çok üstünde malesef

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    rx3i evo bulabilirsen 2016 ve üstü model

Motosikleti
    Cb250r
    Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rx3i evo bulabilirsen 2016 ve üstü model
    Aynen doğru yonlendirme

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    rx3i evo yada abs modeli. 2016 ve üzeri olsun. model yılı olayının youtube da videoları var ama 2016 üstü alın.

ayrıca alır almaz da lastik değiştirin fabrika çıkışlı ise.

Motosikleti
    250r
    Bende uzun zamandır uygun fiyatlı cross/enduro bakıyorum. x-treme maxx 200i fiyatı en uygunu. Ondan sonra RKS rt250 var.
    İkisininde forumda konusu yok. Euro3 x-treme maxx ın konusu da pek hareketli değil. Son kontrol ettiğimde RKS nin konusu da yoktu.
    Alakasız ama,plase TVS Apache rtr200.

Motosikleti
    CF 250NK
    Rx3i evo fiyatları 17 den başlıyor malum sitede. 2.el için taksit de yapamam bütçemi çok aşıyor malesef. Xtreme max200i kullanıcılarından aldığım bilgiye göre 2020 model olan xtreme maxxlarda öncekilerin eksikleri komple giderilmiş temiz bir alet diyorlar. Jantlar da büyük ön 21 arka 19 inch

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)